اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با دانلود کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با دانلود کردن

سلام

من میخوام وقتی دانلود میکنم اتوماتیک با برنامه دانلود خودم مثلا اسپید دانلود یا برنامه دیگه دانلود کنه نه از safari . دوست عزیزمون گفت میری تو extenssion و از اونجا اوکی میکنی ولی نگفت چجوری . ممنون میشم این قضیه رو کامل بشکافید مرسی

نوشته اصلی توسط hasan.pouriman نمایش پست ها
    سلام

من میخوام وقتی دانلود میکنم اتوماتیک با برنامه دانلود خودم مثلا اسپید دانلود یا برنامه دیگه دانلود کنه نه از safari . دوست عزیزمون گفت میری تو extenssion و از اونجا اوکی میکنی ولی نگفت چجوری . ممنون میشم این قضیه رو کامل بشکافید مرسی
    دوست عزيز گشتم نبود نگرد نيست!!!! فكر كنم اين بهترين جوابه شما باشه.. در واقع طبق تعريف شما بايد بتونيد با نصبِ extention اين قابليت رو فعال كنيد اما خودم بر روى دستگاه هاى زيادى امتحان كردم و نشد.. با اين حساب بايد منتظر آپديت از طرف Speed Download باشيم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دانلود کردن

سلام خسه نباشید من چطوری باید تم یا بازی رو که دوستدارم دانلود کنم و اینکه چکار کنم تا پیامم رو صفحه گوشیم نیاد ممنون میشم راهنماییم کنید مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط siyosiyo نمایش پست ها
        سلام خسه نباشید من چطوری باید تم یا بازی رو که دوستدارم دانلود کنم و اینکه چکار کنم تا پیامم رو صفحه گوشیم نیاد ممنون میشم راهنماییم کنید مرسی
        دوست عزیز تمام اینهایی که پرسیدید در انجمن پاسخ هاش پیدا میشه..

شما برای دانلود برنامه یا بازی نیاز به اپل آی دی دارید!‌ برای یادگیری آموزش ساخت آن به لینک زیر بروید:

http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html

بعد نیاز دارید تا کار با اپل استور را بلد باشید:

http://www.i-phone.ir/forums/thread71492.html

در مورد تم هم شما باید گوشی خود را جیلبریک کنید تا بتونید تم روی اون نصب کنید‌.. آموزش مربوط به جیلبریک هم در سایت موجود است.

نظر

نوشته اصلی توسط siyosiyo نمایش پست ها
          خوب دوستمون سوالتونو جواب داد اما در رابطه با سوالتون در مورد پیام شما برای اینکه اس ام اس هاتون تو محیط لاک اسکرین معلوم نشه و یا اصلا نشون نده باید این کارو کنید:

setting-->notification center-->messages-->show on lock screen رو خاموش کنید با این کار دیگه تو محیط لاک اسکرین پیام بیاد دیگه نشون داده نمیشه
          اما اگه میخواید نشون داده باشه اما متنش معلوم نشه تو همونجا برید اما show preview رو خاموش کنید با این نشون داده میشه اما متنش معلوم نیست مثلا وقتی دارید بازی میکنید و براتون پیام میاد و نشون میده که ÷یام اومده اما متن معلوم نیست
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام تو یه تاپیکی گفتن برای دانلود فیلم های آنلاین باید از کلید های command+option+a استفاده کنیم
            اما من هرجا که اینا رو میزنم جواب نمیده
            باید چی کار کنم؟؟؟
            ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط dr.ali نمایش پست ها
              سلام تو یه تاپیکی گفتن برای دانلود فیلم های آنلاین باید از کلید های command+option+a استفاده کنیم
              اما من هرجا که اینا رو میزنم جواب نمیده
              باید چی کار کنم؟؟؟
              ممنون
              این روش دیگه جواب نمیده

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                این روش دیگه جواب نمیده
                پس برای دانلودشون باید چیکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط dr.ali نمایش پست ها
                  پس برای دانلودشون باید چیکار کنم؟
                  چیزی که خودم استفاده می کنم و فک کنم راحت ترین راهه:

فایرفاکس رو نصب کن، یه اکستنشنی داره به نام flashgot، اینو که روش نصب کنی، هر pageای که فیلم داشته باشه، چه یو ت**ب چه بقیه، بالای مرورگر چشمک میزنه، میتونی url اش رو کپی کنی و با برنامه ی مدیریت دانلودت مثل folx دانلودش کنی.

بقیه روش ها تا جایی که میدونم هر کدوم یه گیری دارن

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                    چیزی که خودم استفاده می کنم و فک کنم راحت ترین راهه:

فایرفاکس رو نصب کن، یه اکستنشنی داره به نام flashgot، اینو که روش نصب کنی، هر pageای که فیلم داشته باشه، چه یو ت**ب چه بقیه، بالای مرورگر چشمک میزنه، میتونی url اش رو کپی کنی و با برنامه ی مدیریت دانلودت مثل folx دانلودش کنی.

بقیه روش ها تا جایی که میدونم هر کدوم یه گیری دارن
                    mamnun

نظر

صبر کنید ..
                    X