اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک

سلام دوستان من دو ماهی میشه که ایفون رو گرفتم و خیلی هم حساس هستم تو خانواده مون یک بچه داریم دیروز گوشی توی دستم بود یک دفعه اومد کنارم وخیلی محکم روی تاچ گوشی زد و گوشی از دستم به هوا پرتاب شد و دوباره روی تاچ روی زمین افتاد اعصابم تا الان خورده
    من بعضی وقت ها که یک پوشه رو بازمی کنم بدون اینکه نگه دارم خودش برای delete شروع به لرزیدن میکنه البته این مشکل قبل این موضوع هم 2 یا 3 بار اینجوری شده بود در کل الان 4 بار اینجوری شده

سوال اینه که ایا ضربه محکم دست باعث ضعیف شدن تاچ میشه یا نه تاثیری نداره ؟؟

سرعت گوشی من بعضی وقت ها کم میشه و در صفحه هوم هنگام ورق زدن کمی لگ دار میشه بعد با خاموش و روشن کردن خوب میشه وقتی خاموش و روشن کردم دیدم اون برنامه هایی که قبل از اینکه گوشی رو خاموش کنم باز بود بعد روشن و خاموش کردن هنوز بازه مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟

خواهشا سریع کمک کنید؟؟؟؟؟

اینکه میگید مشکل تاچ قبل از ضربه هم وجود داشته، میتونه اثبات کنه که برخورد صفحه نمایش گوشی شما با زمین، آسیبی رو بهش وارد نکرده. همچنین ضربه دست نمیتونه آسبی به تاچ وارد کنه، مگر اینکه در صورت برخورد صفحه نمایش با زمین، آسبی بهش وارد شده باشه.

دستگاه تون رو نو خریداری کردید؟

مورد دوم هم اینکه باز بودن نرم افزارها بعد از خاموش و روشن کردن دستگاه، امری طبیعی هست.

iOS چند هست آیفون تون؟

نظر

شما اصلا به تذکراتی که داده میشود توجه نمیکنید.
      قوانین انجمن و رعایت کرده و عنوان مناسبی برای تاپیک خود انتخاب کنید. همچنین فرمت مناسبی برای پست های خود.

نظر

دستگاه رو نو خریدم
        ios7.1.1
        وقتی دستش محکم روی تاچ خور دوباره محکم روی فرش قسمت تاچ خورد زمین

نرم افزاری چیزی هست که بفهمم مشکل از چیه؟

نظر

صبر کنید ..
        X