اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پايين آمدن قيمت iphone 5s پس از انتشار iphone 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پايين آمدن قيمت iphone 5s پس از انتشار iphone 6

خيلي از دوستان و حتي خود من درگير اين هستيم كه آيا با انتشار آيفون ٦ قيمت آيفون ٥اس كاهش ميابد!!!؟؟ من از خيلي ها مخصوصا گوشي فروشي ها و..... پرسيدم و نصف گفتند كاهش ميابد و نصف ديگر گفتند كاهش نميابد!!! به هر حال من پاسخ قانع كننده اي نگرفتم. دوستان اگر بتوانند در اين باره راهنمايي كنن ممنون ميشم؟
    ویرایش توسط hamidrzhm : https://i-phone.ir/forums/member/165283-hamidrzhm در ساعت 15-06-2014, 11:53 PM

من درسته كه تاپيك زدم ولي نظر شخصي من اينه كه درصد ثابت ماندن قيمت آيفون ٥اس ٩٠٪ و فقط ١٠٪ ممكن است كاهش بيابد .

نظر

دوست عزیز جواب کاملا واضحه خب اگه قیمت دلار تغییر نکنه مشخصه که iPhone 5s قیمتش افت خواهد کرد ولی اگه قرار باشه قیمت دلار افزایش پیدا کنه حتی بعد از اومدن 6 مطمئن باش قیمتش از اینم میره بالاتر.
      موفق باشی.

نظر

من با رفتن به سايت mobile.ir و مقايسه قيمت فروش آيفون 4و4s پس از انتشار آيفون 5 تغييرات چنداني يا بهتر بگم هيچ تغييري در قيمت آيفون ٤و٤اس مشاهده نكردم ولي ٥و٥اس با ٦ هنوز معلوم نيست ؟؟ ممنون ميشم اگر پاسخ بديد

نظر

درسته ولي اگر شما قيمت ٤و٤اس را بعد از انتشار ٥ ببيني دقيقا همون موقع كه دلار نوسانات زيادي داشت قيمت ها هيچ تغييري نكرد شما ميتوني با رفتن به سايت mobile.ir اطلاعات بيشتري كسب كني

- - - - - - - - - -

درسته ولي اگر شما قيمت ٤و٤اس را بعد از انتشار ٥ ببيني دقيقا همون موقع كه دلار نوسانات زيادي داشت قيمت ها هيچ تغييري نكرد شما ميتوني با رفتن به سايت mobile.ir اطلاعات بيشتري كسب كني ممنون ميشم اگر دوباره پايخ بديد

نظر

عزیز جای درستی تاپیک نزدید خواهشا دیگه بحث رو ادامه مدید باید در بخش متفرقه و خارج از موضوع تاپیک میزدید!!
            فقط یکم قوانین رو رعایت کنید!!!
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
            X