اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود OS X Yosemite 10.10 Beta 1 با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
    در همون صفحه اول گفته شد بله میشه آپدیت کرد و مشکلی نیست
    خیلی ممنون آقا علیرضا بابت پاسخگویی . یه سوال دیگه داشتم این امکان که اس ام اس و تماس آیفون رو با مک جواب بدیم به چه صورت فعال میشه ( رو آیفون ios8 هست )

نظر

• خیلی ممنون آقا علیرضا بابت پاسخگویی . یه سوال دیگه داشتم این امکان که اس ام اس و تماس آیفون رو با مک جواب بدیم به چه صورت فعال میشه ( رو آیفون ios8 هست )
      بله ، منم این سوال رو دارم ، گفته شده هر 2 باید به یک شبکه wifi وصل باشن ، برای بنده هر 2 به یک مودم وای فای وصله اما انگار نه انگار وقتی زنگ میخوره ....
      حالا نمیدونم بقیه دوستان هم همینطورن یا نه ، اگه آره که معلومه باگ هست و کاملا هم طبیعیه ، اگه خیر پس بنده رو راهنمایی کنید که دقیقا چیکار باید بکنم .
      =====
      2تا باگ امیدوارم در نسخهه بعدی رفع بشه انشاالله یکی داغ کردن بیش از حد و دیگری کندی و لگ و کرش کردن Settings ، و اگر نکته ی بالا هم باگ هست رفع بشه .
      ویرایش توسط Amanita : https://i-phone.ir/forums/member/42799-amanita در ساعت 07-06-2014, 12:45 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط denudate نمایش پست ها
        من دانلود کردم و نصب شد...
        خود سیستم عامل خوبه ولی به نظر باگ کم نیست...
        مک بوک پرو هم داغ می کنه...
        کسی تجربه ای نداره در این خصوص؟
        عزیز بتا اول کلا اینطوره همیشه و همیشه فن روشن میمونه و داغ میکنه
        شما برو تو activity monitor میبینی usereventagent داره روی ۱۰۰ یا بالاتر از cpu کار میکشه
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• این نسخه هم ممکنه مثه قبلی ها برایه بتا ۲-۳ اینا بتایه ۱ حتما لازم باشه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
            این نسخه هم ممکنه مثه قبلی ها برایه بتا ۲-۳ اینا بتایه ۱ حتما لازم باشه ؟؟؟
            متاسفانه جملتون قابل خوندن نيست

نظر

• نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
              خیلی ممنون آقا علیرضا بابت پاسخگویی . یه سوال دیگه داشتم این امکان که اس ام اس و تماس آیفون رو با مک جواب بدیم به چه صورت فعال میشه ( رو آیفون ios8 هست )
              نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
              بله ، منم این سوال رو دارم ، گفته شده هر 2 باید به یک شبکه wifi وصل باشن ، برای بنده هر 2 به یک مودم وای فای وصله اما انگار نه انگار وقتی زنگ میخوره ....
              حالا نمیدونم بقیه دوستان هم همینطورن یا نه ، اگه آره که معلومه باگ هست و کاملا هم طبیعیه ، اگه خیر پس بنده رو راهنمایی کنید که دقیقا چیکار باید بکنم .
              =====
              2تا باگ امیدوارم در نسخهه بعدی رفع بشه انشاالله یکی داغ کردن بیش از حد و دیگری کندی و لگ و کرش کردن Settings ، و اگر نکته ی بالا هم باگ هست رفع بشه .
              بايد به يك واى فاى وصل باشيد ، ولى فعلا بوق نمى خوره و فقط آيفون شماره رو ميگيره در نسخه هاى بعدى درست ميشه

در مورد داغ كردن راه حل ارائه شد در پست بالا!

نظر

متاسفانه جملتون قابل خوندن نيست
                در نيخه هايه قبل
                نياز بود برا رفتن به بتا ٣-٤ حتما بتا ١ نصب شده باشه
                در اين نسخه چي ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                  در نيخه هايه قبل
                  نياز بود برا رفتن به بتا ٣-٤ حتما بتا ١ نصب شده باشه
                  در اين نسخه چي ؟
                  قبل ارسال پست يكبار بخونيد متنتون رو كه غلط نداشته باشه لطفا!

بله لازم هست مثل قبل

نظر

• والا مال من جفتشون به یک وای-فای وصل اما نمیشه . شاید باگ باشه

نظر

والا مال من جفتشون به یک وای-فای وصل اما نمیشه . شاید باگ باشه
                      اگه خونده باشيد گفتم، باگ داره بله

نظر

اگه خونده باشيد گفتم، باگ داره بله
                        حق دارین سخته یه سوال رو چندین بار جواب بدین . اما قبول کنین واقعا هم سخت و خیلی زمان بر تر که بخوایم همه پستها رو بخوانیم

نظر

حق دارین سخته یه سوال رو چندین بار جواب بدین . اما قبول کنین واقعا هم سخت و خیلی زمان بر تر که بخوایم همه پستها رو بخوانیم
                          یه سوال نیست برادر من دقیقا سوالی بود که خودتون چند ساعت پیش پرسیده بودین

نظر

یه سوال نیست برادر من دقیقا سوالی بود که خودتون چند ساعت پیش پرسیده بودین
                            بله درست میگین این مورد اشتباه بنده بود اما جواب قبلی اندکی ابهام داشت برام برای همین پرسیدم اما تو اکثر جوابهاتون این قسمت هم است اگه قبلیا رو بخونین . مهم نیست فقط خواستم گفته باشم .بازم برای پاسخگویی خوبتون تشکر میکنم

نظر

والا مال من جفتشون به یک وای-فای وصل اما نمیشه . شاید باگ باشه
                              این کارو کردی؟

go system preferences > general > allow handoff between this mac and your icloud services

باید این تیک رو زده باشی .

نظر

بايد به يك واى فاى وصل باشيد ، ولى فعلا بوق نمى خوره و فقط آيفون شماره رو ميگيره در نسخه هاى بعدى درست ميشه

در مورد داغ كردن راه حل ارائه شد در پست بالا!
                                انشاالله ،
                                اون که راه حل نیست دوست من ، فقط دلیل داغ کردن رو مشخص میکنه که پلاگین منیجر UserEventAgent هست .
                                و وقتی هم که Quit یا Force Quit میکنم دوباره اجرا میشه .

نظر

صبر کنید ..
                                X