اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با وای فای 5اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با وای فای 5اس

سلام دوستان.گوشی من درصورت روشن بودن وا فای به طرز عجیبی داغ میشه و باطری مصرف میکنه!!! یعنی در این حد که هر دقیقه بین 3 تا 5 درصد مصرف باطری رو زیاد کرده...وقتی فای فای خاموشه همه چیز به حالت قبل برمیگرده.گوشی سرد میشه و مصرف باطری هم درست میشه اما درحالت وای فای خاموش وقتی سلولار روشنه باز این حالت پیش میاد ولی نه به اون شدت که وقتی وای فای روشنه اتفاق میافته.کسی از دوستان هست که اطلاعی درمورد این مشکل داشته باشه؟؟

سلام
    برنامه یا تویکی هست که احتمالا مداوم از اینترنت استفاده میکنه. اخیرا چیزی نصب کردید؟
    .There is no knowledge that is not power

نظر

سلام دوست عزیز..اخه هنوز 10 ثانیه از روشن کردن وای فای نمیگذره که شروع میکنه به گرم شدن و مصرف باطری...یعنی یه برنامه اینقدر تاثیر گذاره؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط habibzali نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز..اخه هنوز 10 ثانیه از روشن کردن وای فای نمیگذره که شروع میکنه به گرم شدن و مصرف باطری...یعنی یه برنامه اینقدر تاثیر گذاره؟؟؟؟؟؟
        برنامه های App Store همگی چک های سنگینی رو پشت سر گذاشتند و ایراد از اون ها نیست.
        اگه جیلبریک هستید آخرین توییک نصب شده رو پاک کنید.
        قبلا اینطوری بود یا تازه شده؟

نظر

سه روزه اینجوری شده...جیلبریک هم نیست گوشیم.برنامه ها رو هم معمولا از اپ استور یا سیبچه نصب میکنم!

نظر

نوشته اصلی توسط habibzali نمایش پست ها
            سه روزه اینجوری شده...جیلبریک هم نیست گوشیم.برنامه ها رو هم معمولا از اپ استور یا سیبچه نصب میکنم!
            احتمال داره از برخی App های سیبچه باشه.
            توی این سه روز برنامه خاصی از سیبچه دانلود نکردین؟
            یک دور ریستور کنید به احتمال زیاد مشکلتون رفع میشه.

نظر

برنامه ای جدیدا از سیبچه دانلود نکردم.آخرین برنامه ای که داونلود کردم FIFA appبوده که از اپ استور دانلود کردم.ریستور هم کردم ولی بازم فایده نداشت.
              ویرایش توسط habibzali : https://i-phone.ir/forums/member/30988-habibzali در ساعت 01-07-2014, 09:48 PM

نظر

بالای گوشی بیشتر داغ میکنه یا وسطش چون ایسی وا فای بالای گوشی هستش

نظر

درست قسمت بالاش اطراف سنسور نور حتی وقتی که ایفون رو ریست کردم درست در لحظه ای که گوشی رو روشن میکنی که اکتیوش کنی شروع به گرم شدن میکنه...!!!

نظر

صبر کنید ..
                  X