اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

موندن انتن ایفون روی searching ..خواهشا کمک کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• موندن انتن ایفون روی searching ..خواهشا کمک کنید

سلام
    ایفون 5s دارم
    تو این چند ماه دو سه بار انتن گوشی رفت روی searching
    ولی با خاموش و روشن کردن find my iphone درست میشد
    دوباره دیشب اینطوری شد و مونده همون طوری، دیگه هم بهم اجازه نمیده ایکلود یا فایند مای ایفون رو خاموش کنم

خواهشا کمک کنید

ریست نتورک رو امتحان کردید؟
    .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
      ریست نتورک رو امتحان کردید؟
      بله دوست گرامی تفاوتی نکرد
      تو علایدین بکی دو جا گفتن مشکل سخت افزاریع اما پیش خودم گفتن شاید میخوان پول بگیرن

نظر

فکر نکنم سخت افزاری باشه
        شما یه بار ریستور کن ممکنه درست بشه ضرری نداره
        قبلش ببین توی iCloud ~ Find My iPhone خاموشه یا نه مطمعن شو که پسوردت رو داشته باشی یا بتونی پسوردتو پیدا کنی
        اگه میگی خاموش نمیشه میتونی به UDF مود ببریش بعد ریستور کنی اما موقع اکتیو کردن پسورد اپل آیدیتو میخواد که حتماً باید داشته باشیش.

نظر

پسورد رو که دارم
          چشم ریستور میکنم بلکه درست بشه

نظر

منم دقیقا همین مشکلو داشتم. و هرکاری کردم درست نشد و نهایتا چون به تعمیرکاران ایرانی اعتماد نداشتم و مطمئن نبودم که مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری فرستادمش نمایندگی دبی. که اونجا بعد از بررسی اعلام کردن که مشکل سخت افزاریه و بین 500 تا 800 تومن هم خرجشه. البته در ایران هم گفته بودن مشکل سخت افزاریه و 500 تومن خرجشه ولی خودشون هم مطمئن نبودن که بتونن درستش کنن.

نظر

سلام براي منم اينطوري شد فقط ٢ باربعد ار روشن خاموش كردن حل شد و ديگه تكرار نشد اين مشكل

Sent from my iPhone using tapatalk

نظر

من ناچارا یکی رو پیدا کردم برام بفرسته امریکا ...البته از طریق پست...برادرش اونجا زندگی میکنه
                فقط خدا کنه اپل استور اذیتم نکنه و پول بابت تعمیر گوشی نگیره

نظر

نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
                  من ناچارا یکی رو پیدا کردم برام بفرسته امریکا ...البته از طریق پست...برادرش اونجا زندگی میکنه
                  فقط خدا کنه اپل استور اذیتم نکنه و پول بابت تعمیر گوشی نگیره
                  سلام دوست عزيز
                  خيالتون راحت باشه گوشي شما گارانتي داره و اپل رايگان براتون تعمير يا در مواردي ديوايستونو تعويض ميكنه

نظر

نوشته اصلی توسط Mohamad_c++ نمایش پست ها
                    سلام دوست عزيز
                    خيالتون راحت باشه گوشي شما گارانتي داره و اپل رايگان براتون تعمير يا در مواردي ديوايستونو تعويض ميكنه
                    سلام خدمت شما عزیز...انشالله
                    ممنون ازتون
                    من فقط نگران نداشتن فاکتورشم که یه دوستمون گفتن مسیله ای نیست گویا
                    ویرایش توسط KAZO : https://i-phone.ir/forums/member/31822-kazo در ساعت 14-06-2014, 03:25 AM

نظر

صبر کنید ..
                    X