اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل searching و ریستور نشدن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل searching و ریستور نشدن

سلام دوستان.

گوشیم یهو انتنش رفت و به جای انتن دو روزه روی searching مونده.گوشیم 4s انلاک فکتوریه و ios 7.1.1
    reset network کردم نشد.بک اپ گرفتم ریستور کنم اما iTunes ریستور نمیکنه.dfu بردم ios رو دانلود کرد ولی باز ریستور نمی کنه. ارور نمیده میگه try again later or contact apple..
    دیگه نمیدونم چی کار کنم لطفا کمکم کنید

نوشته اصلی توسط koofteh نمایش پست ها
    سلام دوستان.

گوشیم یهو انتنش رفت و به جای انتن دو روزه روی searching مونده.گوشیم 4s انلاک فکتوریه و ios 7.1.1
    reset network کردم نشد.بک اپ گرفتم ریستور کنم اما iTunes ریستور نمیکنه.dfu بردم ios رو دانلود کرد ولی باز ریستور نمی کنه. ارور نمیده میگه try again later or contact apple..
    دیگه نمیدونم چی کار کنم لطفا کمکم کنید
    سلام دوست عزيز
    مدل گوشيتون چيه؟
    ورژن itunes اي كه نصب كرديد چنده؟
    نبايد مشكلي پيش بياد تاپيك زير رو مطالعه كنيد
    http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

نظر

اگه جیلبریک نیست میتونید کلا گوشی رو ریست کنید.
      با سیم کارت اپراتورهای دیگه هم تست کردید؟ جستجو دستی شبکه رو هم تست کنید.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

جیلبریک نیست. سیم کارتم سالمه رو گوشی های دیگه تست کردم.مشکل اینه که چون دایم در حال searching هست و sim رو نمیشناسه activate نمیکنه .دوست عزیز وقتی activate نمیشه چه جوری تنظیم شبکه رو دستی کنم!!
        قبل اینکه دیستور کنم در واقع modem firmware بصورت blank(خالی) شده بود یعنی پریده بود و طبق توصیه سایت اپل ریستور کردم که اینجوری شد.

- - - - - - - - - -

گوشی انلاک فکتوریه و iTunes ورژن اخره

نظر

جیلبریک نیست. سیم کارتم سالمه رو گوشی های دیگه تست کردم.مشکل اینه که چون دایم در حال searching هست و sim رو نمیشناسه activate نمیکنه .دوست عزیز وقتی activate نمیشه چه جوری تنظیم شبکه رو دستی کنم!!
          قبل اینکه دیستور کنم در واقع modem firmware بصورت blank(خالی) شده بود یعنی پریده بود و طبق توصیه سایت اپل ریستور کردم که اینجوری شد.

- - - - - - - - - -

گوشی انلاک فکتوریه و iTunes ورژن اخره
          دوست عزيز واضح تر بگيد شما موفق به ريستور شديد الان مشكل اكتيو دارين؟

نظر

بله ببخشید اگه اشتباه گفتم.اکتیو نمیشه الان زبان و شبکه wifi رو میپرسه اما نه از طریق خود گوشی نه از طریق iTunes اکتیو نمیشه و پیغام Your iPhone could not be activated because the activation server is temporarily unavailable رو میده.***** شکن استفاده کردم نشد. Firewall رو خاموش کردم بازم نشد. دیگه نمیدونم چکار کنم.

نظر

بله ببخشید اگه اشتباه گفتم.اکتیو نمیشه الان زبان و شبکه wifi رو میپرسه اما نه از طریق خود گوشی نه از طریق iTunes اکتیو نمیشه و پیغام Your iPhone could not be activated because the activation server is temporarily unavailable رو میده.***** شکن استفاده کردم نشد. Firewall رو خاموش کردم بازم نشد. دیگه نمیدونم چکار کنم.
              بعضي وقتها پيش مياد
              شما سيم كارت رو دربيار صبر كن تا گزينه inseret sim كه داد دوباره امتحان كن نيازي به فيلتر شكن نيست

