اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرابی صدای خروج از کانکتور هدفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرابی صدای خروج از کانکتور هدفون

با سلام خدمت دوستان
    مشکلی که برای من پیش اومده این هست که بعد میخواستم صدای آیفون رو با یه اسپیکر جدا پخش کنم و بعد از اتصال فیش اسپیکر به کانکتور هدفون، گوشی هنگ کرد و بعد از اون صدای خروجی از کانکتور هدفون خراب شد و با خش خش خیلی بد صدا پخش میشه.(خود اسپیکر هم تو سیم کشی بانداش یه اتصالی داشت). صدای خروجی از خود اسپیکر آیفون مشکلی نداره. من یه هدفون بلوتوث هم دارم که با اون هم صدا مشکل نداره. فقط وقتی هدفون و مستقیم به گوشی وصل میکنم خراب پخش میشه.
    دوستان در صورت توانایی راهنمایی کنید که چه کاری باید بکنم.
    تشکر فراوان

ابتدا يكبار خاموش روشن كنيد يا اگر امكان داره براتون ريست بكنيد اگر جواب نداد شايد با ريستور حل بشه البته بعيد ميدونم ولي امتحانش ضرر نداره به احتمال زياد به دليل داشتن اتصالي ورودي هدفونتون دچار مشكل شده
    اگه ميتونيد با دفتر سايت مراجعه كنيد بازم حالا شايد دوستان راهكاري داشته باشن موفق باشيد

نظر

سلام
      منم یه 5داشتم قبل عید رفتم به یه مهمونی
      یه امپلی فایر اورده بودن که مشکل داشت
      گوشیم رو گرفتن ازم که امپلی فایر رو تست کنن ببینن ایراد از امپلیه یا از پلیر
      زدنش به امپلی همانا و از کار افتادن کانکتور صدا و خالی کردن باتری فول در عرض دو ساعت همانا
      وقتی امپلی رو چک کردم دیدم یکی توی همون موقعی که اومدن گوشی منو بگیرن مهندس بازی دراورده فیش های ورودی خروجی رو ی امپلی رو جا به جا کرده بعد گوشیم رو مستقیم وصل کرده به خروجی امپلی فایر
      خلاصه سرتونو درد نیارم گوشی رو پیش هر کی بردم درست نشد و مجبور شدم اوراقش کنم
      یکی از چیپای روی برد گوشیم مثل کوره داغ میشد به حدی که دست میزاشی روش دست رو میسوزوند
      گوشی ما که درست نشد خدا کنه مال شما فقط ایراد از فلتش باشه و به مادربوردش صدمه ای نخورده باشه

نظر

تشکر از راهنمایی دوستان
        چون گوشیم جیلبریک تا جایی که امکان داره نمیخوام ریستورش کنم. اگه تونستم سعی میکنم بیارمش دفتر.
        موقعی که گوشی هنگ کرد صفحش هم خیلی عجیب شد تا حالا ندیده بودم آیفون اینجور هنگ کنه، خوشخبختانه فعلا جاییش داغ نمیکنه فقط کانکتور مشکل پیدا کرده. امیدارم حل شه
        الان هم متوجه شدم که هدفون سمت راستش مشکل پیدا کرده و ستمت چپی درست کار میکنه ولی صداش ضعیف شده. و وقتی بالانس ولوم رو روی چپی میذارم بهتر میشه.
        تشکر از وقتی که گذاشتید
        ویرایش توسط scooter110 : https://i-phone.ir/forums/member/36474-scooter110 در ساعت 02-06-2014, 08:37 PM

نظر

اشتباه شد......

الان ایرپاد وصل میکنی مشکل داره؟؟

نظر

من مدتي تو كار تعمير اسپيكر بودم متاسفانه گاهي اوقات آي سي هاي ورودي پري آمپليفاير ها خروجي ولتاژ و جريان داره و خود من هم اين مورد رو تجربه كردم و نوكيا n900 خروجي چپش تركيد و تعمير نشد اميدوارم گوشي شما اين مشكل رو نداشته باشه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

سلام ببخشید من هرچی هندزفری میگیرم بعد ی مدت دیگه رو گوشی نمیخوانه
              هر. نوع هندزفری،میخرم همین میشه

نظر

صبر کنید ..
              X