اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد انتخاب بین Xcode و Adobe Air

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد انتخاب بین Xcode و Adobe Air

با سلام
    من برای شرکتمون می خوام یه نرم افزار درست کنم که مثل کاتالوگ باشه

یعنی یه چیزی مثل گالری عکس داشته باشه که روی هر کدوم از عکسها زده میشه توضیحاتی در باره اونها بنویسه و یه قسمت تماس با با ما داشته باشه که اطلاعات شرکت رو بنویسه

حالا برای کار از چه برنامه ای استفاده کنم Xcode یا AdobeAir
    من فلش بلدم ولی تابحال با Xcode کار نکردم در ضمن C# هم بلدم

حالا یه راهنمایی می خوام ممنون ازتون

نوشته اصلی توسط sadeghpa80 نمایش پست ها
    با سلام

یعنی یه چیزی مثل گالری عکس داشته باشه که روی هر کدوم از عکسها زده میشه توضیحاتی در باره اونها بنویسه و یه قسمت تماس با با ما داشته باشه که اطلاعات شرکت رو بنویسه

Xcode فقط از C و ++C و Objective-C پشتیبانی می کند در نسخه ی ۶ swift هم اضافه شده
    و تا جایی که بنده اطلاع دارم C و ++C برای کار گرافیکی مناسب نیستش
    با Adobe Air هم کار نکردم
    فقط تا جایی که می دانم با Xcode این کار خیلی سخت خواهد بود یا شایدم غیر ممکن

نظر

نوشته اصلی توسط ESC Key نمایش پست ها
      Xcode فقط از C و ++C و Objective-C پشتیبانی می کند در نسخه ی ۶ swift هم اضافه شده
      و تا جایی که بنده اطلاع دارم C و ++C برای کار گرافیکی مناسب نیستش
      با Adobe Air هم کار نکردم
      فقط تا جایی که می دانم با Xcode این کار خیلی سخت خواهد بود یا شایدم غیر ممکن
      ممنون پس پیشنهاد شما برای طراحی همچین برنامه ای چیه ؟

نظر

ممنون پس پیشنهاد شما برای طراحی همچین برنامه ای چیه ؟
        غير ممكن هم نيست كافيه شما برنامه نويسي ios رو بلد باشيد پيشنهاد ميكنم با xcode كار كنيد
        يه سري آموزش ها و كدها هم تو انجمن هست براي راحتي كار هست كه ميتونيد از آنها استفاده كنيد
        موفق باشيد

نظر

با سلام

برای کاری که میخوای بکنی همون Adobe Air را استفاده کن!
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
            برای کاری که میخوای بکنی همون Adobe Air را استفاده کن!
            ممنون الان با AdobeAir یه چیزایی ساختم اما سوالم اینه که این یه خروجی ipa به من میده اینو چجوری روی شبیه ساز چیزی تست کنم چون گوشیم جلبریک نیست .
            ممنون

نظر

ممنون الان با AdobeAir یه چیزایی ساختم اما سوالم اینه که این یه خروجی ipa به من میده اینو چجوری روی شبیه ساز چیزی تست کنم چون گوشیم جلبریک نیست .
              ممنون
              SDK شبيه ساز ايفونه با نصب xcode ميتونيد از اون استفاده كنيد
              اگه ميخواين روگوشيتون هم تست كنيد اموزش جيلبريك ios7 در تمامي ورژن ها موجود هستش

نظر

ممنون
                یا باید JailBreak کنید و از Certeficate های Fake استفاده کنید! یا اینکه Apple Developer ID داشته باشید تا بتونید روی Device تست کنید! که الان دیگه نمیدونم Fake کار میده یا نه!

برای اینکه چطوری simulator داشته باشید!‌این فیلم را ببینید :‌ www.youtube.com/watch?v=iMCnLJylDgc
                " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                  یا باید JailBreak کنید و از Certeficate های Fake استفاده کنید! یا اینکه Apple Developer ID داشته باشید تا بتونید روی Device تست کنید! که الان دیگه نمیدونم Fake کار میده یا نه!

برای اینکه چطوری simulator داشته باشید!‌این فیلم را ببینید :‌ www.youtube.com/watch?v=iMCnLJylDgc
                  Certeficate های Fake رو تست کردم نشده حالا این فیلم رو ببینم نتیجه رو اعلام می کنم
                  ممنون

نظر

Certeficate های Fake رو تست کردم نشده حالا این فیلم رو ببینم نتیجه رو اعلام می کنم
                    ممنون
                    دوست عزيز فكر مي كنم با سرويس iResign مي توانيد اپليكيشن را بر روي دستگاه خودتون اجرا فرماييد
                    البته مطمئن نيستم كه براي شما مناسب باشد اما اين سرويس در واقع دستگاه شما را بتا معرفي مي كند براي تست نرم افزار كه در واقع كاربر ها اپليكيشن هاي كرك را اجرا مي كنند
                    Developer Certificate

نظر

صبر کنید ..
                    X