اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه کرک یک برنامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط visarrasiv
    دوستان علاقمند و cracker ! میتونند از سورس زیر ورژن 2.5 برنامه poedcrack gui رو نصب کنند

cydia.xsellize.com

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
    چطوری باید با این نرم افزار برنامه ی مورد نظر رو کرک کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط visarrasiv
      از روش پست اول!
      ببخشید دوست عزیز حواسم نبود.شرمنده

نظر

نوشته اصلی توسط isamweb نمایش پست ها
        میشه این مشکل رو هم کمک کنید؟ ممنون.
        میشه اینو هم راهنمایی کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
          فکر کنم پست اول رو ندیدین !!!
          با سلام ، چرا کامل مطالعه کردم ولی ، از من یوزیرنیم و پسورد می پرسه ، که روی ۵ کامپیوتر استفاده شده ، راهی برای کرک این برنامه ها هست ؟ اصلان این برنامه ها رو داخل آی فون نمی ریزد که من بخوام کرک کنم !! چی کار باید بکنم ؟ راهنماییم کنید .

نظر

راستش من تو cydia.sellize که میرم و روی poed Crack GUI میزنم اینستال نداره و فقط کنسل داره! چه کنم؟ کسی داره که بهم بدتش؟

نظر

نوشته اصلی توسط sat نمایش پست ها
              با سلام ، چرا کامل مطالعه کردم ولی ، از من یوزیرنیم و پسورد می پرسه ، که روی ۵ کامپیوتر استفاده شده ، راهی برای کرک این برنامه ها هست ؟ اصلان این برنامه ها رو داخل آی فون نمی ریزد که من بخوام کرک کنم !! چی کار باید بکنم ؟ راهنماییم کنید .
              کسی نمی خواد راهنماییم کنه که چطور برنامه هایی که روی ۵ کامپیوتر نصب شده رو روی آی فون خودم نصب کنم ؟

نظر

من که بازی hawx رو کرک کردم جواب نداد

نظر

نوشته اصلی توسط ali king نمایش پست ها
                  من که بازی hawx رو کرک کردم جواب نداد
                  خوب این h.a.w.x ، خودش قبلا کرک شده بوده یا از ایتونز خریداری کرده بودید؟

نظر

توی آیتیونز نوشته بود رایگان.منم کلی خوشحال شدم.دانلودش کردم.نصب که شد نوشته بود برای بازی باید بخریش. فقط می تونی توتریالش رو بازی کنی. 250 مگ هم هس.

نظر

توی آیتیونز نوشته بود رایگان.منم کلی خوشحال شدم.دانلودش کردم.نصب که شد نوشته بود برای بازی باید بخریش. فقط می تونی توتریالش رو بازی کنی. 250 مگ هم هس.
                      برای کرک کردن یک بازی یا برنامه باید ابتدا اصل برنامه توسط فردی خریداری بشه و سپس بعد از کرک کردن برای تمامی افراد قابل استفاده خواهد بود.
                      شما نمی تونین برنامه تریال رو کرک کنین تا برنامه اصلی برسین.

نظر

راهی برای درست کردن و فول کردن بازی های تریال نیس؟

نظر

راهی برای درست کردن و فول کردن بازی های تریال نیس؟
                          تنها در صورتی که با خرید برنامه رجیستر بشید و برنامه کامل رو در اختیار شما قرار بدن.

نظر

پس یعنی اگر من برنامه ای رو بخرم با این روش کرکش کنم دیگه توی همه آیفون و آی پد ها اجرا میشه مثل برنامه های کرک شده همین سایت؟

نظر

نوشته اصلی توسط hossein.emami نمایش پست ها
                              پس یعنی اگر من برنامه ای رو بخرم با این روش کرکش کنم دیگه توی همه آیفون و آی پد ها اجرا میشه مثل برنامه های کرک شده همین سایت؟
                              وقتی که کرک بشه روی همه ی ایفون و ایپد ها نمیاد (فقط در صورتی اجرا میشه که بقیه دستگاه ها جیلبریک شده باشند...)

نظر

همون منظورم جبلبریک بشه بعد باید این برنامه ها رو با گیفت کارد خرید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X