اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال کانتکت ها از آیفون به مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال کانتکت ها از آیفون به مک

سلام
    من آیفون ۵ اس دارم
    حالا میخوام همه اطلاعاتم از قبیل شماره تلفن هام .. و حتی اگه بشه اس ام اس هام و .. هر چی که هست رو بریزم توی مک بوکم
    موریکس هم دارم
    آیا این امکان پذیره اگه هست دقیقا چطوری ؟
    ممنون

اکانت آیکلود رو روی مک تنظیم کنید خودش همه رو کپی میکنه رو مک.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

اگر بخواهید از iCloud استفاده نکنید, با برنامه ی Backup My Contacts از کانتکت هاتون بک آپ بگیرید و فایلش رو به خودتون ایمیل کنید. بعد توی مک تون اون فایل رو بازکنید.

نظر

icloudd همون Apple ID ?

نظر

بله یکی هستن.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

ممنوون .. مشکل اینه که بعد تو مراحل بعدی ازت شماره موبایل میخواد که کد ایران رو نمیتونیم وارد کنیم باید چیکار کنیم پس ؟
            همون

نظر

نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
              ممنوون .. مشکل اینه که بعد تو مراحل بعدی ازت شماره موبایل میخواد که کد ایران رو نمیتونیم وارد کنیم باید چیکار کنیم پس ؟
              همون
              شما با Apple ID خود بر روی آیفون و مک بوک، iCloud و فعال کنید. تمامی اطلاعاتی که از طریق iCloud ذخیره شود، در آیفون و مک بوک قابل مشاهده و تغییر است. ( نیازی هم به شماره تلفن نیست )

نظر

منم همین کار رو کردم ولی میخواد

نظر

منم همین کار رو کردم ولی میخواد
                  زمانی میخواهید در مک iCloud و فعال کنید، نیازی نیست مرحله Keychain ( خواستن شماره تلفن )، انتخاب و از این مرحله گذر کنید.

نظر

حالا اینجا یه سوال پیش میاد
                    اگه اینطوری باشه به فرض من هر چی اطلاعات دارم روی آیفونم .. بعد وقتی یکی که مک داشته باشه اگه اپل ایدی و پسوردم رو داشته باشه میتونه خیلی راحت همه اطلاعاتمو کپی کنه روی مک بوکش ؟ هیچ آلارمی .. پیغامی اس ام اسی چیزی برای من نمیاد که فلانی همچین کاری داره میکنه ؟

نظر

حالا اینجا یه سوال پیش میاد
                      اگه اینطوری باشه به فرض من هر چی اطلاعات دارم روی آیفونم .. بعد وقتی یکی که مک داشته باشه اگه اپل ایدی و پسوردم رو داشته باشه میتونه خیلی راحت همه اطلاعاتمو کپی کنه روی مک بوکش ؟ هیچ آلارمی .. پیغامی اس ام اسی چیزی برای من نمیاد که فلانی همچین کاری داره میکنه ؟
                      مگر Keychain و فعال کنید، اپل با شما تماس میگیرد؟!
                      این سرویس برای ایران فعال نیست و باید منتظر ماند. اگر میخواهید از سرویس iCloud استفاده کنید باید این مرحله را رد کنید.
                      شما باید از اطلاعات Apple ID خود به دقت مراقبت کرده تا دچار چنین مشکلاتی نشوید، اگر چه دیوایس هایی که از طریق Apple ID فعال شود از طریق ایمیل اطلاع خواهد داد.

نظر

من که خوب متوحه نشدم
                        اول تشکر کنم ازتون از اینکه خوب وقت میزارید و جواب میدید با حوصله
                        سوالامو تک تک میپرسم به صورت باز و دقیق
                        ۱ - هر کسی آیفون داره حتما باید icloud رو نصب کنه روی گوشییش ؟‌ یعنی تا نصب نکنه نمیتونه هیچ کار کنه از لحاظ دانلود و نصب برنامه میگم .. ( منظورم از اپل ای دی فرق داره .. میدونم اپل ایدی باید حتما داشته باشه .. ولی آیکلود جی ؟ )
                        ۲ - پس با این حساب تمام کسانی که تو ایران آیکلود رو نصب کردند روی آیفون چون کد ایران نیست توی گوشیشون فقط و فقط از طریق ایمیل بهشون اطلاع میده اگه از دیوایس دیگه وارد بشه کسی و با زنگ یا اس ام اس نمیتونه اطلاع بده
                        ۳ - بر روی یک مک میشه با چندیدن آیکلود وارد شد ؟
                        خیلی خیلی ممنون از اینکه با حوصله حواب میدید وو منو ببخشید اگه سوالهای مبتدیانه ای میپرسم .. ممنون و تشکر

نظر

من که خوب متوحه نشدم
                          اول تشکر کنم ازتون از اینکه خوب وقت میزارید و جواب میدید با حوصله
                          سوالامو تک تک میپرسم به صورت باز و دقیق
                          ۱ - هر کسی آیفون داره حتما باید icloud رو نصب کنه روی گوشییش ؟‌ یعنی تا نصب نکنه نمیتونه هیچ کار کنه از لحاظ دانلود و نصب برنامه میگم .. ( منظورم از اپل ای دی فرق داره .. میدونم اپل ایدی باید حتما داشته باشه .. ولی آیکلود جی ؟ )
                          ۲ - پس با این حساب تمام کسانی که تو ایران آیکلود رو نصب کردند روی آیفون چون کد ایران نیست توی گوشیشون فقط و فقط از طریق ایمیل بهشون اطلاع میده اگه از دیوایس دیگه وارد بشه کسی و با زنگ یا اس ام اس نمیتونه اطلاع بده
                          ۳ - بر روی یک مک میشه با چندیدن آیکلود وارد شد ؟
                          خیلی خیلی ممنون از اینکه با حوصله حواب میدید وو منو ببخشید اگه سوالهای مبتدیانه ای میپرسم .. ممنون و تشکر
                          1. iCloud سیستم ذخیره سازی است. اپل فضای 5 گیگ بطور رایگان برای هر Apple ID بر روی سرور خود در نظر گرفته، که اطلاعات خود در آن ذخیره کرده و در باقی دیوایس های داشته باشید ( بطور خلاصه گفتم و کاربردی بیشتر از این خواهد داشت ). iCloud یک امکان جانبی است و با توجه به نیاز خود آن را فعال میکنید و برای استفاده هم نیازمند داشتن Apple ID هستید. برای نصب اپلیکیشن و گیم نیاز به Apple ID خواهید داشت و ربطی به iCloud ندارد.
                          2. Keychain امکان جدیدی است که در iCloud قرار داده شده است و تصوری که شما از آن دارید، نادرست است. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخشی که در سایت اپل قرار داده شده است مراجعه کنید. در صورت استفاده Apple ID در دیوایس ها مختلف، اپل فقط از طریق ایمیل فعالیت شما و اطلاع خواهد داد.
                          3. فقط میتوان از یک Apple ID در iCloud هر دیوایسی استفاده کرد.

نظر

صبر کنید ..
                          X