اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

[ویژه] دانلود بازی Hitman: Absolution - Elite Edition برای مک با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [ویژه] دانلود بازی Hitman: Absolution - Elite Edition برای مک با لینک مستقیم

اکثرا با فیلم و سری بازی های هیتمن آشنایی دارید، یکی از بهترین بازی ها در سبک اکشن، ماجراجویی و ... که سال ها اکثر کاربران مک منتظر عرضه این بازی برای این پلتفرم بودند. اما بالاخره انتظار ها به سر رسید و این بازی تحت عنوان "Absolution - Elite Edition" وارد مک اپ استور شد.

قیمت این بازی در استور آمریکا ۲۹ دلار میباشد و با حجم ۲۰ گیگ قابل دسترس است. اما بدون در نظر گرفتن قیمت،‌ دریافت این حجم فایل از مک اپ استور فطعا برای کاربرای ایرانی سخت خواهد بود به همین دلیل تصمیم گرفته شد نسخه کامل این بازی را به صورت کرک شده با لینک مستقیم در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

حداقل سیستم مورد نیاز:

• پردازده: 2.0GHz
    • رم: 4GB
    • گرافیک: 512MB
    • فضای هارد: 24GB

این بازی با کارت گرافیک هایی که در ذیل ذکر شده است سازگاری ندارد:

- ATI X1xxx series, ATI HD2xxx series, Intel GMA series, Intel HD3000, NVIDIA GT1xx series, NVIDIA 7xxx series, NVIDIA 8xxx series, NVIDIA 9xxx series and NVIDIA 3xx series

لازم به ذکر است در صورتی که کارت گرافیک دستگاه شما مدل "intel hd 4000" میباشد باید حداقل ۸ گیگ رم داشته باشید.

این بازی را با حجم ۲۰ گیگ در ۷ پارت به صورت مستقیم میتوانید از طریق لینک های زیر دریافت و نصب کنید. کرک آن نیز در فایل پیوست شده است.

ممنون آرین حان. یه سوال داشتم. میخواستم ببینم توی مشخصات ذکر کردی که با کارت گرافیک Intel HD 3000 سازگار نیست. مکبوک من همچین کارت گرافیکی داره. میخوام ببینم اگه من اینو دانلود کنم . بخوام اجرا کنم٬ چی میشه؟

یعنی ارور میده که کارت گرافیکم رو ساپورت نمیکنه؟ یا اصلا باز نمیشه؟

راهی نداره مثل ویندوز که گرافیک بازی هارو میاوردیم پایین٬ اینکارو تو تنظیمای مک انجام بدیم تا ساپورت کنه؟

نظر

من mc 723 دارم که گرافیکش Intel HD 3000 هست که گفتین سازگاری نداره ، ولی یه کارت گرافیک دیگه هم داره که AMD Radeon HD 6750M هست ، این چطور؟ با این میشه بازی رو اجرا کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
        من mc 723 دارم که گرافیکش Intel HD 3000 هست که گفتین سازگاری نداره ، ولی یه کارت گرافیک دیگه هم داره که AMD Radeon HD 6750M هست ، این چطور؟ با این میشه بازی رو اجرا کرد؟
        بله، اجرا میشود.

نظر

روی مک بوک ایر ۲۰۱۳ اجرا میشه ؟ کسی تست نکرده ؟ گرافیک اینتل ۵۰۰۰ هست

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
            ممنون آرین حان. یه سوال داشتم. میخواستم ببینم توی مشخصات ذکر کردی که با کارت گرافیک Intel HD 3000 سازگار نیست. مکبوک من همچین کارت گرافیکی داره. میخوام ببینم اگه من اینو دانلود کنم . بخوام اجرا کنم٬ چی میشه؟

یعنی ارور میده که کارت گرافیکم رو ساپورت نمیکنه؟ یا اصلا باز نمیشه؟

راهی نداره مثل ویندوز که گرافیک بازی هارو میاوردیم پایین٬ اینکارو تو تنظیمای مک انجام بدیم تا ساپورت کنه؟
            سازگار نیست و بازی اجرا نخواهد شد.

نظر

نوشته اصلی توسط kangan_1342 نمایش پست ها
              روی مک بوک ایر ۲۰۱۳ اجرا میشه ؟ کسی تست نکرده ؟ گرافیک اینتل ۵۰۰۰ هست
              سازگاره و مشکلی نداره

نظر

دوستان یعنی روی macbook pro md314 سال ۲۰۱۱ اجرا نمیشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط ghafooriyan نمایش پست ها
                  دوستان یعنی روی macbook pro md314 سال ۲۰۱۱ اجرا نمیشه؟
                  این مدل دارای گرافیک Intel HD3000 است. سازگار نیست و بازی اجرا نمیشود.

نظر

فایل کرک پسورد میخواد

نظر

نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
                      فایل کرک پسورد میخواد
                      عبارت mojado را وارد کنید

در صورتی که کار نکرد mojado 2014 (با فاصله) امتحان کنید

نظر

mojado 2014 جواب داد
                        ممنون

نظر

بازي دانلود و تست شد ! عالي هستش از دوستاني كه امكان دانلود براشون ميسر نيست ميتونند به دفتر سايت مراجعه كنن
                          تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

دوست عزیز با تشکر از اپلود فکر کنم لینک ها مشکل پیدا کرده
                            من تا وسط پارت ۶ دانلود کردم ولی از دیشب دیگه به سرور وصل نمیشه.

نظر

نوشته اصلی توسط Aliardalan نمایش پست ها
                              دوست عزیز با تشکر از اپلود فکر کنم لینک ها مشکل پیدا کرده
                              من تا وسط پارت ۶ دانلود کردم ولی از دیشب دیگه به سرور وصل نمیشه.
                              ۱-۲ روز صبر‌کنید میتونید ادامه اش رو بگیرید مشکلی نیست

نظر

صبر کنید ..
                              X