اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

نوشته اصلی توسط Behrad3d نمایش پست ها
    من جز ۱ باگ در قرارگیری آیکان ها توی صفحه ی دوربین چیز دیگه ای ندیدم.

یه نکته اینکه ۲ تا قابلیت جدید به برنامه ی دوربین اضافه شده: ۱- تایمر ۲- Time-Lapse
    سلام تایمر برای عکس اضافه شده؟

Sent from my iPhone5s using Tapatalk

نظر

دوستان يه سوال داستم اگه من ببرم به ios 8 بعد اگه نخواستم ميتونم با ريستور برگردم به 7 ببخشيد اگه بد جايي سوال مطرح كردم

نظر

نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
        دوستان يه سوال داستم اگه من ببرم به ios 8 بعد اگه نخواستم ميتونم با ريستور برگردم به 7 ببخشيد اگه بد جايي سوال مطرح كردم
        بله. تا ارائه نسخه نهایی ۸ هر وقت خواستین میتونین به هفت ریستور کنین.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اخه قبلاً ميشد برگردي يعني اگه بري به 8 ديگه برگشتي نداره؟

نظر

دوربین حالت تایمر و تایم لپس داره که تو کنفرانس اصلا بهش اشاره نشد
            Siri هو وقتی به شارژ باشی گوشی کافیه بگیم Hey Siri دیگه نیازی نیست Home نگه داریم ( البته فقط زمانی که شارژ هست گوشی )
            ibooks پیش فرض رو گوشی نصب هست

نظر

خیر.

نظر

[
                اخه قبلاً ميشد برگردي يعني اگه بري به 8 ديگه برگشتي نداره؟

دوست عزیز اینطور که برای این نسخه نوشته شده ، این نسخه ی قبل از IOS 8 Beta هستش پس این نسخه به 7.1.1 ریستور میشه احتمالا( نه 7 ) اما IOS 8 Beta به نسخه های قبلی بر نمیگرده. باز بهتره نظرات دوستان رو ببینید.
                ویرایش توسط MaGNeTiViTe : https://i-phone.ir/forums/member/31309-magnetivite در ساعت 03-06-2014, 09:39 AM

نظر

تو این لینک از سایت iClarified نوشته که امکان برگشت از این نسخه وجود داره :

iClarified - iPhone - How To Downgrade From iOS 8 Beta to iOS 7

باید دستگاه رو به DFU ببرید و بعد ریستور کنید

نظر

کاش یک راهی وجود داشت، میشد از طریق اون فایل ipsw با حجم کمتری رو دانلود کرد

مثلا این امکان وجود داشت که میشد فرمور رو با قابلیت های کمتری دانلود کرد و یه فایل پچ هم همراهش میبود تا سایر قابلیت هارو بهش اضافه میکرد.

به عنوان مثال فایل خام نرم افزارهایی مثل iBook و Health و Stocks و Passbook و ... که برای خیلی از کاربران کاربرد نداره و نداشت و به صورت دانلود از اپ استور یا فایل پچ، میشد این نرم افزارها و برخی قابلیت هارو اضافه کرد.

اینجوری حجم دانلود هم پایین میومد و کاربرا زودتر میتونستن به این ورژن آپدیت کنن و از امکاناتش استفاده کنن

نظر

من یه باگ خیلی عجیب داشتم که نتونستم استفاده کنم ، زمانی که آخرین بکاپمو ریستور می کنم و بالا میاد قسمت چپ اسکرین بجای قسمته راست کار می کنه شاید گیج شید ولی مثلاً روی آیکون Phone که میزنم Safari باز میشه یا روی کیبورد A رو که میزنم H میزنه ، اما اگه بدون ریستور بکاپ استفاده کنم درسته! کسی همچین مشکلی داره و راه حل چیست ؟!
                      ویرایش توسط PouyaFR : https://i-phone.ir/forums/member/26675-pouyafr در ساعت 03-06-2014, 09:48 AM

نظر

دوستان میشه بکاپ ios7 رو روی نسخه بتا ریخت؟

نظر

دوستان بالاخره منوی فارسی هم اضافه شده به iOS 8 ؟!

نظر

سلام، دوستان من udid ثبت هستش، چيكار كنم كه اطلاعاتم پاك نشه؟! حتما بايد اول بك آپ بگيرم؟! راهي نداره كه همزمان كه ميره ٨ اطلاعاتم آپديت شه؟!

نظر

نوشته اصلی توسط PouyaFR نمایش پست ها
                              من یه باگ خیلی عجیب داشتم که نتونستم استفاده کنم ، زمانی که آخرین بکاپمو ریستور می کنم و بالا میاد قسمت چپ اسکرین بجای قسمته راست کار می کنه شاید گیج شید ولی مثلاً روی آیکون Phone که میزنم Safari باز میشه یا روی کیبورد A رو که میزنم H میزنه ، اما اگه بدون ریستور بکاپ استفاده کنم درسته! کسی همچین مشکلی داره و راه حل چیست ؟!
                              برای من ‍پیش اومد . گوشی رو ۲ بار ریستارت کنید به محض بالا اومدن Reset All Setings کنید درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                                برای من ‍پیش اومد . گوشی رو ۲ بار ریستارت کنید به محض بالا اومدن Reset All Setings کنید درست میشه
                                مرسى دوست عزيز ظهر تست مى كنم اميدوارم نتيجه بده

نظر

صبر کنید ..
                                X