اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست راهنمايي در مورد آپديت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست راهنمايي در مورد آپديت

با سلام خدمت دوستان عزيز قبل از هرچيز عذر ميخوام اگه سوالاتم مبتديانه هست عزيزان چند سوال داشتم كه همه رو همين جا مطرح ميكنم
    ١- من ايفون 4 دارم و ورژنش 5.1.1 هست الان ميخواستم بپرسم ميتونم اينو اپديت كنم و اگر اپديت ميشه رو كدوم ورژن ميشه رفت؟
    ٢- رو ايفونم سيديا نصبه ولي چند وقتي هست كه هرچي توش رفرش ميزنم ديگه نرم افزارها رو نمياره دليلش چيه؟
    ٣- اگه من گوشيمواپديت كنم بازم ميشه جيلبريكش كرد؟
    ٤- تنها دليلي كه ميخوام اپديت كنم اينكه بيشتر نرم افزارهاي رايگان اپ استور رو نميتونم نصب كنم چون ورژنشون جديده راهي نيست كه همين ورژن جديدا رو روي گوشيم نصب بكنم؟
    پيشاپيش از راهنماييتون ممنونم

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام.
    بله میتونین به ۷.۱.۱ اپدیت کنید که قابل جیلبریک نیست اابته.
    مشکل سیدیاتون هم میتونه از ادد کردنه سورسایه زیاد باشه و هم نصب و پاک کردنه برنامه هایه سیدیا و یا نصب برنامه هایه بیخود و نابجا.

واسه بعضی از برنامه ها که قدیمی ترن خودشون بهتون پیشنهاد میدن که این ورژنش با ای او استون سازگار نیست و میتونید نسخه ی قبل رو دانلود کنید. اما واسه خیلیاشون نه.

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      سلام.
      بله میتونین به ۷.۱.۱ اپدیت کنید که قابل جیلبریک نیست اابته.
      مشکل سیدیاتون هم میتونه از ادد کردنه سورسایه زیاد باشه و هم نصب و پاک کردنه برنامه هایه سیدیا و یا نصب برنامه هایه بیخود و نابجا.

واسه بعضی از برنامه ها که قدیمی ترن خودشون بهتون پیشنهاد میدن که این ورژنش با ای او استون سازگار نیست و میتونید نسخه ی قبل رو دانلود کنید. اما واسه خیلیاشون نه.

بسيار ممنون الان روي جديدترين ورژني كه جيلبريك شده نميشه رفت؟اگه اپديت كنم ميشه بعد برگشت رو همين ورژن؟با اپديت پيامكهام هم پاك ميشه چكار كنم كه با اپديت كردن هم فقط پيامك هام برگرده تاكيد ميكنم فقط پيامك هام برگرده بقيه مهم نيست

نظر

شما مستقیم میتونید رویه همین ورژن هم ریستور کنید. بگردید تاپیکه اموزشیش توو انجمن هست.
        پیامکاتون رو با ایکلود بکاپ بگیرید و بعده ریستور به هر ورژنی برگردونیدشون

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          شما مستقیم میتونید رویه همین ورژن هم ریستور کنید. بگردید تاپیکه اموزشیش توو انجمن هست.
          پیامکاتون رو با ایکلود بکاپ بگیرید و بعده ریستور به هر ورژنی برگردونیدشون

ممنونم ولي تو ايكلود من گزينه اي براي پيامك نديدم ميشه راهنمايي بفرماييد واقعا ممنون ميشم

نظر

بله توویه لیست نیست. اما تا اونجایی که اطلاعاته کمه من بهم میگه ، اگه بکاپ بگیرین و بکاپ رو ریستور کنید، مسیج ها و ایمسیج ها هم برمیگردن

نظر

سلام
              برای پیامک هاتون باید حتما BackUp بگیرید و بعد از ریستور به ورژن، دوباره Restore Backup رو بزنید و همیشه آیتونز خودکار اینکار رو انجام میده. ولی میتونید موقعی که آیفون به کامپیوتر وصل است، وارد آیتونز بشید و از روی آیکون دستگاهون در آیتونز گزینه Backup رو کلیک کنید.
              در مورد برگشت به ورژن پایینتر، برای شما که iPhone 4 دارید،بله میشود. ولی حتما باید SHSH اون ورژنی که قصد برگشت بهش رو دارین، رو داشته باشین.و گرنه نمیتونین برگردین.

نظر

نوشته اصلی توسط mjsma نمایش پست ها
                سلام
                برای پیامک هاتون باید حتما BackUp بگیرید و بعد از ریستور به ورژن، دوباره Restore Backup رو بزنید و همیشه آیتونز خودکار اینکار رو انجام میده. ولی میتونید موقعی که آیفون به کامپیوتر وصل است، وارد آیتونز بشید و از روی آیکون دستگاهون در آیتونز گزینه Backup رو کلیک کنید.
                در مورد برگشت به ورژن پایینتر، برای شما که iPhone 4 دارید،بله میشود. ولی حتما باید SHSH اون ورژنی که قصد برگشت بهش رو دارین، رو داشته باشین.و گرنه نمیتونین برگردین.
                اخه با ايتونز كل برنامه ها و نت و هرچي كه داري رو بكاپ ميگيره من فقط پيامكها رو ميخواستم راستي اينshsh رو برام سيديا گرفته بود حالا بنظرتون ميشه؟اخه من خودم ازش نسخه اي جايي ندارم

نظر

سلام
                  امکانش نیست که فقط پیامک ها بک آپ گرفته بشه. البته مشکلی نیست اگه همه رو بک آپ بگیره.
                  برنامه ishshit رو از سیدیا نصب کنید. میتونید shsh رو باهاش ایمیل کنید.
                  برنامه ifaith هم برای ذخیره shsh خیلی مناسبه. سرچ کنید تاپیکش هست.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                  X