اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

امکان استفاده ار هارد ssd در مک بوک پرو md101

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• امکان استفاده ار هارد ssd در مک بوک پرو md101

سلام دوستان عزیز. می خواستم بدونم آیا امکان تعویض هارد مک بوک پرو md101 با یه هارد ssd هست یا نه؟ من دیروز پایتخن بودم و لپ تاپمو گذاشتم که براش هارد ssd بذارم ولی آقایی که متخصص سخت افزار بود گفت فعلا آپدیتی برای فرم ویر پرو 101 نیومده که هارد ssd رو ساپورت کنه. می خواستم از دوستان بپرسم چقدر این مطلب صحت داره؟

نوشته اصلی توسط yashar_pro نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. می خواستم بدونم آیا امکان تعویض هارد مک بوک پرو md101 با یه هارد ssd هست یا نه؟ من دیروز پایتخن بودم و لپ تاپمو گذاشتم که براش هارد ssd بذارم ولی آقایی که متخصص سخت افزار بود گفت فعلا آپدیتی برای فرم ویر پرو 101 نیومده که هارد ssd رو ساپورت کنه. می خواستم از دوستان بپرسم چقدر این مطلب صحت داره؟
    بله احتمالا میشه(تا اونجا که میدونم) اما مثلا اگه بخواید این هارتون هم داشته باشید درایو نوریتونو میتونید بردارید و بجاش یه هارد ssd بزارید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

چی گفته ططرف!!!!!!
      اپدیت نیومده;::-)) :-! :-) θΩ฿:'( :-$
      طرف تو باغ نبوده
      اصلا چراذبردی یکی دیگه برات بذاره
      خودت بخر
      خودتم بذار
      خیلی راحتتر از اونیه که فکر میکنی
      الکی پول به این عتیقه ها نده
      درخدمتیم

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط yashar_pro نمایش پست ها
        به جرات ميتونم بگم ميانگين روزي دو سه تا ssd رو بر روي ايمك ،مكبوك ، مك پرو داريم سوار ميكنيم بدون مشكل !! cady هم موجود هستش براي ٢ هارده كردن دستگاها فقط تعداد كمي مونده !
        تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

نوشته اصلی توسط VIP نمایش پست ها
          به جرات ميتونم بگم ميانگين روزي دو سه تا ssd رو بر روي ايمك ،مكبوك ، مك پرو داريم سوار ميكنيم بدون مشكل !! cady هم موجود هستش براي ٢ هارده كردن دستگاها فقط تعداد كمي مونده !
          سلام
          میشه قیمت cady و یک هارد ۱۲۸ یا ۲۵۶ بهم بدید.

نظر

نوشته اصلی توسط yahyataba1 نمایش پست ها
            سلام
            میشه قیمت cady و یک هارد ۱۲۸ یا ۲۵۶ بهم بدید.
            با دفتر تماس بگیرید

نظر

نصب او اس

سلام
              من اس اس دی گذاشتم چون هاردم خراب شده بود.
              الان نمیدنم چطور باید فرمتش کنم و او اس نصب کنم.
              imac

نظر

صبر کنید ..
              X