اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از کار افتادن دوربین بعد از آپدیت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از کار افتادن دوربین بعد از آپدیت

سلام
    من یه آیپد دارم که بعد از آپدیت به ۷ دوربینش از کار افتاد. طبق جستجوهایی که انجام دادم این مشکل برای خیلی از آیپدها به وجود اومده و تقریبا راه حل کار آمدی هم ارائه نشده.
    اینجا کسی نظری داره که چی کار کنم؟
    به ۶ دانگرید کنم ممکنه درست بشه؟

سلام
    هارد ریست رو امتحان کردید. نگه داشتن همزمان پاور و هوم تا وقتی که آرم اپل ظاهر بشه.
    میشه هم دوباره ریستور کرد.
    کدوم مدل آیپد هست؟
    .There is no knowledge that is not power

نظر

آره اون کارو امتحان کردم نشد.الان دارم هخس۶ دانلود میکنم واسه ریستور

نظر

شما ریستور کن شاید درست بشه! اما اینکه ایراد سخت افزاری هم باشه زیاده! مخصوصا در ایپد ۳ و ۴
        نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
        مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
        --------------------------------------------------------
        فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
        طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

اگر اشتباه نكنم بعضى از كاربران انجمن هم همچين مشكلى رو روى آيفون ٥ داشتن كه بعد از ريستور هم درست نشده بود تا اونجايى كه من در جريان بودم همان طور كه iReza13 عزيز گفتن ريستور كنيد اگر مشكل همچنان پابرجا بود با دفتر سايت تماس بگيريد .

نظر

سلام خسته نباشيد دوستان عزيز همين مشكل دوربين سلفي گوشي ايفون 5 منم همينجوره از كار افتاده بعد از بروز وساني به ios10.3.2 واله بنده سه تا قطعه سخت افضاري گرفتم همون دوربين جلو سه مدلش كلي خرج رو دست خودم گذاشتم اما فرجي نشد!! تا اينكه يك ايفون ديگه پيدا كردم روش تست زدم ديدم سالمه دوربينم از فريموره هستش دوبار فريمور زدم اما رفع نشد بد شانس اينجاست كه نميشه دانگريد بكني يعني الان بنده ديگه بايد فاتح دوربين سلفيم بخونم ميخرست روز به روز اپل داره به فنا ميره با بروز رساني هاش!!! موندم كلا چيكار بايد بكنم الان تكليف گوشيم چيه!؟

نظر

صبر کنید ..
            X