نظر

دوست عزیز واسه منم اینجوری شد 1000 بار ریستوری کردم همش اروور -1 میداد بعد یهو بعد از چند بار ریستوری ودانگرید درست شد چند وقت بعد دوباره اینجوری شد دوباره همه این مراحلو تکرار کردم ایندفعه سیممو عوض کردم الان 2ساله که بدون مشکل داره کار می کنه اشکال سخت افزاری نیست مطمعن باش///اشکال از سیم کارتته

نظر

دو روزه دایم سیمو در میارم میزارم بازم رو searching یعنی ورود خروج سیمکارتو تشخیص نمیده.ایکون Carrier ستینگ هم محو شده و modem firmwork هم خالی شده که در نهایت factory reset کردم که حالا active نمیشه و همچنان رو searching

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط senatore نمایش پست ها
                  دوست عزیز واسه منم اینجوری شد 1000 بار ریستوری کردم همش اروور -1 میداد بعد یهو بعد از چند بار ریستوری ودانگرید درست شد چند وقت بعد دوباره اینجوری شد دوباره همه این مراحلو تکرار کردم ایندفعه سیممو عوض کردم الان 2ساله که بدون مشکل داره کار می کنه اشکال سخت افزاری نیست مطمعن باش///اشکال از سیم کارتته
                  یعنی واسه شما هم no modem firmware شده بود؟کلا رو searching بود؟ارور 1 رو کی میداد؟

نظر

سلام دوستان منم این مشکل رادم 5s رو سرچ مونده بود ریستور کروم اکتیو نشود دوباره ریستور کردم حالا دیگه ریستورم نمیسه مونده رو حالت dfu چیکار کنم ؟؟؟

- - - - - - - - - -

سلام دوستان منم این مشکل رادم 5S رو سرچ مونده بود ریستور کروم اکتیو نشود دوباره ریستور کردم حالا دیگه ریستورم نمیسه مونده رو حالت DFU چیکار کنم ؟؟؟

نظر

دوست عزیز این مشکل سخت افزاریه
                      واسه منم اینطوری شده
                      دو ماه پیگیرش بودم همه جا
                      اخرش پشتیبانی اپل بهم گفت باید گوشی رو بیاری اینجا واست تعویض کنند
                      البته تو ایران یکی دو جا با قیمت ۷۰۰ تومان میخواستن گوشی رو تعمیر کنند اما من زیر بار نرفتم

نظر

نوشته اصلی توسط Poriya_66 نمایش پست ها
                        سلام دوستان منم این مشکل رادم 5s رو سرچ مونده بود ریستور کروم اکتیو نشود دوباره ریستور کردم حالا دیگه ریستورم نمیسه مونده رو حالت dfu چیکار کنم ؟؟؟

- - - - - - - - - -

سلام دوستان منم این مشکل رادم 5S رو سرچ مونده بود ریستور کروم اکتیو نشود دوباره ریستور کردم حالا دیگه ریستورم نمیسه مونده رو حالت DFU چیکار کنم ؟؟؟
                        BaseBand شما سوخته مشکل جدیدی هست که توی iPhone 5 و iPhone 5S رایج شده

نظر

مشکل از چی میتونه باشه ؟؟ یعنی خود به خود میشه ؟؟
                          یه چند باری هم زمین افتاده بود ولی کار میکرد که خودش رفت رو سرچ اینگ ریستور کردم شد ولی اکتیو نشود دوباره ریستور کردم دیگه نشود اروره ۳۰۱۴ میداد که رفتم فایل host تغییر دادم حالا اروره ۹ میده ؟؟؟؟ چیکار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط Poriya_66 نمایش پست ها
                            مشکل از چی میتونه باشه ؟؟ یعنی خود به خود میشه ؟؟
                            یه چند باری هم زمین افتاده بود ولی کار میکرد که خودش رفت رو سرچ اینگ ریستور کردم شد ولی اکتیو نشود دوباره ریستور کردم دیگه نشود اروره ۳۰۱۴ میداد که رفتم فایل host تغییر دادم حالا اروره ۹ میده ؟؟؟؟ چیکار کنم
                            BaseBand یه قطعه هست که GPS Bluetooth و sim card با اون اداره میشن اون مشکل پیدا کرده ، کخ باید عوض کنین ، سعیتون بدون نتیجه هست چون امکان Finalize ریستور وجود نداره چون مشکل سخت افزاری دارید

نظر

صبر کنید ..
                            X