اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود آپدیت OSX Yosemite 10.10 Beta 2 با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود آپدیت OSX Yosemite 10.10 Beta 2 با لینک مستقیم

همانطور که اطلاع دارید دومین نسخه آزمایشی سیستم عامل جدید مکینتاش تحت عنوان Yosemite منتشر شد که تغییرات نسخه دوم در تاپیک زیر اطلاع رسانی شده است:
    http://www.i-phone.ir/forums/thread95719.html
    دوستان عزیزی که اولین نسخه کامل را از طریق این تاپیک دریافت کرده اند، میتوانند آپدیت نسخه دوم را با حجم تقریبی ۱.۱ گیگابایت از طریق لینک مستقیم دانلود و نصب نمایند:

ممنون از دوستان ... چون یخورده دیر لینک ها رو قرار دادن بنده سایت های دیگه رو سرچ کردم و هم فایل اپدیت و هم فایل کامل جهت کلین اینستال رو پیدا کردم که اگه کسی دوست داشت میتونه استفاده کنه :

...

دوستان من خودم هنوز دارم قایل کامل رو دانلود میکنم ، سایتی که ازش این فایلا رو گرفتم معتبر هست ولی بنده مسولیت خراب دانلود شدن یا خراب بودن فایل رو به عهده نمیگیرم ... ( فقط جهت پیشگیری )

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط kangan_1342 نمایش پست ها
      ممنون از دوستان ... چون یخورده دیر لینک ها رو قرار دادن بنده سایت های دیگه رو سرچ کردم و هم فایل اپدیت و هم فایل کامل جهت کلین اینستال رو پیدا کردم که اگه کسی دوست داشت میتونه استفاده کنه :

...

دوستان من خودم هنوز دارم قایل کامل رو دانلود میکنم ، سایتی که ازش این فایلا رو گرفتم معتبر هست ولی بنده مسولیت خراب دانلود شدن یا خراب بودن فایل رو به عهده نمیگیرم ... ( فقط جهت پیشگیری )

موفق باشید
      چه دلیلی دارید وقتی لینک تست شده قرار گرفته لینک متفرقه قرار بدید؟ پاک شد از پستتون ...

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
        چه دلیلی دارید وقتی لینک تست شده قرار گرفته لینک متفرقه قرار بدید؟ پاک شد از پستتون ...
        میشه لطف کنید لینک نسخه کامل Yosemite DP2 رو به من بدید ؟ میخوام کلین اینستال کنم نه اپدیت از beta 1

نمیدونم چه کار اشتباهی کردم،به کسی بی احترامی کردم ؟حرف بدی زدم ؟ قانونی رو نقض کردم ؟؟ فقط در جهت تکمیل پست اول لینک دادم ... مثل اینکه نباید اینکارو میکردم .. ببخشید اگه کمک کردم به شما ... ظاهرا نباید میکردم

نظر

نوشته اصلی توسط kangan_1342 نمایش پست ها
          میشه لطف کنید لینک نسخه کامل yosemite dp2 رو به من بدید ؟ میخوام کلین اینستال کنم نه اپدیت از beta 1

نمیدونم چه کار اشتباهی کردم،به کسی بی احترامی کردم ؟حرف بدی زدم ؟ قانونی رو نقض کردم ؟؟ فقط در جهت تکمیل پست اول لینک دادم ... مثل اینکه نباید اینکارو میکردم .. ببخشید اگه کمک کردم به شما ... ظاهرا نباید میکردم
          چنین نسخه ای وجود نداره. یک اکانت دولوپر تهیه کنید با قضیه آشنا خواهید شد. اپل همیشه نسخه dp1 رو به طور کامل ارائه می کنه و بقیه رو باید به صورت آپدیت دریافت کنید. فایل رو هم دانلود کنید می بینید نسخه کامل dp1 هست و احتمالا فایل آپدیت dp2 در کنارش قرار داره که بعد نصب جدا نصب کنید ...

