اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید iphone 5s یا samsung note 3 N900؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید iphone 5s یا samsung note 3 N900؟؟؟؟

سلام
    من میخوام یه گوشی خوب بخرم اما شدیدا بین iphone 5s و sasmung note 3 N900موندم، با هر کسی صحبت میکنم میزان دودلی ام بیشتر میشه

من خیلی اهل نرم افزارهای مختلف و بازی نیستم، تنها کارم با اینترنته،اهل تعویض مرتب گوشی هم نیستم برای همین کیفیت کار برام مهم، چون یک گوشب بخرم اگه خراب نشه خداقل 4 5 سال یا بیشتر استفاده میکنم ازش. بخاطر شرایط کاری از نرم افزارهای آفیس word, power و pdf زیاد استفاده میکنم و میخوام که گوشی ام همچین قابلیت ای داشته باشه، با این تفاسیر، شما پیشنهاد میکنید کدومو بخرم؟

با توجه به اینکه هر دو دیوایس و دارم، پیشنهاد بنده به شما خرید آیفون ۵ اس است. فبلت گلکسی نوت ۳ بسیار خوب است و امکانات جالبی دارد ولی به عنوان یک گوشی همراه خیر. تنها نکته مثبت در برابر آیفون سایز صفحه نمایش است که طرفداران خاص خود را دارد. اینترفیس اپلیکیشن ها در اندروید بسیار پایینتر از آی او اس، سرعت اجرا بسیار کندتر و کیفیت ساخت خود دیوایس هم بعد از مدتی خسته کننده. اگر محصولی با کیفیت و سیستم عاملی فوق العاده می خواهید، قطعا خرید آیفون و به شما پیشنهاد میکنم. در ضمن داشتن مجموعه iWork در آیفون نیاز های شما و به مجموعه آفیس برآورده خواهد کرد.
    تاپیک هم باید در بخش سوالات قبل از خرید ایجاد میکردید.

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
      با توجه به اینکه هر دو دیوایس و دارم، پیشنهاد بنده به شما خرید آیفون ۵ اس است. فبلت گلکسی نوت ۳ بسیار خوب است و امکانات جالبی دارد ولی به عنوان یک گوشی همراه خیر. تنها نکته مثبت در برابر آیفون سایز صفحه نمایش است که طرفداران خاص خود را دارد. اینترفیس اپلیکیشن ها در اندروید بسیار پایینتر از آی او اس، سرعت اجرا بسیار کندتر و کیفیت ساخت خود دیوایس هم بعد از مدتی خسته کننده. اگر محصولی با کیفیت و سیستم عاملی فوق العاده می خواهید، قطعا خرید آیفون و به شما پیشنهاد میکنم. در ضمن داشتن مجموعه iWork در آیفون نیاز های شما و به مجموعه آفیس برآورده خواهد کرد.
      تاپیک هم باید در بخش سوالات قبل از خرید ایجاد میکردید.
      ممنون بایت پاسخ و عذرخواهی بخاطر پرسیدن سوال در تاپیک نامناسب که به علت عدم آشنایی کامل با بخش ها بود، پوزش منو بپذیرید
      من هم با آیفون بیشتر موافقم، فقط چیزی که من رو به شک انداخت، ایرادی بود که به باتری این گوشی بود که البته نمی دونم سامسونگ چطوریه؟؟ مسئله بعدی این بود که شیدم app store تو ایران محدودیت دسترسی داره و نمیشه براحتی ازش نرم افزارهای مورد نیاز و دانلود کرد؟ و بعد در مورد کیفیت دوربین این گوشی که بعضی ها میگن کمتر از مدل سامسونگه؟ نمی دونم چیزایی که شنیدم درسته یا نه؟
      با عرض پوزش یک سوال دیگه هم داشتم، برای انتقال فایل ها از گوشی اپل به لپتاپ و برعکس نیاز به برنامه خاصی هست؟؟انتقال فایل بطور ببی سیم هم امکان پذیر هست؟؟ و اگه من یک لپتاپ اپل هم بخرم ، بین این دو دستگاه رو میشه یه روش سریعتری برای انتقال فایل، به هم وصل کرد؟

نظر

فبلت نوت 3 باتری خیلی بهتری نسبت به آیفون 5 اس دارد. استور اندروید در ایران محدودیت دارد و اپ استور اپل بدون مشکل در ایران فعال است و شنیده شما کاملا برعکس است. در مورد دوربین هم عکس های گرفته شده با آیفون به مراتب با کیفیت تر و در شرایطی هم کیفیت یکسان است. اگر هم در کنار آیفون یک مک خریداری کنید، لذتی دو چندان خواهید برد. برای انتقال داده ها از کامپیوتر به آیفون باید از طریق نرم افزار آیتونز استفاده کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
          فبلت نوت 3 باتری خیلی بهتری نسبت به آیفون 5 اس دارد. استور اندروید در ایران محدودیت دارد و اپ استور اپل بدون مشکل در ایران فعال است و شنیده شما کاملا برعکس است. در مورد دوربین هم عکس های گرفته شده با آیفون به مراتب با کیفیت تر و در شرایطی هم کیفیت یکسان است. اگر هم در کنار آیفون یک مک خریداری کنید، لذتی دو چندان خواهید برد. برای انتقال داده ها از کامپیوتر به آیفون باید از طریق نرم افزار آیتونز استفاده کنید.
          یعنی تنها مشکلی که در آیفون هست باتری اش محسوب میشه که اون هم در مقابل مزایایی که داره، مشکل چندانی محسوب نمیشه. ممنون بایت راهنمایی تون واینکه شکم رو برطرف کردید.

نظر

نوشته اصلی توسط mbadkoobe نمایش پست ها
            یعنی تنها مشکلی که در آیفون هست باتری اش محسوب میشه که اون هم در مقابل مزایایی که داره، مشکل چندانی محسوب نمیشه. ممنون بایت راهنمایی تون واینکه شکم رو برطرف کردید.
            برا وب گردى تا ٨ ساعت جواب مى ده مشكلى نيست ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من هم نوت 3 را دارم ، چند مشکل را به ترتیب اولویت بیان میکنم .
              1 - اندازه گوشی بشدت آزاردهنده هست ، هنگام بالارفتن از پله ، سوار شدن ماشین و نشستن بسیار مشکل ساز است .
              2 - کیفیت صفحه نمایش بیش از حد پررنگ و اصطلاحا آبرنگیست .
              3 - دوربین این گوشی عکسهای غیرطبیعی را گرفته اما دقت بیشتری به نسبت آیفون دارد . مثلا رنگ قرمز را نارنجی پررنگ یا آسمان آبی روشن را آبی کبود نشان میدهد . فیلم برداری 4k در روز بینظیر است که منتظرم اپل تغییری در این زمینه در دوربین بدهد .
              من 9005 رو دارم که میگن بهترین مدل نوت 3 است .
              سرعت بالا ، رابط کاربری مناسب ( نه در حد اپل ) ، وضوح تصویر و قلم نوری این گوشی به همراه سنسورهای هوشمند امتیازهای خیلی خوب این گوشی هستن . کلا با وجود مشکلاتی که داره کنار آیفون داشتنش خوب و لذت بخش هست .

نظر

صبر کنید ..
              X