اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.1.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط vahid71 نمایش پست ها
    داداش روی دیوایس شما شاید خوب جواب داده ، من روی آیپدم مشکل تخلیه شارژ داشتم ، قشنگ میدیدم از درصد شارژم کم میشه ، هر دو دقیقه سه دقیقه یه درصد کم می کرد ریستور کردم به ۷.۱.۱ الان همه چی نرماله !

Sent from my iPad Air using Tapatalk
    میگن اگر به صورت ota update کرده باشید این مشکل به وجود میاد .
    من خودم آیپادم رو ریستور کردم مشکل نداره .

نظر

منم دستی اینکارو کردم یعنی با آیتونز

Sent from my iPad Air using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط vahid71 نمایش پست ها
        داداش از متن خطا معلومه نوشته نمیتونه ریستور کنه یا فایل خرابه یا فایل بکاپ مربوط به این دستگاه نیست !

Sent from my ipad air using tapatalk
        از آیکلود برگردوندم...آقا الان که با آیتونز ریستور کردم بازم مصرف باتری عینه زمانه ota هست..هیچ فرقی نکرد هز 3 دقیقه با وایفای روشن 1 درصد کم میکنه چیکار کنم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.ahi نمایش پست ها
          از آیکلود برگردوندم...آقا الان که با آیتونز ریستور کردم بازم مصرف باتری عینه زمانه ota هست..هیچ فرقی نکرد هز 3 دقیقه با وایفای روشن 1 درصد کم میکنه چیکار کنم؟؟
          فرصت بديد تا يه كبار كاليبره بشه.

نظر

iOS 7.1.2 عرضه شد

من از وقتي كه به ٧.١.٢ آپديت كردم احساس ميكنم مصرف شارژم بالا رفته و زودتر باتري خالي ميكنه
            آيا ساير دوستان هم اين مشكل رو داشتن؟
            در ضمن من آيفون ٥ دارم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Ayaz Ipod نمایش پست ها
              من از وقتي كه به ٧.١.٢ آپديت كردم احساس ميكنم مصرف شارژم بالا رفته و زودتر باتري خالي ميكنه
              آيا ساير دوستان هم اين مشكل رو داشتن؟
              در ضمن من آيفون ٥ دارم
              اگر از طریق ota آپدیت کرده اید چنین مشکلی بوجود خواهد آمد. ریستور کرده مشکل برطرف خواهد شد.

نظر

شما این سوال خود را در پست های قبل هم مطرح کرده اید و پاسخ بطور کامل داده شده است.
                مصرف باتری به شرایط مختلفی وابسته است، " هر 3 دقیقه با WiFi روشن 1 درصد کم میکند" نمیشود نتیجه گرفت باتری دیوایس شما در چه شرایطی است.

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                  اگر از طریق ota آپدیت کرده اید چنین مشکلی بوجود خواهد آمد. ریستور کرده مشکل برطرف خواهد شد.
                  منظورتون رو متوجه نميشم
                  من از طريق خود گوشي و از منوي آپديت به روز كردم
                  منظور از ota چيست؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                    فرصت بديد تا يه كبار كاليبره بشه.
                    دوست عزیز احتمالش هست بخاطر برگردوندن بکاپ باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ayaz Ipod نمایش پست ها
                      منظورتون رو متوجه نميشم
                      من از طريق خود گوشي و از منوي آپديت به روز كردم
                      منظور از ota چيست؟
                      از خود گوشی آپدیت کرده اید (ota) چنین مشکلی بوجود آمده است، ریستور کنید برطرف خواهد شد.

نظر

شما این سوال خود را در پست های قبل هم مطرح کرده اید و پاسخ بطور کامل داده شده است.
                        مصرف باتری به شرایط مختلفی وابسته است، " هر 3 دقیقه با WiFi روشن 1 درصد کم میکند" نمیشود نتیجه گرفت باتری دیوایس شما در چه شرایطی است.
                        عزیزم این مصرف باتری منو داره آزار میده وقتی با باتری دیگر دوستان مقایسه میکنم اگه اینجوری نبود بخدا وقت شما رو نمیگرفتم

نظر

عزیزم این مصرف باتری منو داره آزار میده وقتی با باتری دیگر دوستان مقایسه میکنم اگه اینجوری نبود بخدا وقت شما رو نمیگرفتم
                          شرایط مصرف خود و دوستانتون و مطرح کنید، مقداری که Usage میگیرید چقدر است؟

نظر

شرایط مصرف خود و دوستانتون و مطرح کنید، مقداری که Usage میگیرید چقدر است؟
                            usage در شارژ 20% 7 ساعت و Standby 15 ساعت..ولی مصرف من اونقدر وحشتناک نیست که مثلا 24 ساعته گوشی دستم باشه در حد وایبر و لاین

نظر

usage در شارژ 20% 7 ساعت و Standby 15 ساعت..ولی مصرف من اونقدر وحشتناک نیست که مثلا 24 ساعته گوشی دستم باشه در حد وایبر و لاین
                              بسیار مناسب شارژ نگه داشته است و انتظار بیشتر از این هم نداشته باشید. باتری تمامی آیفون 5 اس ها در همین اندازه است.

نظر

دوست عزیز احتمالش هست بخاطر برگردوندن بکاپ باشه؟
                                احتمالش كمه. ولي شما يه بار set up as new كن ضرري نداره.

نظر

صبر کنید ..
                                X