اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

علامت ورود ممنوع به جای علامت سیب اپل هنگام بالا آمدن مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• علامت ورود ممنوع به جای علامت سیب اپل هنگام بالا آمدن مک

سلام دوستان عزیز٬ توروخدا یکی کمک کنه. مکمو وقتی روشن میکنم همون اول کاری به جای آرم اپل علامت ورود ممنوع میاد و مکینتاش بالا نمیاد. بعد که سیستم رو خاموس میکنمو یه نیم ساعتی بیخیالش میشم روشن که میکنم کالا عادی میاد بالا ولی بعد از یه مدت اگه دوباره restart کنم باز همون علامت ورود ممنوع میاد و باز به مشکل میخوره. تمام این داستانها هم از روزی شروع شد که من داخل ویندوز ۸ هارد دیسکمو در حالی داشت به فایل حجیم درونش کپی میشد از سیستم جدا کردم و سیستممو restart کردم ولی دیگه ویندوزم بالا نیومدو error میداد که هاردتونو unsafe remove کردین.میگفت هارد رو مججدا وصل کزده و سیستمو restart کنید٬ اینکارو کردم ولی باز درست نشد تا آخر ویندوزمو پاک کردم. حالا نمیدونم چرا با وجود اینکه ویندوزی ندارم مکم همچنان error داره؟اصلا چرا با کندن به هارد اکسترنال یه همچین داستانی برام پیش اومده؟چیکارش کنم؟نمیشه هاردو اسکن کرد که اگه errorای چیزی داره حل شه؟توروخدا یه راه حلی جلو پلم بذارید. هیج کاری از دستم برنمیاد.... :-(

مشکل از هارد هست
    باید در disk utility هارد رو repair کنید
    اگر حل نشد به احتمال قوی سخت افزاریه

نظر

نوشته اصلی توسط yashar_pro نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز٬ توروخدا یکی کمک کنه. مکمو وقتی روشن میکنم همون اول کاری به جای آرم اپل علامت ورود ممنوع میاد و مکینتاش بالا نمیاد. بعد که سیستم رو خاموس میکنمو یه نیم ساعتی بیخیالش میشم روشن که میکنم کالا عادی میاد بالا ولی بعد از یه مدت اگه دوباره restart کنم باز همون علامت ورود ممنوع میاد و باز به مشکل میخوره. تمام این داستانها هم از روزی شروع شد که من داخل ویندوز ۸ هارد دیسکمو در حالی داشت به فایل حجیم درونش کپی میشد از سیستم جدا کردم و سیستممو restart کردم ولی دیگه ویندوزم بالا نیومدو error میداد که هاردتونو unsafe remove کردین.میگفت هارد رو مججدا وصل کزده و سیستمو restart کنید٬ اینکارو کردم ولی باز درست نشد تا آخر ویندوزمو پاک کردم. حالا نمیدونم چرا با وجود اینکه ویندوزی ندارم مکم همچنان error داره؟اصلا چرا با کندن به هارد اکسترنال یه همچین داستانی برام پیش اومده؟چیکارش کنم؟نمیشه هاردو اسکن کرد که اگه errorای چیزی داره حل شه؟توروخدا یه راه حلی جلو پلم بذارید. هیج کاری از دستم برنمیاد.... :-(
      دستگاه رو شنبه بياريد دفتر سايت تا چك بشه
      مشكل از هارد يا فلت هارد ميتونه باشه
      تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

Vip جان شرمنده. من تازه پاسختون رو دیدم.فرمودین دستگاهمو بیارم دفترتون؟چه روزی بیارمش؟چه ساعتهایی تشریف دارید؟چون من شاغلم و یکم معذوریت دارم. فکر میکنید مشکل مرتفع بشه صد در صد؟هزینه اش رو میتونید حدودی برآورد کنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط yashar_pro نمایش پست ها
          Vip جان شرمنده. من تازه پاسختون رو دیدم.فرمودین دستگاهمو بیارم دفترتون؟چه روزی بیارمش؟چه ساعتهایی تشریف دارید؟چون من شاغلم و یکم معذوریت دارم. فکر میکنید مشکل مرتفع بشه صد در صد؟هزینه اش رو میتونید حدودی برآورد کنید؟
          بله بیارید دفتر تا چک بشه
          هر روز میتونید تشریف بیارید از ساعت ۱۱ الی ۲۰/۳۰
          مشکل هادی نداره ... خیلی از این موارد بوده که با تعویض فلت هارد یا هارد مشکل برطرف شده
          تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

ممنونم قربان، حتما خدمت میرسیم.

نظر

Vip جان یه سوال دیگه هم داشتم ازتون، می خواستم بپرسم قیمت هارد دیسک مک md101 حدودا چقدر هست و اینکه آیا شما واسه دستگاه من رم هم دارید؟ میخوام دوتا رم 4 بگیرم، امکانش هست؟اگر هست قیمت اونهارو هم بهم بگید، ممنون میشم.

نظر

صبر کنید ..
              X