اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با clash of clans

سلام
    من بازی رو با game center گوشی مچ کردم ولی الان میخوام که بازی رو از صفر شروع کنم ولی هر کاری میکنم باز هم بازی از village قدیمی شروع میشه.خواهش میکنم اگه راهی وجود داره ک بتونم بازی رو از صفر شروع کنم راهنماییم کنید
    با تشکر فراوان

نوشته اصلی توسط mmnnnm نمایش پست ها
    سلام
    من بازی رو با game center گوشی مچ کردم ولی الان میخوام که بازی رو از صفر شروع کنم ولی هر کاری میکنم باز هم بازی از village قدیمی شروع میشه.خواهش میکنم اگه راهی وجود داره ک بتونم بازی رو از صفر شروع کنم راهنماییم کنید
    با تشکر فراوان
    گیم سنتر جدید زدید؟
    بازی رو با همون اپل آیدی که روی گیم سنتر هست دانلود کردید؟

نظر

دوست من زیاد دنبال راه حل نگرد . کلا دوتا راه وجود داره .یا اینکه دستگاهت رو ریستور کن تا بازی از صفر شروع بشه یا اینکه یه دستگاه دیگه که بازیش صفره پیدا کن و این رو به اون لینک کن .راه سومی هم هست که مکاتبه با پشتیبانی سوپر سل هست که به هیچ عنوان پاسخگو نیستند پس اینم بی خیال شو.

نظر

سلام
        با تشکر فراوان

ببخشید میتونم بپرسم چرا؟

نظر

سلام
          با تشکر فراوان
          اگه میخواید بازی رو مجدد شروع کنید، باید یه اپل آیدی جدید درست کنید، با اون توی تنظیمات و گیم سنتر وارد بشید. اونوقت بازی واستون از ابتدا شروع خواهد شد

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
            اگه میخواید بازی رو مجدد شروع کنید، باید یه اپل آیدی جدید درست کنید، با اون توی تنظیمات و گیم سنتر وارد بشید. اونوقت بازی واستون از ابتدا شروع خواهد شد
            اونطوري از اول نمياد،بايد بازي رو پاك كنند دوباره با همون اپل ايدي كه روي گيم سنتر هست دانلود كنند

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
              اونطوري از اول نمياد،بايد بازي رو پاك كنند دوباره با همون اپل ايدي كه روي گيم سنتر هست دانلود كنند
              ببخشید که نظر شما که کارشناس هستید رو نقض میکنم، اما فکر نمیکنم ربطی به دانلود با اپل آیدی داشته باشه... من خودم برای چند نفر با اپل آیدی خودم این بازی رو ریختم و اونا با اپل آیدی خودشون لاگین کردن و بازی رو از 0 شروع کردن

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                ببخشید که نظر شما که کارشناس هستید رو نقض میکنم، اما فکر نمیکنم ربطی به دانلود با اپل آیدی داشته باشه... من خودم برای چند نفر با اپل آیدی خودم این بازی رو ریختم و اونا با اپل آیدی خودشون لاگین کردن و بازی رو از 0 شروع کردن
                جالبه شما تونستید ولی من چند وقت پیش اپل آیدی زدم نیومد.
                بازی رو با همون اپل آیدی دانلود کردم درست شد.
                انگار این دوستمون مشکلشون مثل من هست و باید دوباره دانلود کنند.

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                  جالبه شما تونستید ولی من چند وقت پیش اپل آیدی زدم نیومد.
                  بازی رو با همون اپل آیدی دانلود کردم درست شد.
                  انگار این دوستمون مشکلشون مثل من هست و باید دوباره دانلود کنند.
                  بله حق با شماست، مواردی هم مشاهده شده که این امکان فراهم نشده و مجبور بودن خودشون دانلود کنن...

گرچه آپدیت جدید برنامه به نظرم زیاد جالب نیست و تنها چیز خوبی که اضافه شده، قابلیت دیدن زنده جنگ ها هست. وگرنه سایر قابلیت ها جالب نیست و خیلی از کاربران از این آپدیت ناراضی هستن

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
                    دوست من زیاد دنبال راه حل نگرد . کلا دوتا راه وجود داره .یا اینکه دستگاهت رو ریستور کن تا بازی از صفر شروع بشه یا اینکه یه دستگاه دیگه که بازیش صفره پیدا کن و این رو به اون لینک کن .راه سومی هم هست که مکاتبه با پشتیبانی سوپر سل هست که به هیچ عنوان پاسخگو نیستند پس اینم بی خیال شو.

میشه یه بازی که 0 هست رو به دیوایس خودم لینک کنم ؟ چون من رو یک دیوایس دیگه از 0 شروع کردم نشد لینکش کنی !!!!!‌ اگه دستگاه اندرویدی باشه چی ؟
                    بعد ریستور کنم چیزام پاک نمیشه ؟

نظر

میشه یه بازی که 0 هست رو به دیوایس خودم لینک کنم ؟ چون من رو یک دیوایس دیگه از 0 شروع کردم نشد لینکش کنی !!!!!‌ اگه دستگاه اندرویدی باشه چی ؟
                      بعد ریستور کنم چیزام پاک نمیشه ؟
                      iOS به iOS لینک نمیشه و تنها راه گیم سنتر هست.میتونید از روی اندروید لینک کنید.
                      بعد از ریستور دیوایستون مثل اول که خریدیدن میشه ولی فکر نکنم نیاز به این کار باشه

نظر

سلام تو بازی clash of clan وقتی داخل سرزمین خودت هستی با دستت صفحه رو بالا پایین یا چپ و راست حرکت میدی گاهی اوقات صفحه کمی حالت ارتعاشی(لگ دار) لرزش دار میشه با چرخاندن گوشی یا صبر کردن دوباره خوب میشه

برای شما ها هم اینطوریه؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط AMIR2FM نمایش پست ها
                          سلام تو بازی clash of clan وقتی داخل سرزمین خودت هستی با دستت صفحه رو بالا پایین یا چپ و راست حرکت میدی گاهی اوقات صفحه کمی حالت ارتعاشی(لگ دار) لرزش دار میشه با چرخاندن گوشی یا صبر کردن دوباره خوب میشه

برای شما ها هم اینطوریه؟؟؟؟؟؟
                          از چه ورژنی از iOS استفاده می کنید؟
                          دیوایستون چی هست؟
                          من به شخصه ایم مشکل رو نداشتم
                          زیاد حساس هم نباشید.چیز خاصی نیست

نظر

ورژن ios 7.1.2 هست

من نگران از اینم که گوشی مشکل تاچ نداشته باشه(تازه خریدم)

شما راهی یا برنامه ای رو برای اینکه تاچ گوشی رو تست کنم ندارید/؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط AMIR2FM نمایش پست ها
                              ورژن ios 7.1.2 هست

من نگران از اینم که گوشی مشکل تاچ نداشته باشه(تازه خریدم)

شما راهی یا برنامه ای رو برای اینکه تاچ گوشی رو تست کنم ندارید/؟؟؟
                              اگه توی محیط سیستم عامل کار کنه مشکلی نیست.

توی این تاپیک هم پرسیده بودین مدیریت سایت هم جواب دادند.
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread95925.html

نظر

صبر کنید ..
                              X