اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود OS X Yosemite 10.10 Beta 1 با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آقا اون فایل اولی که گذاشته بودین پاک شده؟
    من گذاشته بودم تو تعطیلات دانلود کنه.
    ۴.۲ گیگ هم دانلود کرده و میگه فایل رو پیدا نمیکنم.

چیکارکنم دوباره باید از اول دانلود کنم؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Saeed HA نمایش پست ها
      آقا اون فایل اولی که گذاشته بودین پاک شده؟
      من گذاشته بودم تو تعطیلات دانلود کنه.
      ۴.۲ گیگ هم دانلود کرده و میگه فایل رو پیدا نمیکنم.

چیکارکنم دوباره باید از اول دانلود کنم؟

Sent from my iPad using Tapatalk
      اون فایل مشکل داشت که علیرضا عزیز لینک رو عوض کرد برای راحتی کاربرها
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام به همه عزیزان . یه سوال دوستانی که نصب کردن ! این داغ کردن رو میشه بهتر توضیح بدن ؟ یعنی کار که میکنن با برنامه هایی مثل فتوشاپ و .... یا همینطوری برا خودش داغ میکنه و دور فن میره بالا ؟ سیستم های مک شما چیه ؟ ممکنه چون قدرت کافی برای پردازش این سیستم عامل رو نداره اینطور میشه ؟

من الان دانلود کردم iMac ME 087 هست ! میخواستم بدونم مشکلی سخت افزاری برای ایمکم بوجود نمیاره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
          سلام به همه عزیزان . یه سوال دوستانی که نصب کردن ! این داغ کردن رو میشه بهتر توضیح بدن ؟ یعنی کار که میکنن با برنامه هایی مثل فتوشاپ و .... یا همینطوری برا خودش داغ میکنه و دور فن میره بالا ؟ سیستم های مک شما چیه ؟ ممکنه چون قدرت کافی برای پردازش این سیستم عامل رو نداره اینطور میشه ؟

من الان دانلود کردم iMac ME 087 هست ! میخواستم بدونم مشکلی سخت افزاری برای ایمکم بوجود نمیاره ؟
          مشکل سخت افزاری بعیده بوجود بیاد ولی پیشنهاد میشه صبر کنید 1 الی 2 نسخه دیگه ازش عرضه بشه بعد نصب کنید

توی این نسخه فن همیشه روی دور تند کار میکنه و انگار یک چیزه سنگینی داره پزدارش میشه و داغ میکنه مک

نظر

• در این نسخه پراسس UserEventAgent در حال پردازش بالای ۱۰۰٪ هست همیشه، که حرارت بالایی رو در پردازنده ایجاد میکنه!
            مک های رتینا به دلیل سیستم خنک کنندگی جدید، کارکردن با دور بالای فن اصلا احساس نمیشه، اما مدلهای دیگه به شدت درگیره!
            بهتره این نسخه استفاده نشه تا ۱-۲ تا آپدیت بعدی!

نظر

• یکی از دوستانم نصب کرده میگه اصلا دور فنم بالا نمیره ! مک بوک پرو داره ! قدیمی نیست ولی رتینا هم نیست ! .. کسیم نیست که بگم اطلاعات نداره ! اطلاعاتش خوبه در این زمینه ها ! نظرتون چیه ؟ پس با این حساب بنده صبر کنم بتا ۲ ش بیاد ! ببینم نسخه بتا ۲ ش بیاد برای عموم ازاده ؟ یعنی تابستون که گفته ! باید یه چیز نسبتا استیبلی بدن درسته ؟

نظر

یکی از دوستانم نصب کرده میگه اصلا دور فنم بالا نمیره ! مک بوک پرو داره ! قدیمی نیست ولی رتینا هم نیست ! .. کسیم نیست که بگم اطلاعات نداره ! اطلاعاتش خوبه در این زمینه ها ! نظرتون چیه ؟ پس با این حساب بنده صبر کنم بتا ۲ ش بیاد ! ببینم نسخه بتا ۲ ش بیاد برای عموم ازاده ؟ یعنی تابستون که گفته ! باید یه چیز نسبتا استیبلی بدن درسته ؟
                تابستون كه ميگن هفته ديگه نيست، حداقل مرداده. بتا ٢ كه ٢ هفته ديگه مياد ...

دور فن هم راه حل داره

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                  اون فایل مشکل داشت که علیرضا عزیز لینک رو عوض کرد برای راحتی کاربرها
                  با دانلود اولی که به فنا رفتیم.

این یکی چرا این ارور رو میده؟

Copy this application to a writable Mac OS Extended formatted disk and reopen it to continue installation
                  رو یه هارد اکسترنال بود این ارور رو داد بعدش ریختم روی دسکتاپ .
                  بازم این ارور رو میده.
                  ویرایش توسط Saeed HA : https://i-phone.ir/forums/member/755-saeed-ha در ساعت 06-06-2014, 09:12 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Saeed HA نمایش پست ها
                    با دانلود اولی که به فنا رفتیم.

این یکی چرا این ارور رو میده؟
                    صفحه قبل رو زحمت بكشيد بخونيد مطرح شده، از درايو dmg بايد به هارد مكتون كپى كنيد!

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                      تابستون كه ميگن هفته ديگه نيست، حداقل مرداده. بتا ٢ كه ٢ هفته ديگه مياد ...

دور فن هم راه حل داره
                      دوست من راه حلش چیه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ؟ واقعا برطرف میشه ؟ من نصب کنم پس ؟

نظر

دوست من راه حلش چیه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ؟ واقعا برطرف میشه ؟ من نصب کنم پس ؟
                        میل خودتونه نصب کنید یا نه. کسی اینجا برای شما تصمیم نمی گیره. ولی اگر با مشکل فن رو برو شدید کافیه این دو فایل رو از این مسیر پاک کنید و سیستم رو ریستارت کنید. البته مسئولیتش پای خودتون هست و ممکنه سیستم دیگه بالا نیاد ولی روی دو تا سیستم امتحان کردم و مشکلی نبوده.

System/Library/LaunchAgents

1. com.apple.UserEventAgent-LoginWindow.plist
                        2. com.apple.UserEventAgent-Aqua.plist

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                          میل خودتونه نصب کنید یا نه. کسی اینجا برای شما تصمیم نمی گیره. ولی اگر با مشکل فن رو برو شدید کافیه این دو فایل رو از این مسیر پاک کنید و سیستم رو ریستارت کنید. البته مسئولیتش پای خودتون هست و ممکنه سیستم دیگه بالا نیاد ولی روی دو تا سیستم امتحان کردم و مشکلی نبوده.

System/Library/LaunchAgents

1. com.apple.UserEventAgent-LoginWindow.plist
                          2. com.apple.UserEventAgent-Aqua.plist
                          مشکل فن من با این روش حل شد، سپاسگزارم

نظر

• میشه آپدیت مانند نصب کرد ؟‌نمیخوام اطلاعاتم پاک شه

نظر

• نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
                              میشه آپدیت مانند نصب کرد ؟‌نمیخوام اطلاعاتم پاک شه
                              در همون صفحه اول گفته شد بله میشه آپدیت کرد و مشکلی نیست

نظر

• من دانلود کردم و نصب شد...
                                خود سیستم عامل خوبه ولی به نظر باگ کم نیست...
                                مک بوک پرو هم داغ می کنه...
                                کسی تجربه ای نداره در این خصوص؟

نظر

صبر کنید ..
                                X