کارتون اشتباه بود بله برای این که کاربر سایت ما به لینک شما اعتماد می کنه و اون چیزی که قراره باشه نیست ! نیازی به کمک شما نبود قطعا اگه چنین فایلی وجود داشت قرار می گرفت

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            چنین نسخه ای وجود نداره. یک اکانت دولوپر تهیه کنید با قضیه آشنا خواهید شد. اپل همیشه نسخه dp1 رو به طور کامل ارائه می کنه و بقیه رو باید به صورت آپدیت دریافت کنید. فایل رو هم دانلود کنید می بینید نسخه کامل dp1 هست و احتمالا فایل آپدیت dp2 در کنارش قرار داره که بعد نصب جدا نصب کنید ...

کارتون اشتباه بود بله برای این که کاربر سایت ما به لینک شما اعتماد می کنه و اون چیزی که قراره باشه نیست ! نیازی به کمک شما نبود قطعا اگه چنین فایلی وجود داشت قرار می گرفت
            والا من نه بحثی دارم نه ادعای حرفه ای بودنی که بخوام موضوع رو کش بدم ، خواستم از چیزی که پیدا کردم بقیه هم استفاده کنند ... این فایلا ها رو هم از سایت معتیر iMZDL.com گرفتم ... و با اکانت شخصی خودم مستقیم کردم تا بقیه استفاده کنند .. به هر با این نیت پست دادم

موفق باشید

نظر

ممنون از دوست عزیز ؛ اما یه سوال من با v^p^n میتونم دانلود کنم اما بدون v^p^n نمیتونم ، مشکل از منه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
                ممنون از دوست عزیز ؛ اما یه سوال من با v^p^n میتونم دانلود کنم اما بدون v^p^n نمیتونم ، مشکل از منه؟
                بله لینک مشکلی نداره

نظر

سلام دوستان خسته نباشید
                  یه سوال داشتم من آپدیت رو مستقیما از مک اپ استور دانلود کردم موقع پارتیشن بندی حجم زیادی به این سیستم عامل نداده بودم وقتی دانلود تموم شد در مورد حجم ارور داد و اینستال نکرد الان هم دوباره تو اپ استورم گزینه ی آپدیت اومد.
                  الان یعنی فایل رو که دانلود کردم رو پاک کرده؟ یا هنوز کاری می شه کرد؟ ممنون می شم راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط sepehr7 نمایش پست ها
                    سلام دوستان خسته نباشید
                    یه سوال داشتم من آپدیت رو مستقیما از مک اپ استور دانلود کردم موقع پارتیشن بندی حجم زیادی به این سیستم عامل نداده بودم وقتی دانلود تموم شد در مورد حجم ارور داد و اینستال نکرد الان هم دوباره تو اپ استورم گزینه ی آپدیت اومد.
                    الان یعنی فایل رو که دانلود کردم رو پاک کرده؟ یا هنوز کاری می شه کرد؟ ممنون می شم راهنمایی کنید
                    Update را انتخاب کنید، اگر ذخیره شده باشد، شروع به نصب میکند.

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                      Update را انتخاب کنید، اگر ذخیره شده باشد، شروع به نصب میکند.
                      شما این عکس رو ببین. پایینش نوشته این نسخه اینستال شده بعد بالا داره دانلودشم می کنه :دی

نظر

پروسه نصب آپدیت کامل نشده. ریستارت کرده، مجدد آپدیت و دریافت کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                          پروسه نصب آپدیت کامل نشده. ریستارت کرده، مجدد آپدیت و دریافت کنید.
                          بسيار بسيار سپاس از كمكتون كه هميشه جوابگو بودين

نظر

این دو تا پارت و دان کردم چجور بهم بچسبونم که یک فایل شه؟
                            با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط Armin0098 نمایش پست ها
                              این دو تا پارت و دان کردم چجور بهم بچسبونم که یک فایل شه؟
                              با تشکر
                              فایل rar هست دیگه
                              در مک با برنامه the unarchiver میتونید انجام بدید

نظر

صبر کنید ..
                              X