اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آغاز بکار تنها نماینده رسمی اپل در ایران

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iPhone 6S نمایش پست ها
    عزیز جان کی گفته اپل استور؟ شاید فروش محصولات اونم با خدمات پس از فروش اونم زیر نظر کمپانی چینی که البته کمی بدور از انتظاره و بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته تا این لحظه!
    حالا راست باشه یا دروغ هنوز کارشو شروع نکرده و بعضی سایتها گفتن از اوایل تابستون میخواد اقدام کنه!
    کارشو شروع کرده متاسفانه، دستگاه هاش در مجتمع پایتخت که پخش شده

نظر

سلام دوستان من تازه عضو شدم براي اولين پستم ميخوام عكسي از سايتش رو بذارم كه دقيقا شبيه سايت اپل كرده :

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...7a5c67e373.jpg

نظر

اقا من فقط مردد موندم واسه این که اگه صفحه ایفون آبی. بشه باید ببرم اپل استور !!!
        اگه این شرکت این مورد رو حل کنه و واسم تعویض کنه اونوقت ازش میخرم حتی 200 تومنم بالاتر !!!

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها

این همه میگفتن هولوگرام خود اپل اینه؟؟ خدایی عجب ملتی داریم که این اومده اینقد محکم میگه نماینده اپل هست!

بزودی تب این هم میخوابه...اولشه
          نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
          مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
          --------------------------------------------------------
          فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
          طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
            اقا من فقط مردد موندم واسه این که اگه صفحه ایفون آبی. بشه باید ببرم اپل استور !!!
            اگه این شرکت این مورد رو حل کنه و واسم تعویض کنه اونوقت ازش میخرم حتی 200 تومنم بالاتر !!!

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2
            طبق چیزی که خودشون میگن اگه از خودشون خریده باشید تعویض می کنن براتون

نظر

اینقدر حرفه ای هستن برای گارانتی نوشته سریال دستگاه خود را وارد کنید بعدش با عکس IMEI رو گفته بزنید! اصلا تو سایت خود اپل هم بخواید چک کنید باید سریال رو بزنید نه اینو
              بعدشم که ایپد ایری که دو ماه نشده خریدم میگه گارانتی نداره
              کاملا کلاه برداریه و میشه براحتی ازش شکایت کرد

نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
              مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
              --------------------------------------------------------
              فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
              طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

عين حركتي كه براي تبليغاتشون انجام دادن ! تا چند روز ديگه خلافش رو در اينترنت منعكس خواهم كرد از خبرگزاريها گرفته تا فروم هاي مختلف !
                هر ساعت داره كلاه برداري رشد ميكنه متاسفانه !!!
                هر كس پايه هست اعلام كنه تا اين مسخره بازي رو جمع كنيم

نظر

برای ضایع کردن این شرکت من حاضرم هر کاری ازم بر میاد بکنم رو من حساب کن

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

نظر

آغاز بکار تنها نماینده رسمی اپل در ایران

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها

توي همين عكسي كه قرار داديد نوشته تنها وارد كننده رسمي ، يعني تنها وارد كننده قانوني كه دروغه !
                    غير از اين شركت خيلي جاهاي ديگه هم وارد كننده قانوني بودند و هستند و زودتر از اينا خيلي جاهاي ديگه محصولاي اپل رو قانوني وارد كردند!
                    حالا چون اينا قاچاق نميكنن و دارند قانوني و با پرداخت ماليات و هزارتا چيز ديگه جنسشون رو وارد بازار ميكنند پس به دروغ و تبليغات زياد ميخوان خودشون رو با تنوان نماينده اپل تو چشم مردم بكنن . چه تبليغ و دروغي هم بهتر از اين كه گفتن نماينده اپل هستيم !
                    اينا نخواستن قاچاق كنند و ميخوان سودشون رو با اين جور تبليغات از حلقوم مردم بكشن بيرون.
                    بنظر من دليل اينكه گوشي و محصوالاي اين شركت دارن تو بازاراي بزرگي مثل پايتخت پخش ميشن و روز به روز بيشتر ديده خواهند شد اينه كه اينا بازارياباشون رو ميفرستن و به مغازه دار ميگن كه فلاني تو داري رو گوشي قاچاقت ٥٠ تومن ميخوري و همش استرس اينو داري كه اگه گوشي يا دستگاه خراب بود بايد با مشتريت كلنجار بري ، در عوضش بيا از ما بخر ، جنس قانوني بگير و ٦٠ تومن سود كن به جاي ٥٠ تومن و مشتري هم اگر برگشت گفت دستگاه خرابه بگو ببرش شركت فلان نماينده رسمي اپل تو ايران برات عوضش ميكنند. همين حرف مغازه دارا خودش ميشه بزرگترين تبليغ براي اين شركت و در آينده كه اين شركت وارد كننده به لطف همين مغازه دارها بال و پر گرفت ، اونوقت بازار اپل ميشه براي اين شركت و كسي ديگه مغازه دار رو نميشناسه ، ميره مستقيم از خود اين شركت يا نماينده رسميش خريد ميكنه.
                    ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 29-05-2014, 04:53 AM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

داداش این خبرا نیست. اپل فقط لوگوی خودش رو دوباره تو ایران ثبت کرده و این به معنای نمایندگی تو ایران نیست. به قول معروف شتر در خواب بیند پنبه دانه

Sent from iPhone 4S

نظر

اپل بیاد ایران که عنوان نمیشه نمایندگی اپل!!! میشه Apple Store

نظر

حالا اين كه پخش كرده محصولاتو قيمتش كمتره يا بيشتر

كسي اطلاع داره

نظر

نوشته اصلی توسط fnatic نمایش پست ها
                            حالا اين كه پخش كرده محصولاتو قيمتش كمتره يا بيشتر

كسي اطلاع داره
                            بیشتر

نظر

بيشتر مثلا بيشتر از كجا

از قيمت سايت هايي مثل ديجي كالا و اينا بيشتر ميده يا پايتخت

١٦ رو چند ميده

نظر

دوستان من دقیقا نفهمیدم ! الان شما ناراحتین از وجود همچین شرکتی ؟ چرا ؟ چون تا اونجایی که من میدونم به نظر چیز خوبی میاد ! یعنی شما حاضر نیستین ۱۰۰ تومن گرونتر دستگاهی رو بخرین که ازش مطمئن هستید و از این اکبند کردن بعضی مغازه ها و همینطور مغازه هایی که دیوایس ریفربیش رو بجای اکبند و سالم بهتون میدن بدون گارانتی و تازه هر اتفاقی هم برای دیوایس بیافته هم میبرید عوضش کنن براتون ؟ یا کلا من بد متوجه شدم ؟!
                                ویرایش توسط Mohiwoods : https://i-phone.ir/forums/member/81151-mohiwoods در ساعت 29-05-2014, 11:35 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X