اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قطع شدن صدای کل گوشی و ویبره

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قطع شدن صدای کل گوشی و ویبره

سلام دوستان
    من یه آیفون 4اس دارم ، که متاسفانه کل صداش قطع شده ، یعنی هیچ صدایی تو گوشی نیست ، موقع مکالمه هم نه صدای من میره نه صدای طرف مقابل ، خلاصه که هیچ صدایی تو گوشیم نیست حتی میکروفن هم کار نمیکنه ولی وقتی صدارو کم یا زیاد و یا رو حالت سایلنت میبرم عکسش رو صفحه میاد ولی تغییری ایجاد نمیشه ، ریست هم کردم ، بعضیا میگن از فِلت اسپیکر ، یکیم گفت از کپسول صداس. موقعی هم که میخوام گوشی رو بزارم رو ویبره اصلاویبرش کار نمیکنه ولی باز عکسش رو صفحه میاد که رفته رو حالت سایلنت.

میشه کمکم کنید؟

شما تو سیف مود تست کن اگر جیل کردین با هدفون هم تستش کنید اگر صدا نداد احتمال مشکل سخت افزاری دارید تو این جور مواقع اول یه بکاپ بگیرید بعدش یه ریستور کنید ببینید چی میشه اگر صدا امد بکاپ رو منتقل کنید اگر نشد ببرید پیش تعمیر کار مجرب
    شما که صدا نداری از کجا فهمیدی میکرفون کار نمیکنه؟؟
    ویرایش توسط saman_rm : https://i-phone.ir/forums/member/95308-saman_rm در ساعت 30-06-2014, 07:41 PM

نظر

اگر از خروجی هدفون به aux ماشین یا .... زیاد استفاده میکنید احتمالا مدارش آسیب دیده .... معمولا قابل تعمیره

نظر

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
        اگر از خروجی هدفون به aux ماشین یا .... زیاد استفاده میکنید احتمالا مدارش آسیب دیده .... معمولا قابل تعمیره
        نه دوست من خیلی زیاد از خروجی هدفون استفاده نمیکنم ، نمیدونم یهو چی شد که اینجوری شده ...
        هیچ صدایی تو گوشی نیست ، حتی موقع مکالمه نه صدا میره نه میاد ، ولی وفتی دکمه های کم و زیاد و فشار میدم رو صفحه میاد که صدا داره کم یا زیاد میشه ولی هیچ تاثیری نداره ، صداش در نمیاد ، آخه ویبرشم کار نمیکنه !!!!

نظر

گوشیم جیل نشده ، با هدفونم که تست کردم باز هیچ صدایی نمیومد ، دست یه تعمیر کار دادم میگه سخت افزاریه ، بعدش گفته که از آی سی صدا و ویبره هم نیست ، پس چجوری هم صدا هم ویبره کلا کار نمیکنه

نظر

صبر کنید ..
          X