اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط e123han نمایش پست ها
    سلام بچه ها کسی می تونه این قابلیت رو امتحان کنه خبرشو بده
    Answer a phone call, receive and send SMS/MMS from an iPhone on an iPad or a Mac. (Requires all devices run iOS 8/OS X 10.10 Yosemite, and are connected to the same Wi-Fi network or to the device's hotspot)
    من تست كردم هم اس ام اس هم مكالمه روي آيپد و از طريق آيفون انجام مي شه ، اس ام اسش كاربرديه براي من
    باگ مىزيك را فقط من دارم ؟
    وقتي مي رم توي ليست آهنگهاي يك خواننده بقيه ليستها هم به اسم اون خواننده ديده مي شه :/

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
      منظورتون رو از وقت گذاشتن و بالا بردن اطلاعات متوجه نميشم. از زمان 3g دارم از ios استفاده ميكنم.
      اينكه از اندرويد استفاده بكنم رو هم خيلي جدي دارم بهش فكر ميكنم.
      بررسي هاي خيلي زيادي تا حالا خوندم البته بيشتر منابع من انگليسي هستند.
      در هر صورت فكر نميكنم اپل زامبي بودن افتخار باشه
      بهتره منطقي مشكلات رو ببينيم و نظر بديم

[emoji266]
      صرفا اینکه از یه چیزی استفاده کنی معنی این نیست همه چیز رو میدونی
      بله اطلاعاتتون رو ببرید بالا و بررسی هایی که انجام شده استفاده کنید
      اگه واقعا اطلاعاتتون بالا بود حد اقل در مورد ios 8 نمیومدید بگید که هیچ تغییری نداشته
      تعییرات ios ۸ واقعا خیلی خیلی بزرگ بود
      اما این که مصمم هستید میدونید چه تغییراتی کرده و باز میگید تغیری نداشته بحثش جداست
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• You Don't Need To Buy An iPhone 6, But This Is How Apple Will Make You Upgrade

از سايت معتبر forbes حتما بخونيد:

http://www.forbes.com/sites/ewanspen...e-you-upgrade/

[emoji266]

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
          سلام دوستان ... توى يك ويدئو توى آيفون ٦ كه با ios 8 كار ميكرد ديدم كه طرف با ٢ بار لمس تاچ آيدى از برنامه خارج ميشد ( منظورم فقط لمسه نه فشار )
          خواستم بدونم اين قابليت فقط مخصوص آيفون ٦ هست يا ما هم با آپديت به ios 8 با آيفون 5s ميتونيم استفاده كنيم ؟

ᔕEᑎT ᖴᖇOᗰ ᗰY IᑭᕼOᑎE 5ᔕ
          اين قابليت مختص iPhone 6 plus هستش،به دليل صفحه بزگتراين مدل شما به وسيله دو بار لمس تاچ ايدى در برنامه اى مثل سافارى ميتونيد صفحه رو نصف كنيد (سافارى به نيمه پايين صفحه نمايش منتقل ميشه ) تا با يك دست بتونيد به راحتى با سافارى كار كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Pseudomonas نمایش پست ها
            اين قابليت مختص iPhone 6 plus هستش،به دليل صفحه بزگتراين مدل شما به وسيله دو بار لمس تاچ ايدى در برنامه اى مثل سافارى ميتونيد صفحه رو نصف كنيد (سافارى به نيمه پايين صفحه نمايش منتقل ميشه ) تا با يك دست بتونيد به راحتى با سافارى كار كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk
            اابته در ایفون ۶ هم هست

نظر

صبر کنید ..
            X