اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دریافت ایمیل مشکوک جهت کانفیرم اپل آیدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دریافت ایمیل مشکوک جهت کانفیرم اپل آیدی

با سلام
    امروز من یه ایمیلی دریافت کردم که تقرییا متنش این طور می گفت که از اپل آیدی شما استفاده مشکوک شده و اپل آیدی شما مسدود شد
    برای رفع انسداد رو لینک زیر کلیک کنید که بعد از کلیک نام کاربری و رمز اپل آیدی رو میخواد با توجه به دامین که مال اپل نبود و اس اس ال هم نداشت من شک کردم
    بعد وارد سایت اپل شدم و وارد اپل ایدی خودم شدم و هیج مشکلی نبود اولا خواستم این مورد رو بگم تا دوستان هم اشتباه نکنن و اطلاعات اکانت رو هرجایی وارد نکنن و نظر شما استاید رو بدونم
    چون من اخیرا هیج خریدی از اپل آیدی انجام ندادم و حتی هیج برنامه ای هم نصب نکردم که مشکل دار بشه
    ولی در کل نمیدونم از کجا ایمیل اپل آیدی منو پیدا کرده بود که دقیقا به همون ایمیل ایمیل زده بودن متن ایمیل به این شرح هست و فرستده هم :

servic@account.com iTunes

Dear Customer,

We have received your iTunes account is used for fraud. Your account will be suspended until you confirm that you are the original user account.

- To confirm that you are the original user of this account:
    Click here

- We want you to accept this new service of protection against fraud and identity theft.

Itunes security team.

All rights reserved. Copyright © 2014 iTunes S.à.r.l. 31-33, rue Sainte Zithe, L-2763 Luxembourg.

ایمیل جعلیه و اون صفحه هم فیشینگ بوده باسه بدست آوردن اطلاعات

نظر

جالبش این جاس من ۴ تا اپل آیدی دارم به هر ۴ تاش هم فرستاده این ایمیل رو

نظر

پس آشناست شاید :d

نظر

نوشته اصلی توسط nima_chapter85 نمایش پست ها
          جالبش این جاس من ۴ تا اپل آیدی دارم به هر ۴ تاش هم فرستاده این ایمیل رو
          سلام
          ولی برای من که خیلی بیشتر از اینها اپل آیدی از کشورهای مختلف هم دارم همچین ایمیلی نیومده.
          شما خیلی مراقب باش و سریعا پسورد ، سئوالات محرمانه به همراه جوابهای اونها و ایمیل ریکاوری رو تغییر بدید.

نظر

بله دقیقا همین کار رو کردم

نظر

صبر کنید ..
            X