اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد فعالسازی imessage از طریق شماره تلفن با رایتل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد فعالسازی imessage از طریق شماره تلفن با رایتل

سلام

دوستان تا جایی که میدونید فعالسازی imessage با شماره تلفن از طریق ایرانسل بدون مشکل انجام میشه ولی با همراه اول این امکان وجود نداره،الان یک سوال دارم از دوستایی که رایتل دارن،چون من قصد خرید سیم کارت رایتل دارم،آیا امکان فعالسازی imessage از طریق شماره تلفن الان با رایتل بدون مشکل انجام میشه؟میخوام مطمئن بشم و بعد خرید کنم.ممنون میشم کمکم کنید در این مورد

سلام
    بنده استفاده کردم و مشکلی نداره.

Sent from my iPad using Tapatalk
    .There is no knowledge that is not power

نظر

الان هم یعنی مشکلی از این لحاظ وجود نداره؟یعنی اگه شما الان imessage رو off کنید و دوباره فعال کنید ،کنار شماره تلفنتون هم علاوه بر apple id تیک میخوره؟عذر میخوام که انقدر با تاکید میپرسم چون 120 تومن میخوام پول سیم کارت بدم میخوام مطمئن بشم مشکلی از این بابت وجود نداره،بازم تاکید میکنم منظور من فعالسازی imessage از طریق apple id نیست،از طریق شماره تلفن هست،ممنون میشم الان یک بار تست بکنید و نتیجش رو به من بگین.

نظر

از طریق شماره تلفن متاسفانه یادم نمیاد فعال شده یا نه. رو یه آیفون دیگه رایتل دارم که الان دم دستم نیست. در اولین فرصت تست میکنم خبر میدم.

Sent from my iPad using Tapatalk
        .There is no knowledge that is not power

نظر

ممنون میشم اگر با غیر فعال کردن و فعالسازی دوباره،این مورد رو تست کنید و نتیجه اش رو توی این تاپیک اعلام کنید.مهم خوردن تیک کنار شماره تلفن در imessage هست.

نظر

سوال در مورد فعالسازی imessage از طریق شماره تلفن با رایتل

من رايتل دارم با رايتل فعال نميشه دوست من
            گذشته از اين حرفا رايتل اصلا امكان ارسال و دريافت اس ام اس به خارج كشور رو نداره
            اين متفاوت هست از همراه اول كه امكان رو داره اما اس ام اس فعال سازي رو بنا به دلايل مالي يا هرچي نميرسونه

🌵
            ویرایش توسط saeedrele : https://i-phone.ir/forums/member/10351-saeedrele در ساعت 06-06-2014, 02:56 PM

نظر

بله درسته با رايتل فعال نميشه و فقط ميتونيد اپل ايدى ست كنيد
              البته من خيلى خيلى قبل پيش اون موقع كه رايتل تازه اومده بود يكبار فعال شد شانسى(نميدونم قضيه اش چى بود)

Sent from my iPhone using Tapatalk
              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

Akhe man emrooz ba poshtibanish tamas gereftam,goft roaming faal nist,vali emkan ersal va daryafte tamas va sms ba shomarehaye kharej az keshvar faraham hast

نظر

نوشته اصلی توسط mjjarian نمایش پست ها
                  Akhe man emrooz ba poshtibanish tamas gereftam,goft roaming faal nist,vali emkan ersal va daryafte tamas va sms ba shomarehaye kharej az keshvar faraham hast

لطفاً پارسی تایپ کنید!
                  ایمسیج و فیس تایم ، فقط با ایرانسل فعال می شود نه با رایتل و نه همراه اول با شماره اکتیو نمی شوند.

نظر

حتما،ممنون از پاسخگوييتون[emoji6]

نظر

صبر کنید ..
                    X