اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت USB Bootable برای نصب OS X Yosemite

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    من همه کارهارو انجام دادم ولی وقتی ری استور میکنم ان ارور و میده
    Could not restore - Invalid argument

نظر

من همه اینکاراو کردم همه چی بخوبی و بدرستی انجام شد فقط یادم رفته چجوری کلین اینستال میکردیم؟ من ریستارت کردم دکمه alt گرفتم یو اس بی انتخاب کردم خلاصه نصب کردم باز رو همون اطلاغات قبلم اپدیت شد همین من میخام بکلی کلین ایسنستال کنم اگه میشه ی توضیحی بدین

نظر

نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
        من همه اینکاراو کردم همه چی بخوبی و بدرستی انجام شد فقط یادم رفته چجوری کلین اینستال میکردیم؟ من ریستارت کردم دکمه alt گرفتم یو اس بی انتخاب کردم خلاصه نصب کردم باز رو همون اطلاغات قبلم اپدیت شد همین من میخام بکلی کلین ایسنستال کنم اگه میشه ی توضیحی بدین
        برای Clean Install باید درایو و فرمت کنید.

تاپیک آموزشی : http://www.i-phone.ir/forums/thread71567.html

نظر

مرسی بابت پاسخگویی فقط توصیه میکنم ب هیچوجه کیلین اینستال نکنین من کردم و بکاپم گرفتم و ریستورم کردم اما همه ی اطلاعاتم نیومدو نافص اومده اصلا یکسری فایلام نیس و نیاورده و پشیمونم ک چرا اپدیت خالی نکردم بازم مممنون

نظر

ممنون بابت اموزش
            میشه ساخت دی وی دی بوت هم بزارین؟

نظر

سلام من برای ساخت بوتیبل همه کارا رو انجام دادم ولی وقتی فایل package رو میخوام بریزم تومو بشه هی error 36 میده که نمیزاره کامل بشه کپی خواهشن راهمایی کنید حتی از ترمینال یخف-زمثشد هم نشد استفاده کردم

نظر

نوشته اصلی توسط Prince71 نمایش پست ها
                سلام من برای ساخت بوتیبل همه کارا رو انجام دادم ولی وقتی فایل package رو میخوام بریزم تومو بشه هی error 36 میده که نمیزاره کامل بشه کپی خواهشن راهمایی کنید حتی از ترمینال یخف-زمثشد هم نشد استفاده کردم
                میتونید از طریق terminal بوتیبل بسازید
                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

دانلود Disk Maker X

با سلام
                  دوستان این نرم افزار تمامی مراحل را بصورت اتوماتیک انجام خواهد داد..(آخرین ورژن)

لینک دانلود

موفق باشید

نظر

چه طوری میشه آموزش بزارین

نظر

نوشته اصلی توسط A.M.B.N نمایش پست ها
                      با سلام
                      دوستان این نرم افزار تمامی مراحل را بصورت اتوماتیک انجام خواهد داد..(آخرین ورژن)

لینک دانلود

موفق باشید
                      این برنامه عالیه

نظر

نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
                        این برنامه عالیه
                        بنده شخصا با همین برنامه به راحتی بوت ساختم و یوزومیت را نصب کردم بدون هیچ گونه مشکلی..

جهت کسب اطلاعات بیشتر به این تایپیک مراجعه نمایید

نظر

بنده شخصا با همین برنامه به راحتی بوت ساختم و یوزومیت را نصب کردم بدون هیچ گونه مشکلی..

جهت کسب اطلاعات بیشتر به این تایپیک مراجعه نمایید
                          ممنون میشوم مدیران عزیز ذکر کنند که به چه دلیل تایپیک بنده به مطالب مردود انتقال یافته است؟!
                          با تشکر

نظر

ممنون میشوم مدیران عزیز ذکر کنند که به چه دلیل تایپیک بنده به مطالب مردود انتقال یافته است؟!
                            با تشکر
                            دلیل :

شما در دو پست و در یک تاپیک٬ این نرم افزار و معرفی کردید. یکبارش پست صحیح و باقی پست ها میشود اسپم.
                            پست های آموزشی جامع باید حاوی آموزش کاملا مراحل یک برنامه یا ... باشد. نه اینکه تاپیک آموزشی ایجاد کنید و بگویید [ کار با این نرم افزار بسیار ساده است و نیازی به آموزش ندارد.. ] پس این هم تاپیک آموزشی نیست.
                            درضمن در تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post976703 این برنامه معرفی و برای دانلود قرار داده شده و نیاز به تاپیک و پست مجزا نیست.

نظر

با این روش ریکاوری درایو هم ساخته میشه یا نه؟
                              چون تو ماوریکس هم با یکی از روشها ریگاوری رایو نصب نمیشد!

- - - - - - - - - -

با این روش ریکاوری درایو هم ساخته میشه یا نه؟
                              چون تو ماوریکس هم با یکی از روشها ریگاوری رایو نصب نمیشد!

نظر

برای کسی که مک بوکش بالا نمیاد و میخواد ایمیج yosemit رو در ویندوز روی فلش بریزه چه پیشنهادی دارید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X