اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی و مشاوره برای خرید مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی و مشاوره برای خرید مک بوک

سلام دوستان ... اول از همه معذرت میخوام اگه جای نادرستی تاپیک زدم ...

دوستان قصد دارم همین روزا یه مک بوک بخرم ... ترجیحا ایر ... تنها انتظاری که دارم صفحه 13 اینچ و سی پی یو مناست ( 2 گیگا هرتز حدودا ) ... هزینه ای هم که میتونم بدم بین 3 تا 3600 هست ... رتینا نبود مهم نیست ، فقط کمتر از 13 نباشه ... کاری که زیاد انجام میدم دانلود و وب گردی و فیلم دیدن هست ...

من 4 ساله ایفون و ایپد دارم ، اما الان که یوسیمیتی اومده و اینقدر ای دیوایس و مک با هم یکپارچه شدن، خیلی به مک علاقه مندم ( البته خیلی وقته علاقه مندم :d ) ... پس انتظار دارم یه لبتابی معرفی کنید که حالا حالا اپدیت های جدید رو دریافت کنه ...

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

خب با این بودجه میتونید ایر بخرید
    مدل MD760
    البته هاردش ظرفیت کمی داره(128)
    با ارتقای بودجه میشه به ایر 761 و پرو رتینای 13 اینچی فکر کرد

Send from my Xperia Z1 using Tapatalk

نظر

منم با اين بودجه اير رو پيشنهاد ميكنم كه از نظر باترى هم عالى هست.. ولى اگه خواستين بودجه رو افزايش بدين پرو رتينا به نظرم بهتره

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

پیشنهاد من برای دیدن فیلم و وب کردی پرو رتینا هست دوست من رتینا بودن خیلی مهم هست کیفیتش فوق العاده بالاس شدیدا تاکید میکنم رتینا رتینا رتینا

نظر شخصی من : لپتاب زیر ۱۵ نباید باشه اصولا مگر در مواردی که قابلیت حمل در اولویت باشه

نظر

ممنون از همه دوستان

نظر منم روی 760 هست ، ولی واقعا رتینا اینقدر میتونه مهم باشه ؟؟ 761 رتینا قیمت تقریبی ندارید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط kangan_1342 نمایش پست ها
            ممنون از همه دوستان

نظر منم روی 760 هست ، ولی واقعا رتینا اینقدر میتونه مهم باشه ؟؟ 761 رتینا قیمت تقریبی ندارید ؟
            ایر رتینا نداره
            پرو رتینا 4میلیون به بالا هست

Sent from my C6903 using Tapatalk

نظر

بله رتينا خيلى خيلى مهمه ... شما اگه با مك بوك پرو رتينا كار كنى اصلا ديگه صفحه نمايش معموليو نميتونى تحمل كنى ... به نظر من شما كه دارى هزينه ميكنى يه كم بيشتر هزينه كن رتينا بگير ... مخصوصا كه الان طراحى پرو هاى جديد باريك و زيبا هست ... در ضمن از نظر سخت افزارى از اير بهتره . من خودم اير دارم ميخوام بفروشم پرو رتينا بگيرم .

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

صفحه نمایش زیر ۱۵ برا فیلم اصلا به درد نمی خوره
                حتی ۱۴ هم نسبت به ۱۵ خییلی فرق میکنه....

اگه امکانش رو داشته باشین از خارج از کشور یه مدل دست دو گیر بیارید با این قیمت میشه پرو هم گرفت ..دیگه بسته به خودتون داره ....

نظر

ممنون از راهنماییتون دوستان

من تصمیم گرفتم Macbook Air MD760 رو بخرم ... با فروشگاه شیراز تماس گرفتم گفتن 3650000 با یه فروشگاه دیگه تو بوشهر تماس گرفتم گفت 3700000 .. ولی امروز با مرکز پخش محصولات اپل تو بوشهر تماس گرفتم، با کمال تعجب بهم گفتم دو مدل 2013 و 2014 داریم ، من تو اینترنت فقط مدل 2013 رو دیدم ، 2014 رو نشنیده بودم تا حالا

گفت که مدل 2013 رو میدن 305000 ( سه میلیون و پنجاه هزار تومن ) و مدل 2014 رو میدن 3400000 ... خیلی تعجب کردم از قیمتا گفتم شاید مدل رو اشتاه گرفته طرف ولی مشخصات رو بهم داد همون بود ( مدل 2014 سی پی یو بهتری داشت ) ... حالا سوالم اینه که ایا مدل 2014 واقعا هست ؟ مشخصاتش چیه ؟

و اینکه با این اختلاف قیمت ( حدود 600 تومن ) میشه اعتماد کرد ؟ ( البته طرف مستقیم از دبی وارد میکنه و عمده فروشی ولی 600 تومن ؟؟؟؟ )

ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

مدل 2014 cpu بهتری داره
                    جالبه قیمت مدل 14 از 13 100 دلار ارزونتره ولی توی ایران،گرونتره

Sent from my C6903 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                    X