اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط safdari نمایش پست ها
    باسلام
    از دوستانی که نسخه بتا را ریختن می خواستم ببینم ضعف در سیگنال دهی وایفا هم هنوز موجود هست
    اگه رفع نشده یه پیام به اپل بدن بگن که این مشکله حل کنه
    چون واقعا قدرت سیگنال ایفون جلوی یه گوشی معمولی اندرویدی کم میاره .
    فک نکنم جاش اینجا باشه ولی من که ندیدم همچین چیزی قبل این گوشی هم 4 سال اندروید و اچ تی سی دستم بود این گوشی کم نمیاره ولی معمولا وقتی یه سری شبکه تو فاصله نزدیک پیدا کنه دیگه نمیاد پدر باطری رو در بیاره

یه نکته دیگه تو 8 :

بعد از اینکه داخل دوربین موقع عکس گرفتن فوکوس رو قفل کردید یه خورشید میاد رو صفحه که وقتی انگشتتون رو حرکت بدین مقدار نور رو بین نقطه ای که فوکوس روشه و نقطه روشن تر یا تاریک تر تصویر میشه تنظیم کرد

- - - - - - - - - -
    ویرایش توسط iilliya : https://i-phone.ir/forums/member/81430-iilliya در ساعت 07-06-2014, 02:18 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط abahramiir نمایش پست ها
      viber من کرش میکنه ؟
      whatsapp موقع که فارسی مینویسم کرش میشه ؟

دوست عزيز همه اين مشكلو داريم فقط مشكل شما نيست اولين نسخه ي بتاست و باگ هايي كه هست و شما هم همانندش رو ميگيد طبيعيه به مرور زمان دو نسخه هاي بعدي بتا رفع ميشه.
      ویرایش توسط Vani Rioter : https://i-phone.ir/forums/member/48158-vani-rioter در ساعت 07-06-2014, 02:20 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_bluebat نمایش پست ها
        دوستان تو اون ۲۲ زبان dictation که اضافه شده شاید فارسی هم باشه , یه نگاهی بکنید بی زحمت
        وقتى كبورد فارسى نيست dictation فارسى به كجا اضافه بشه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط LastOutcast نمایش پست ها
          سلام
          دوستانی که به IOS 8 آیدیت کردید ممگنه بفرمایید کسایی که تو Contact براشون عگس گذاشتید وقتی تماس می گیرید یا تماس می گیرند عکس کامل و شفافه یا مثل 7 یک آیکون خیلی کوچیکه ؟
          ممنونم
          مثل ٧.٠ شده كه تمام صفحه بود و با ٧.١ فرق كرده

نظر

• نوشته اصلی توسط iilliya نمایش پست ها
            فک نکنم جاش اینجا باشه ولی من که ندیدم همچین چیزی قبل این گوشی هم 4 سال اندروید و اچ تی سی دستم بود این گوشی کم نمیاره ولی معمولا وقتی یه سری شبکه تو فاصله نزدیک پیدا کنه دیگه نمیاد پدر باطری رو در بیاره

یه نکته دیگه تو 8 :

بعد از اینکه داخل دوربین موقع عکس گرفتن فوکوس رو قفل کردید یه خورشید میاد رو صفحه که وقتی انگشتتون رو حرکت بدین مقدار نور رو بین نقطه ای که فوکوس روشه و نقطه روشن تر یا تاریک تر تصویر میشه تنظیم کرد

- - - - - - - - - -
            دوست عزیز منظور من هم هنگامی که یکم شبکه وایفا ضعیف باشه یا یک یا دو دیوار وجود داشته باشد ایفون اون وایفا رو پیدا نمی کنه یا اینکه بعد از چند وقیقه مودم رو ریست می کنه
            در صورتی که گوشی اندرویدی دیگری رو در همین شرایط امتحان کردم و هیچ مشکلی نداشته

نکته دوم
            هنگامی که در قسمت جست و جو وایفا ایفون و یک گوشی اندروید به صورت همزمان در یک نقطه و یک لحظه چک می کنید تعداد شبکه های که گوشی غیر اپلی یا اندروید نشان می دهد بیشتر از ایفون است . واین ضعف در سخت افزار نیست بلکه در ضعف در قسمت برنامه نویسی ای او اس است

