اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل ضیف بودن تاچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل ضیف بودن تاچ

سلام دوستان ببخشید وقتتون رو گرفتم من یک ایفون 5S 64 GB دارم که IOS7.1.1 است با تاچش مشکل دارم در هنگام SMS تازه که میرم خوبه و راحت کار میکنه اما بعد ازنیم ساعت که کار میکنم جند بار که میزنم ضعیف میشه و دیگه به آرامی کار میکنه نمی دونم مشکل از چیه با بعضی از حروف رو کیبرد بیشتر مشکل دارم موقعی که در صفحه اصلی serch iphone را پایین می کشم موقع زدن دکمه cancel یا وقتی در صفحه اصلی گوشه های نرم افزار را میزنم کار نمیکنه اما وقتی وسط را میزنم خیلی خوب کار میکنه اما در صفحه اصلی این مشکل کم است و Assistive Touch را فعال کردم آیا این تاثیر داره
    اخه من قبل این هم یکی دیگه خریدم با اون هم همین مشکلات داشتم یکی بهم گفت مشکل از دستته مثلا من رو کیبردحرف (ل)را چند بار می زنم اول خوبه بعد دیگه با هر جهتی می زنم کار نمیکنه ام وقتی به یکی دیگه می دم بزنه کار میکنه (البته یکم محکمتر از من میزنه) باید چی کار کنم دست من هم کمی عرق میکنه مرطوب میشه ایا این تا ثیر داره فقط انگشت شصت هم کار میکنه وقتی با انگشت دیگر ارام میزنم کار نمی کنه و باید محکمتر بزنم اوایل خوب بود اما الان به نظرم اینطوریه یا من زیاد حساسم و زیاد اروم میزنم؟
    لطفا سریع تر کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط xbox22 : https://i-phone.ir/forums/member/162165-xbox22 در ساعت 30-05-2014, 10:30 PM

کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟ کمک

نظر

لطفا جواب بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

خواهشا جواب من رو بدید

نظر

صبر کنید ..
        X