اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قطعی بی دلیل وای فای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قطعی بی دلیل وای فای

با سلام
    من مشکل وای فای دارم بصورتی که وقتی دارم توی وب میچرخم و مثلا یه پیج باز میکنم بعدش که میخونم و میخوام لینک جدید باز کنم یهو وای فای قطع میشه
    این مشکل توی صفحه پرداخت بانکی خیلی آزاردهنده است و ضرر میزنه یعنی وقتی من اطلاعات کارتمو وارد میکنم همه چی خوبه به محض اینکه دکمه پرداخت رو میزنم که عملیات انجام بشه یهو نت قطع میشه
    الانم که این تاپیک رو تایپ کردم نت وصله اما به محض ارسال وای فای قطع میشه و پستم ارسال نمیشه!!!
    ۷.۰.۴ و جیلبریک هستم
    ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

نوشته اصلی توسط ariya نمایش پست ها
    با سلام
    من مشکل وای فای دارم بصورتی که وقتی دارم توی وب میچرخم و مثلا یه پیج باز میکنم بعدش که میخونم و میخوام لینک جدید باز کنم یهو وای فای قطع میشه
    این مشکل توی صفحه پرداخت بانکی خیلی آزاردهنده است و ضرر میزنه یعنی وقتی من اطلاعات کارتمو وارد میکنم همه چی خوبه به محض اینکه دکمه پرداخت رو میزنم که عملیات انجام بشه یهو نت قطع میشه
    الانم که این تاپیک رو تایپ کردم نت وصله اما به محض ارسال وای فای قطع میشه و پستم ارسال نمیشه!!!
    ۷.۰.۴ و جیلبریک هستم
    ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
    اخرین توییک هایی که نصب کردید رو پاک کنید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
      اخرین توییک هایی که نصب کردید رو پاک کنید
      انجام دادم اما مشکل همچنان پا برجاست

نظر

سلام...دوست عزیز به احتمال زیاد ایراد از تنظیمات مودم شماست نه گوشی...!!.ترجیحا فریمور مودمتون رو اپدیت کنید و تنظیمات مودم رو یکبار ریست کنید تا به حالت اولیه برگرده (نوع قفل گذاری و غیره...) ضمنا تمامی مودمهای wifi یه گزینه ای دارند بنام channel برای اینکه فرکانس امواج wifi مودمتون با تلفنهای بی سیم و مودمهای همسایه تداخل پیدا نکنه ...! تنظیمات پیش فرض قسمت channel معمولا رو حالت auto یا روی شماره 1 قرار داره اونو ازون حالت دربیارید و بهش شماره 11 یا 6 رو بدید احتمالا مشکلتون حل میشه....

نظر

صبر کنید ..
        X