اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ترس از قفل شدن اپل آیدی !!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ترس از قفل شدن اپل آیدی !!!!!

سلام

چهار پنج ساله یه اپل ایدیی دارم که نزدیکه هفصد تا برنامه و بازی روش هست به علاوه اینکه 5s خودم هم با همین اکانت ریجستر شده ادرس امریکا فیک هستش هر چند وقت یه بار پسوردم رو ریست میکنم گاهی با ***** شکن بعضی وقتا هم همینجوری به ایتونز وصل میشم. خیلیا رو دیدم اکانتشون بسته شده وکاری نمیشه کرد. میترسم اپل اکانتم رو ببنده . ایا الان میتونم find my iphone و ایکلود رو ازکار بندازم و گوشیم از حالته ریجستر با اکانت خارج بشه یا امکانش نیست؟ اگر اکانتم قفل بشه راهی هست بازش کنم دوباره من به اپ استور امریکا دسترسی ندارم متاسفانه ایران زندگی میکنم. اصلن میشه کاری کرد بیخیاله اکانته ما بشه قفلش نکنه؟

ترس از قفل شدن اپل آیدی !!!!!

اگه ایمیله پشتیبان داشته باشی و سوالاته امنیتی و تاریخ تولدت رو که داخله اکانت زدی ، داری جایه نگرانی نیست و در صورته بسته شدنه ایدی میتونی بازیابیش کنی.

میتونید گوشی رو از فایند مای ایفون خارج کنید که در این صورت فقط امنیت گوشیتون میاد پایین!
    Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

مرسی ازت.
      فقط اینکه ایمیل پشتیبان که دارم سوالای امنیتی رو هم همین الان میرم درست درمون جواب میدم یادم بمونه. یعنی اینکه با سوال امنیتی و ایمیل پشتیبان ممکن نیست اپل ایدیم قفل بشه حتی با ادرسه فیک؟ و دوم اینکه فاید مای ایفون رو از کار بندازم ریجستر و اکتیو شدن اجباریه گوشی با اکانت برداشته میشه و عادی با سروره اپل اکتیو میشه؟

نظر

قاعدتا نباید به مشکل بر بخورید. بهتون پیشنهاد میکنم از سوالاته امنیتیتون شات اسکرین تهیه کنید.
        عدمه وجوده فایند مای ایفون ارتباطی به اکتیو شدنه گوشی نداره وبه راحتی اکتیو میشه.
        حتی بدونه وجوده اپل ایدی هم گوشی اکتیو میشه !

نظر

بله عکس گرفتم ممنون.
          ببخشیدولی متوجه نشدم اگه بدون وجود اپل ایدی اکتیو میشه گوشی پس چرا خیلیا که اپل ایدیشون بسته شده الان مشکله اکتیو دارن و گوشیشون بالا نمیاد؟
          تو همین سایت جایی خوندم اگه find my iphone رو فعال کنید رو گوشیتون گوشی دیگه فقط با همون اکانت finde my iphone اکتیو میشه . من خودم هم همین مشکل رو دارم بعد از ریستور توی ایتونز ازم میخاد اپل ایدیم رو وارد کنم تا اکتیو بشه .

نظر

نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
            بله عکس گرفتم ممنون.
            ببخشیدولی متوجه نشدم اگه بدون وجود اپل ایدی اکتیو میشه گوشی پس چرا خیلیا که اپل ایدیشون بسته شده الان مشکله اکتیو دارن و گوشیشون بالا نمیاد؟
            تو همین سایت جایی خوندم اگه find my iphone رو فعال کنید رو گوشیتون گوشی دیگه فقط با همون اکانت finde my iphone اکتیو میشه . من خودم هم همین مشکل رو دارم بعد از ریستور توی ایتونز ازم میخاد اپل ایدیم رو وارد کنم تا اکتیو بشه .
            دوست عزیز ، اون گوشی های که اکتیو نمی شود برای ICloud می باشد. که اگر find my iphone فعال باشد باید Apple ID & pass را بزنید که اکتیو شود.

نظر

دوست عزیز شما فرمودین اگه فایند مای ایفون رو خاموش کنید در دفعاته بعد گوشی با مشکل اکتیو نشدن مواجه میشه که بنده عرض کردم خیر!
              شما فایند مای ایفون رو خاموش کنید و در صورتی که گوشی ریستور کنید بدونه هیچ مشکلی اکتیو میشه.
              اون دوستانی هم که به مشکل برخوردن واسه اینه که قبله ریستور فایند مای ایفون رو خاموش نکردن و الان گیر کردن که این عزیزان چند دسته اند : سارقینه محترم! دوستانی که پسورده ایدیشون رو فراموش کردن و یا ایدیشون بسته شده و اطلاعاته کافی واسه ریست پسوردشون ندارن و کسانی که گوشیه دسته دوم خریدن و الان به فروشنده دسترسی ندارن و اگر هم دارن فروشنده هم دسته دوم خریده و فروخته !

نظر

خیلی ممنونم ازت لطف کردی روشن شدم
                ویرایش توسط komodx : https://i-phone.ir/forums/member/1089-komodx در ساعت 06-06-2014, 03:18 PM

نظر

صبر کنید ..
                X