اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت USB Bootable برای نصب OS X Yosemite

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام
    من طبق اموزش ها تونستم او اس Yosemite رو از همین سایت دانلود کنم و طبق آموزش شما یه فلش بوتیبل بسازم و نصب کنم ، متاسفانه از اون روز تا بحال مجبور شدم ۳ بار Clean Install کنم و بار ها ورژن رو دوباره نصب کنم ، چون نصب میکنم ، بعد از شروع یکی دو روز که می گذره ، تا یه عملیات کپی یا باز کردن یه اپلیکیشنی چیزی انجام میشه ،و یا کارهای ساده ی دیگه ، یدفعه صفحه یا قرمز میشه ، یا ابی کامل ، یا تمام رنگ های صفحه به هم میریزه و یا صفحه به دو قسمت تبدیل میشه و از این جور بهم ریختگیا و بعد ری استارت میشه و یکی دوبار دیگه خاموش میشه بعد که بالا میام همون ماجرا ، اول فک کردم ممکنه کارت گرافیکش اسیب دیده باشه ، کلی گشتم دیدم که بله مدل 17 inch Late 2011 جزو مدل هاییه که اپل فراخوان داده برا تعویض Logical Board و ایراد کارت گرافیک های این مدل و چند مدل دیگه ، هزاران نفر هم گویا امضا دادن و کمپین راه انداختن که تا ۲۷ فوریه ۲۰۱۶ هم رایگان اپ استور ها میگیرن و تعویض میکنن ، اما نکته ی عجیب اینکه تا قبل از این Clean Install هیچ مشکلی نداشتم ، حالا به نظر شما ممکنه کارت گرافیکم ایراد سخت افزاری داشته باشه ؟ ممکنه ورژن Yosemite 10.10.5 ایراد داشته باشه ؟ ممکنه ورژن شما رو بد دانلود کرده باشم ؟ ممنون میشم نظرات رو بشنوم

نظر

برای اطمینان آخرین نسخه ال کاپیتان رو کلین اینستال کن.

Sent from my D6603 using Tapatalk

نظر

با ویندوز چطور بوتیبل کنیم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
          با برنامه trans mac تست کن

نظر

نوشته اصلی توسط persinboy نمایش پست ها
            با برنامه trans mac تست کن
            نشد ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
              اگر دسترسی به مک خیلی سخته میتونید با این روش تو ویندوز بوتیبل درست کنید.

install mac on pc OSXARENA

البته بوتیبل **ینتاش هستش ولی میتونید فایل های مورد نیاز (BaseSystem.dmg و Packages و BaseSystem.chunklis) رو استخراج کنید و تو ویندوز با Transmac رو فلش ریستور کنید.

http://nonsequiturs.com/articles/cre...0-9-mavericks/
              ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 20-10-2015, 10:47 AM

نظر

با سلام میشه در محیط ویندوز usb botable ایجاد کرد برای نصب سیستم عامل مک بر روی مک بوک

نظر

نوشته اصلی توسط majid1368 نمایش پست ها
                  با سلام میشه در محیط ویندوز usb botable ایجاد کرد برای نصب سیستم عامل مک بر روی مک بوک
                  بله ولی نه به سادگی مک.

نظر

سلام دوستان من یه مشکلی دارم که usb رو درست میکنم و لبتاب رو با usb بوت میکنم در صفحه نمایشم عکس زیر میادش هم با نرم افزار diskmaker ساختمش هم با ترمینال ولی هیچ کدوم مشکل من رو بر طرف نکرد ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                    X