اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با شارژ نشدن 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با شارژ نشدن 3gs

سلام دوستان یه 3gs دارم که وقتی میزنم به شارژ فقط تا 3% شارژ میشه و بیشتر نمیشه
    ولی قبلا اوکی بود
    مشکلش چیه؟؟؟
    مرسی ممنون

راسی با 3 تا کابل دارم امتحانش میکنم با دوتا سری

نظر

شارژش خالی میشه کامل خاموش میشه میزنمش به شارژ روشن میشه به 2 دقیقه نمیرسه که ریاستارت میشه

نظر

سلام

دیوایستون در چه ورژنی هست ؟ جیلبریک هستید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط li_iPh0ne@ نمایش پست ها
          سلام

دیوایستون در چه ورژنی هست ؟ جیلبریک هستید ؟
          تو ورژن 6.1.6
          نه جیل نیست

نظر

پیشنهاد میکنم به اخرین ورژن ( 6.1.6 ) ریستور کنید ، بکاپ رو برنگردونید و ببیند که مشکل هنوز وجود داره یا خیر.

نظر

نوشته اصلی توسط li_iPh0ne@ نمایش پست ها
              پیشنهاد میکنم به اخرین ورژن ( 6.1.6 ) ریستور کنید ، بکاپ رو برنگردونید و ببیند که مشکل هنوز وجود داره یا خیر.
              عزیز حقیقتش گوشیو بازش کردمو بستمش وصلش کردم به لب تاپم یکم شارژ شد اومد بالا رفتم تو تاریخش دیدم تاریخش خیلی عقبه تاریخو تنظیم کردم(یه جا دیده بودم که تو ای او اس 6 به بعد تاریخ هم موثر تو بعضی چیزا)
              خلاصه الان درست شده
              مرسی ممنون
              راسی خودمم میخواسم اول ریست.ر کنم ولی مشکلم این بود که اصا گوشی شارژ نداشت

نظر

سلام
                گوشی من درصد شارژ رو نشون میده ولی همیشه روی 100 درصد میمونه و تا زمانی که خالی بشه چرا؟ توی usage هم رفتم و فعالش هم کردم
                لطفا راهنمایی کنید

نظر

سلام
                  منم همین مشکل رو داشتم آداپتور رو عوض کن حل میشه فقط اگه نمی خوای از آداپتور غیر از اپل اصلی استفاده کنی به آمپر متوجه داشته باش
                  لطف کنید به http://www.i-phone.ir/forums/thread100150.html هم بروید من مشکلم خیلی بده؟؟؟

نظر

سلام ه اساتید محترم.گوشی من مشکلات زیاد داشت که حل شد الان مونده شارژ نشدنش که با تعویض باطری هم درست نشد.میشه لطف کنید مدار شارژ یا سولوشن شارژر و باطری رو برام بذارید یا راهنماییم کنید.خیلی خیلی سپاسگذارم

نظر

نوشته اصلی توسط a@k@b نمایش پست ها
                      سلام ه اساتید محترم.گوشی من مشکلات زیاد داشت که حل شد الان مونده شارژ نشدنش که با تعویض باطری هم درست نشد.میشه لطف کنید مدار شارژ یا سولوشن شارژر و باطری رو برام بذارید یا راهنماییم کنید.خیلی خیلی سپاسگذارم
                      با سلامی دوباره.کسی از اساتید نیست کهپاسخ منو بده

نظر

باز سلام عرض میکنم. یعنی واقعا کسی سخت افزار کار نمیکنه یه راهنمایی کنه

نظر

صبر کنید ..
                        X