اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود از چيزتيوب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود از چيزتيوب

سلام دوستان ميخواستم بدونم چه برنامه اي براي دانلود از يوت---- يوب و سايت هاي مشابه مناسب هست؟
    مثل vimeo

من تا چن روز پيش از برنامه و توييك intube استفاده ميكردم كه عالي بود ولي امروز كه ريستور كردم و دوباره مصبش كردم متاسفانه كار نميكنه براي همين دنبال يه برنامه از اپ استور براي اين كار هستم.

ممنون ميشم كمك كنيد

تشكر.

Sent from my iPad using Tapatalk

نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
    سلام دوستان ميخواستم بدونم چه برنامه اي براي دانلود از يوت---- يوب و سايت هاي مشابه مناسب هست؟
    مثل vimeo

من تا چن روز پيش از برنامه و توييك intube استفاده ميكردم كه عالي بود ولي امروز كه ريستور كردم و دوباره مصبش كردم متاسفانه كار نميكنه براي همين دنبال يه برنامه از اپ استور براي اين كار هستم.

ممنون ميشم كمك كنيد

تشكر.

دوست عزيز برنامه هاي زيادي هست كافيه youtube downlod رو در appstore سرچ كني برنامه هاي متنوعي رو براتون نمايش ميده
    موفق باشيد

نظر

نوشته اصلی توسط Mohamad_c++ نمایش پست ها
      دوست عزيز برنامه هاي زيادي هست كافيه youtube downlod رو در appstore سرچ كني برنامه هاي متنوعي رو براتون نمايش ميده
      موفق باشيد
      فكر نميكنيد قبلا اين كار رو كرده باشم ؟ نصف بيشترشون ارور حق نشر و لايسنس و ميدن كه اجازه دانلود از يوتيوب رو نميدن.
      دنبال يه برنامه تست شده هستم نميتونم كه همش رو امتحان كنم و خواستم از تجربيات دوستان استفاده كنم.

نظر

دوستان اگه تجربياتشونو در اختيار ما قرار بدن ممنون ميشيم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
          فكر نميكنيد قبلا اين كار رو كرده باشم ؟ نصف بيشترشون ارور حق نشر و لايسنس و ميدن كه اجازه دانلود از يوتيوب رو نميدن.
          دنبال يه برنامه تست شده هستم نميتونم كه همش رو امتحان كنم و خواستم از تجربيات دوستان استفاده كنم.

دوست عزيز شما حتي در انجمن هم سرچ نكرديد ببينيد مطلبي هست يا نه اونوقت من از كجا بايد بدونم كه در appstore سرچ كرديد؟!
          به هر حال خدمت شما:
          http://www.i-phone.ir/forums/thread59200.html
          ویرایش توسط Mohamad_c++ : https://i-phone.ir/forums/member/86373-mohamad_c در ساعت 02-07-2014, 04:42 PM

نظر

کلا بحثی که ایجاد کردید خلاف قوانین هست، لطفا تکرار نشه.

نظر

صبر کنید ..
            X