اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش iPhone 4 16GB Black آنلاک فکتوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش iPhone 4 16GB Black آنلاک فکتوری

با سلام

یک دستگاه آیفون 4 با حافظه 16 گیگابایت با شرایط فنی و فیزیکی نسبتا سالم و آنلاک فکتوری که همون اولین روزهای ورود آیفون 4 به ایران خریداری کردم و تا همین چند روز پیش استفاده می کردم (البته پدر بنده نه خود من) به دلیل ارتقا به آیفون 5S فروخته می شود.

تمام مزایا و معایب و مشکلات دستگاه کاملا شفاف و صادقانه ذکر شده و عجله ای هم برای فروش ندارم. قیمت مقطوع بوده بنابراین به پست های "آخرش چند؟" و "فروختی پ خ بده" و... جواب داده نخواهد شد. هر اطلاعات، عکس اضافی و... که درخواست بدید با کمال میل در اختیارتون قرار میدم.

مزایا:
    • بسیار تمیز و بدون ایراد و مشکل
    • باتری فوق العاده ماندگار (با گوشیهای هم مدل خودش واقعا فرق داره)
    • ورژن فعلی 7.1.1 (در طول چندسال استفاده ورژن 4.3.3 بود که همین امروز آپدیت شده)
    • تنظیم درست و دقیق بودن کارکرد تمامی دکمه ها (سایلنت، ولوم، هوم و پاور)
    • کارکرد سالم و قوی Wi-Fi (با برد عالی مثل روز اول)
    • ویبره بدون کوچکترین اشکال
    • گوشی به هیچ عنوان باز نشده
    • اسپیکر ها و میکروفن بسیار بی نقص و عالی
    • کارتون با تمام وسایل از جمله: کابل شارژ، شارژر و هندزفری موجوده فقط اینکه کاتالوگ توی کارتون رو گم کردم که فک نمیکنم مهم باشه
    • پارت نامبر دسنگاه متعلق به انگلیس می باشد.

مشکلات: (مشکلات ذکر شده کل مشکلات دستگاه هست و غیر از این کوچکترین مشکلی توی دستگاه وجود نداره)
    • لکه روی LCD درست مطابق عکس گذاشته شده
    • یک لکه ریز روی قاب فلزی دور گوشی (در عکسها مشخص کردم)
    • چند فرورفتگی خیلی خیلی جزئی در اطراف (در عکس ها مشخص شده)
    • دکمه هوم کمی فشار میخواد و جای خودش سفت شده که مسلما به دلیل کثیفی اطرافه دکمه اس و روش هایی برای درست کردنش وجود داره.

عکس ها:

نکته: جاهایی در عکس با ضربدر قرمز مشخص شده است که این نقاط نشانگر جاهایی است که توی مشکلات ذکر کردم. با این ملاحظه که ضربدر رو درست روی اون قسمت نذاشتم و یا بغلش یا بالا پایینش گذاشتم درست چسبیده به اون جایی که باید نشون داده بشه.

قیمت : 850.000 تومان

قیمت به 800 هزار تومان کاهش یافت!

نظر

فروخته شد.

مدیر محترم نسبت به حذف تاپیک اقدام فرمایند.

نظر

صبر کنید ..
      X