اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین دانلود منیجر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
    بنده از برنامه amerigo تجربه خوبی دارم به طوری که خیلی وقت ها به جای idm داخل ویندوز یا flox تو مکاز این استفاده میکنم
    و از تمتم پهنای باند بنده استفاده میکنه
    و اینکه حتی موقع خاموش شدن صفحه یا خروج از برنامه هم دانلودشو انجام میده و یه جورایی خوراک دانلود شبانست

میشه لینک این اپ رو بدید ؟ ممنون

نه نه نمیخواد مرسی پیدا کردم
    ویرایش توسط Mohiwoods : https://i-phone.ir/forums/member/81151-mohiwoods در ساعت 02-06-2014, 12:45 PM

نظر

نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
      اگر اشتباه نكنم منظورشون برنامه اى هست كه در AppStore موجوده
      نه این نیست اون که من دارم ایکونش آبی کمرنگ هست و اسمش هم فقط downloads هست نه پیشوندی نه پسوندی ...
      توی اپ استور هر چی گشتم که لینکش رو بدم نبود.توی تبلت هم گزینه rate رو که میزنم که لینک اپ استور برنامه باز بشه تا لینکش رو کپی کنم چیزی باز نمیشه.

شاید از اپ استور حرف شده باشه.

نظر

من از progressive downloader استفاده میکنم و عالیه
        با حداکثر سرعت باهاش دانلود میکنم
        Progressive Downloader — free download manager with multi-thread support

نظر

دوست عزیز این دانلودر برای مکینتاش هست

Sent from my iPhone5s using Tapatalk

نظر

بهترين برنامه

نظر

نوشته اصلی توسط museumm نمایش پست ها
              بهترين برنامه
              نوی آیتیونز هست ؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط amin_947 نمایش پست ها
                نوی آیتیونز هست ؟؟؟؟؟؟
                بله هست!
                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                  بله هست!
                  میشه لینکش رو بدید چون من پیداش نکردم

نظر

این برنامه به نظر میاد از آیتونز حذف شده اگه جیلبرک شده هستید میتونم براتون لینک کرک شدشو بدم

نظر

این اپلیکیشن از App Store برداشته شده و آخرین آپدیت این اپلیکیشن هم Sep , 2013 است.
                      اپلیکیشن هایی بهتر از این برای مدیریت دانلود در App Store وجود دارد.

مانند: iDownloader Plus

نظر

سلام دوستان یه روش پیدا کردم که وقتی ایپد اسلیپ میکنید دانلود قطع نشه،با توییک os experience میتونید ایپد رو مثل دسکتاپ کامپیوتر در بیارید و چند برنامه رو باهم استفاده کنید و وقتی هم که اسلیپ میکنید ایپد رو برنامه ها در حال اجرا شدن هستن و به کار خودشون ادامه میدن،اخرم اگه دانلود تموم شد میتونید توییک رو غیر فعال کنید و به حالت معمول در بیاد

Sent from my iPhone5s using Tapatalk

نظر

سلام به همه دوستان ، بنده به جرات اعتراف ميكنم بهترين دانلود منيجر در اپ استور تا كنون iDownloadAll هست.
                          نسخه هاي قديميش پر باگ بود اما الان اپديت جديد داده و بسيار برنامه عالي شده.
                          در حد IDM ويندوز دانلود ميكنه.
                          iDownloadAll Free - Downloader and Download Manager! by ColorfulApp
                          https://appsto.re/us/fk13E.i
                          اين رو استفاده كنين انشالا به زودي Reciever ايراني هم تو اپ استور قرار ميگيره .
                          بعد از مدت ها بی خبری، آخرین وضعیت و آینده اپلیکیشن رسیور به طور مفصل به شرح زیره:

تصمیم گرفته شد که رسیور به جای یک اپلیکیشن پولی، تبدیل به یک اپلیکیشن لایسنسی بشه. این یعنی رسیور رایگان میشه و هر کسی میتونه نصبش کنه، ولی برای این که بتونه ازش استفاده کنه نیاز به لایسنس پیدا میکنه. اگر پیش از این رسیور رو از سیبچه خریداری کردین، اطلاعاتتون در دیتابیس موجوده و نیازی به پرداخت دوباره هزینه نمیشه. ولی اگر رسیور رو از سیبچه خریداری نکرده بودین، طبیعتا مشخصات دستگاهتون در دیتابیس وجود نداره و باید لایسنس خریداری کنین. نکته مثبت در روند تهیه لایسنس اینه که خرید از روی خود دستگاه و به کمک درگاه های بانکی معتبر کشور انجام میشه. یعنی کاملا شبیه به خریدی که از سیبچه انجام میشد. تنها با این تفاوت که این بار به جای خود اپ، لایسنسش هست که خریداری میشه.

شاید بگین این تصمیم رو می شد همون روز اول بعد از تعطیلی سیبچه هم گرفت. از نظر تئوری حق با شماست. ولی مشکلی که ما باهاش روبرو بودیم و مانع از این تصمیم می شد، این بود که خرید لایسنس چطوری به ساده ترین و امن ترین شکل ممکن، تنها به کمک خود اپلیکیشن و بدون نیاز به سایتی مستقل تحت عنوان مثلا فروش لایسنس رسیور ( ! ) انجام بشه؟ سابق بر این کارهای مربوط به فروش اپلیکیشن رو سیبچه مدیریت می کرد. ولی حالا باید این کارها رو هم خودمون داخل اپلیکیشن انجام میدادیم و این کار چندان ساده نبود. ولی خوشبختانه نهایتا موفق به پیاده سازی سیستمی شدیم که در اون، از رسیور به درگاه منتقل میشین و از درگاه به رسیور، و بر اساس این که نتیجه تراکنش چی بود، رسیور بررسی میکنه که باید فعال بشه یا نه. این روند شبیه به همون روندیه که موقع خرید آنلاین محصول از طریق اپلیکیشن هایی مثل دیجی کالا دیدین.

استفاده از سیاست بالا چند مزیت بزرگ داره:

۱- کپی رایت تمام و کمال رعایت میشه و کسی نمیتونه با کارهایی مثل کرک کردن از اپلیکیشن سو استفاده کنه.
                          ۲- راه برای ساخت بقیه اپلیکیشن های پولی ای که امیدی به انتشارشون در اپ استور نیست و فکر ساختشون با تعطیلی سیبچه کنار کذاشته شده بود دوباره هموار میشه.
                          ۳- میشه لایسنس رو برای کاربرهای بخصوصی در دیتابیس فعال کرد. شبیه به اتفاقی که با واردکردن کد Redeem در اپ استور رخ میده.

بنابراین، در آینده ای نه چندان دور، منتظر نسخه جدید رسیور باشین که با سیستم لایسنسی قراره وضعیت نابسامان پیش اومده رو راست و ریست کنه.
                          ویرایش توسط m-iphone : https://i-phone.ir/forums/member/1906-m-iphone در ساعت 28-12-2015, 02:37 PM

نظر

صبر کنید ..
                          X