اگه کسی از دوست مواجه شده با اپل در میام بزاره

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

نظر

• دوستان میشه توی اپلیکشن bug report اعلام کنیم که نقشه ایران توی مپ ناقص هست رو کامل کنه و سعی کنیم زبان فراسی رو کامل کنیم آیا امکانش هست این کار ها رو باهاش انجام داد؟؟؟

- - - - - - - - - -

کسی روی آیپد نصب کرده بتا رو ؟؟؟؟؟

نظر

• با سلام خدمت دوستان من بعد از ريستور به ios8 وقتي بكاپ قبليمو كه براي 7.1.1 بود ريختم viber بدون مشكل داره كار ميكنه و مشكلي باهاش ندارم گوشيمم 5s ولي اين check spelling كلافه ام كرده هرچيم ميبندم و off ميكنم ولي باز مياد

نظر

• نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
                  با سلام خدمت دوستان من بعد از ريستور به ios8 وقتي بكاپ قبليمو كه براي 7.1.1 بود ريختم viber بدون مشكل داره كار ميكنه و مشكلي باهاش ندارم گوشيمم 5s ولي اين check spelling كلافه ام كرده هرچيم ميبندم و off ميكنم ولي باز مياد
                  با بستن باکسه حتماً باید درست شه !!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mohammadali.360 نمایش پست ها
                  دوستان میشه توی اپلیکشن bug report اعلام کنیم که نقشه ایران توی مپ ناقص هست رو کامل کنه و سعی کنیم زبان فراسی رو کامل کنیم آیا امکانش هست این کار ها رو باهاش انجام داد؟؟؟

- - - - - - - - - -

کسی روی آیپد نصب کرده بتا رو ؟؟؟؟؟
                  میتونید امتحان کنید و ریپورت کنید باگ رو

نظر

• باكس و ميكشم پايين ولي باز تو تايپ مياد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
                      باكس و ميكشم پايين ولي باز تو تايپ مياد

Sent from my iPhone using Tapatalk

عزیز من شما چند صفحه قبل رو یه نگاه بندازی هم من هم بقیه چند نفرمون این مشکل رو داریم با این که آف هست اتو کارکت بازم درست میکنه

وایبر هم خود به خود خوبه منتها مثلا برای من کیبورد غیب میشه دیگه تا نبندم برنامه رو نمیاد

وی چت که باحال نره کافی تعداد مسیج هایه یه نفر از 3 تا بیشتر شه (مسیج هایه خونده نشده ) تا بزنی کانورسیشن رو باز کنه با سر میاد بیرون

نظر

• سلام دوستان من رو ایپد نریختم هنوز ولی رو ایفون 5 دوستم خیلی خیلی باگ داشت که دوباره به 7.1.1 دانگرید کردیم ولی رو 5س خودم خوبه باگ کم داره بعدش به نظر من تا بتا 3 صبر کنید بهتر شه خیلی داغونه الان . بعدش مشکل بعدیش اینه که خیلی از اپ ها یا کرش میشن یا باز نمیشه دگ صبر کنید قغعلا

نظر

• خیلی داغونه ! من دانگرید کردم!
                          دوستان نمیشه بکاپ های ۸ رو روی ۷.۱.۱ برگردونیم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed8080 نمایش پست ها
                            اونايي كه آپديت كردند ببينن هنوز لگ چرخش به خاطر كيبورد رو داره؟
                            در ضمن سرعت رفتن به منوي والپيپر رو نگاه كنيد ببينيد فرقي كرده ؟
                            سلام.بله هنوز لگ چرخش كيبورد رو داره .سرعت رفتن به منوي والپيپر بهتر شده

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedgang نمایش پست ها
                              سلام.بله هنوز لگ چرخش كيبورد رو داره .سرعت رفتن به منوي والپيپر بهتر شده
                              اگه كسي ميتونه اين مشكل رو گزارش كنه با bug reporter چون به احتمال زياد بيشتر لگ ها رو برطرف ميكنن ولي از اين يكي بازم رد ميشن و همينطوري ميمونه.
                              ویرایش توسط hamed8080 : https://i-phone.ir/forums/member/8081-hamed8080 در ساعت 08-06-2014, 09:06 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط apple_game_app نمایش پست ها
                                خیلی داغونه ! من دانگرید کردم!
                                دوستان نمیشه بکاپ های ۸ رو روی ۷.۱.۱ برگردونیم؟؟
                                خیر امکانش نیست چون ورژنش جدیدتره ...

نظر

صبر کنید ..
                                X