اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان،

لطفا یکی‌ کمکم کنه. یه آیفون ۴ با IOS ۷.۱.۲ دارم، گوشیم لاک هست، بیس باند 01.59.00 و الان رو قسمت اکتیویت سیم کارت مونده. نه می‌تونم تاریخ گوشیو ببرم عقب به ۲/۶/۲۰۱۴ که با Pangu کار کنم نه با redsnow که ارور میده (Blobs are corrupted) وسطش وقتی‌ دگمهٔ جیلبریکو میزنم. چیکار می‌تونم بکنم که آنلاک شه گوشیم! اگه نمی‌شه بتونم فقط وارد گوشی بشم از اپپلیکیشن هام استفاده کنم نخواستم آنتن داشته باشم اصلا..

مرسی
    ویرایش توسط pashaceline : https://i-phone.ir/forums/member/16026-pashaceline در ساعت 13-05-2019, 08:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
      همانطور که در این تاپیک اطلاع رسانی شد: http://www.i-phone.ir/forums/thread95846.html
      به طور غیر منتظره ای جیلبریک آنتترد برای کلیه iDevice های در iOS 7.1.X امکان پذیر شد و کاربران ویندوز و مک میتوانند از این ابزار استفاده کنند.

به همین منظور به دلیل چینی بودن زبان برنامه میتوانید از طریق آموزش زیر دستگاه خود را جیلبریک کنید، پیشنهاد میشوند قبل از انجام هر کاری از دستگاه خود یک بکاپ بگیرید.

ابتدا برنامه را برای ویندوز دانلود کنید

نسخه ۱.۲.۱ برای ویندوز :

نسخه ۱.۲.۰ برای مک :

در دستگاه خود به مسیر Setting > General > Date & Time بروید و تنظیم تاریخ را از حالت اتوماتیک دربیاورید و بر روی قبل از 2/6/2014 (قبل از تاریخ کنفرانس WWDC 14) تنظیم کنید.

سپس برنامه را که از لینک فوق دانلود کردید باز کنید

بر روی کلید رو به روی نوار خاکستری رنگ کلیک کنید

- در صورتی تیک گزینه زیر نوار خاکستری را بزنید برنامه 25pp و یک سری ابزار دیگر نصب میشود. بنا به میل خودتون میتونید تیک اش رو بزنید یا نه ...

برنامه به شما آموزش میدهد که چگونه تاریخ دستگاه را به قبل از 2/6/2014 برگردانید به همین منظور شما چون در مرحله قبل این کارو کردید این قسمت براتون نمایش داده نمیشه لازم به ذکره تا انجام ندادن این کار نمیتونید برید به مرحله بعد.

بعد از چک شدن مرحله تاریخ دستگاه نوار خاکستری رنگ شروع به پر شدن میکند

بعد از چندین لحظه یک آیکان بر روی دستگاه شما ظاهر میشود که باید برروی آن تپ کنید تا باز شود
      بعد از باز شدن برنامه را باز بزارید و منتظر بمانید

بعد از چند ثانیه دستگاه شما ریستارت میشود پس از بوت شدن دوباره، میبایست بر روی آیکان برنامه دوباره تپ کنید تا باز شود. بعد از چند ثانیه برنامه بسته و دستگاه شما دوباره ریستارت میشود و بعد از بالا آمدن شاهد آیکان برنامه سیدیا که آخرین ورژن نیز میباشد خواهید بود.

- لازم به ذکر است ممکن است بعد از نصب چندین توییک آیکان برنامه های شما ناپدید شود که با یک رسپرینگ مشکل حل خواهد شد.

- afc2add در این نسخه کار نمیکند
      برای ایجاد دسترسی به فایل های سیستمی توییک [PP] assistant AFC patch iOS 7.1.X را از سورس زیر نصب کنید
      کد HTML:
      http://apt.25pp.com

-پکیج جدیدی بنام AFC2 از سوی Saurik عرضه شد که ایرادات نسخه قبلی برطرف شده هست و همچنین با iOS 7.X هم سازگاری دارد

پکیج را از سیدیا میتوانید دریافت کنید

یا از فایل دب زیر استفاده کنید :

سلام ،

یه آیفون ۴ با IOS ۷.۱.۲ دارم، گوشیم لاک هست، بیس باند 01.59.00 و الان رو قسمت اکتیویت سیم کارت مونده. نه می‌تونم تاریخ گوشیو ببرم عقب به ۲/۶/۲۰۱۴ که با Pangu کار کنم نه با redsnow که ارور میده (Blobs are corrupted) وسطش وقتی‌ دگمهٔ جیلبریکو میزنم. چیکار می‌تونم بکنم که آنلاک شه گوشیم! اگه نمی‌شه راهی هست بتونم فقط وارد گوشی بشم از اپپلیکیشن هام استفاده کنم ؟ نخواستم آنتن داشته باشم اصلا..

مرسی

نظر

صبر کنید ..
      X