اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه ی نهایی به صورت همگانی عرضه می شود و نیازی به ثبت udid نیست
    وقتی udid دستگاهتون رو ثبت می کنید در واقع یعنی دارید نشون می دید که شما یک برنامه نویس ثبت شده ی اپل هستید و این هم دستگاه تست شما هست
    پس وقتی همگانی رو می خواهید نصب کنید نیازی نیست که نشون بدید برنامه نویس هستید و دستگاه برای تست هست
    یکم پیچیده توضیح دادم عذر می خواهم

نظر

• دوستان سلام ببخشيد اين سوال رو اينجا مطرح مي كنم چون نمي دونم كجا بايد مطرح بشه ! من براي خريداري گيفت كارت از طريق نت داخل سايت انجمن گشتم اما موفق نشدم. دوست ندارم به سايت ديگه اي مراجعه كنم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط pory نمایش پست ها
        دوستان سلام ببخشيد اين سوال رو اينجا مطرح مي كنم چون نمي دونم كجا بايد مطرح بشه ! من براي خريداري گيفت كارت از طريق نت داخل سايت انجمن گشتم اما موفق نشدم. دوست ندارم به سايت ديگه اي مراجعه كنم.

جای درست مطرح کنید، اینجا تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8 می باشد !!

نظر

• چندتا سوال اگه UDID گوشيم رو ثبت كنم ١- نسخه بتاى iOS 8 رو مى تونم بصورت ota نصب كنم ٢- مشكلى پيش نمياد براى اپليكيشناى viber-whats app-open ***-cisco any connect و غيره ٣- نسخه ى اصلى كه اومد مورد دار نمى شه كلا چه مشكلايى امكان داره پيش بياد

نظر

• نوشته اصلی توسط Anonymous 2580 نمایش پست ها
            چندتا سوال اگه UDID گوشيم رو ثبت كنم ١- نسخه بتاى iOS 8 رو مى تونم بصورت ota نصب كنم ٢- مشكلى پيش نمياد براى اپليكيشناى viber-whats app-open ***-cisco any connect و غيره ٣- نسخه ى اصلى كه اومد مورد دار نمى شه كلا چه مشكلايى امكان داره پيش بياد
            برای اولین بار باید با آیتونز ریستور یا آپدیت کنید(بار اول فقط و بعدش از طریق ota)-به طور کلی مسنجر ها باگ هایی دارند که بعضی هاشون کار رو سخت میکنن ولی میشه باهاشون کار کرد.یک سری ها مثل Whats app برای من اصلا کار نمیکنه.-نه مثلا چه موردی؟

نظر

• باسلام خدمت دوستان
              دوستانی که نسخه 8 بیتا رو نصب کردن
              قابلیت جدید برای پاسخ سریع اس ام اس به وبحود امده
              آیا این ویژگی برای وایبر و سایر نرم افزار های هم وجود دارد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط safdari نمایش پست ها
                باسلام خدمت دوستان
                دوستانی که نسخه 8 بیتا رو نصب کردن
                قابلیت جدید برای پاسخ سریع اس ام اس به وبحود امده
                آیا این ویژگی برای وایبر و سایر نرم افزار های هم وجود دارد؟
                خیر.فعلا فقط برای سرویس Message و iMessage امکان پذیر هست

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                  برای اولین بار باید با آیتونز ریستور یا آپدیت کنید(بار اول فقط و بعدش از طریق ota)-به طور کلی مسنجر ها باگ هایی دارند که بعضی هاشون کار رو سخت میکنن ولی میشه باهاشون کار کرد.یک سری ها مثل Whats app برای من اصلا کار نمیکنه.-نه مثلا چه موردی؟
                  من udid گوشیم رو ثبت کردم الان که گوشی رو وصل می کنم به پی سی وقتی تو آیتونز check for update رو میزنم می گه update هست چجوری می تونم iOS 8 Beta رو بدون ریستور و اینکه اطلاعات بپره نصب کنم ؟!!!

نظر

من udid گوشیم رو ثبت کردم الان که گوشی رو وصل می کنم به پی سی وقتی تو آیتونز check for update رو میزنم می گه update هست چجوری می تونم iOS 8 Beta رو بدون ریستور و اینکه اطلاعات بپره نصب کنم ؟!!!
                    واسه اولین ورژن بتایی که میخواید برید، حتما باید ریستور کنید. اما وقتی روی ورژن های بتا باشید، میتونید از طریق آپدیت به ورژن ها بعدی برید و نیازی به ریستور نیست تو این حالت.

اول ار اطلاعات تون بک آپ بگیرید و بعد ریستور کنید به آخرین ورژن بتا ( در حال حاظر iOS 8.0 Beta 2 )

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Anonymous 2580 نمایش پست ها
                    واسه اولین ورژن بتایی که میخواید برید، حتما باید ریستور کنید. اما وقتی روی ورژن های بتا باشید، میتونید از طریق آپدیت به ورژن ها بعدی برید و نیازی به ریستور نیست تو این حالت.

اول ار اطلاعات تون بک آپ بگیرید و بعد ریستور کنید به آخرین ورژن بتا ( در حال حاظر iOS 8.0 Beta 2 )

نظر

نیازی نیست حتما ریستور کنید.
                      میتونید Shift+Update رو بگیرید تا بدون نیاز به ریستور به این نسخه بروید

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                        نیازی نیست حتما ریستور کنید.
                        میتونید Shift+Update رو بگیرید تا بدون نیاز به ریستور به این نسخه بروید
                        میشه بیشتر توضیح بدین منظور از update تو shift+update چیه ؟

نظر

میشه بیشتر توضیح بدین منظور از update تو shift+update چیه ؟
                          ايتونز رو باز كن
                          و گوشيتو وصل كن و برو تو گوشيت
                          به جاى اينكه shift بگيرى و ريستور رو بزنى و فايل انتخاب كنى shift بگير و اپديت رو برن

iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                            ايتونز رو باز كن
                            و گوشيتو وصل كن و برو تو گوشيت
                            به جاى اينكه shift بگيرى و ريستور رو بزنى و فايل انتخاب كنى shift بگير و اپديت رو برن

اونوقت لازم نیست backup رو برگردونم ینی اطلاعات و تنظیمات از بین نمی ره ؟

نظر

اونوقت لازم نیست backup رو برگردونم ینی اطلاعات و تنظیمات از بین نمی ره ؟
                              خیر هیچ چیز از بین نمیره

نظر

• سلام
                                من udidثبت کردم الان فریمور 7.1.2وقتی شیفت میزنم واپدیت فایل باز میکنه
                                باید چکار کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X