اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

صدای خرخر dvdrom بعد از افتادن لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• صدای خرخر dvdrom بعد از افتادن لپ تاپ

من یه مک بوک پرو md101 دارم. یه روز کذایی لپ تاپم از روی یه میز با ارتفاع حدودا ۱.۵ متر خودش رو به زمین (از جنس سرامیک) تحویل داد. بعد از اون اتفاق وقتی سی دی داخل دستگاه باشه و لپ تاپو از حالت تراز خارج کنم (مثلا کجش کنم) یه صدای خرخری ازش در میاد که مستقیم میره تو مخم. ولی از نظر کارایی هیچ خللی تو کیفیتش ایجاد نشده. به نظرتون مشکل چی میتونه باشه. احتمالش هست مشکلی براش به وجود اومده باشه؟ میشه تعویضش کرد؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

نوشته اصلی توسط yashar_pro نمایش پست ها
    من یه مک بوک پرو md101 دارم. یه روز کذایی لپ تاپم از روی یه میز با ارتفاع حدودا ۱.۵ متر خودش رو به زمین (از جنس سرامیک) تحویل داد. بعد از اون اتفاق وقتی سی دی داخل دستگاه باشه و لپ تاپو از حالت تراز خارج کنم (مثلا کجش کنم) یه صدای خرخری ازش در میاد که مستقیم میره تو مخم. ولی از نظر کارایی هیچ خللی تو کیفیتش ایجاد نشده. به نظرتون مشکل چی میتونه باشه. احتمالش هست مشکلی براش به وجود اومده باشه؟ میشه تعویضش کرد؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
    یک چیز کاملا طبیعی است ! در هر مک بوکی این اتفاق می افته که وقتی سی دی توی مک بوک با کج کردنش صدا بده ! فقط دیگه این کار رو نکنید که سی دی می شکنه , دیگه کلا دی وی دی رام تون از کار می افته

نظر

واقعا طبیعیه؟ عجب طبیعتی! خیلی ممنونم بابت راهنماییتون ;-)

نظر

صبر کنید ..
      X