اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریست گوشی 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریست گوشی 4s

سلام دوستان.
    من آیفون 4اس - دارم
    نسخه IOS 6.1.2 هست و جیلبریک شده!
    به پاسخ جدی و مطمئنی نرسیدم و همچنین از یک سری واژه ها سر درنیاوردم!
    میخوام من گوشیو ، ریست کلی کنم. یا همون ریست به تنظیمات کارخانه
    فقط میخوام بدونم که به مشکلی نمیخورم چون گوشی جیلبریک شده هست ؟
    میخوام به نسخه جدید ios آپدیت کنم اما با جیلبریک نمیشه بخاطر همین میخوام ریست فکتوری بشه و جیلبریک حذف شه - که بتونم آپدیت کنم.
    ویرایش توسط masih_9773 : https://i-phone.ir/forums/member/167062-masih_9773 در ساعت 25-05-2014, 03:11 AM

سلام
    از روش زیر کمک بگیر.
    http://www.i-phone.ir/forums/thread85057.html

لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید ،جستجو کنید. مرسی
    .There is no knowledge that is not power

نظر

اونجوری که من فهمیدم این دوستمون میخواد ایفونشو به اخرین ورژن اپدیت کنه!
      که به دلیل جیلبریک بودن نمیتونه ota اپدیت کنه!!!
      برای اینکه به اخرین ورژن (7.1.1)بتونی بری باید فریمورش رو دانلود کنی (بالای سایت قسمت مخصوصی هست که با کلیک کردن روی اون میتونی فریمور مخصوص گوشیتو دانلود کنی!
      بعد ابنکه دانلود تموم شد ایتونز رو توی کامپیوترت باز کن شیفت رو بگیر ریستور رو بزن!( با این کار تمامی اطلاعاتی که تو گوشی داری حذف میشن!!!!!!!!!!!)اگه بک اپ داشته باشی میتونی برشون گردونی!
      بعد از چند دقیقه عملیات ریستور تموم میشه و میبینی که گوشیت رفته رو اخرین ورژن یعنی 7.1.1
      موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
        اونجوری که من فهمیدم این دوستمون میخواد ایفونشو به اخرین ورژن اپدیت کنه!
        که به دلیل جیلبریک بودن نمیتونه ota اپدیت کنه!!!
        برای اینکه به اخرین ورژن (7.1.1)بتونی بری باید فریمورش رو دانلود کنی (بالای سایت قسمت مخصوصی هست که با کلیک کردن روی اون میتونی فریمور مخصوص گوشیتو دانلود کنی!
        بعد ابنکه دانلود تموم شد ایتونز رو توی کامپیوترت باز کن شیفت رو بگیر ریستور رو بزن!( با این کار تمامی اطلاعاتی که تو گوشی داری حذف میشن!!!!!!!!!!!)اگه بک اپ داشته باشی میتونی برشون گردونی!
        بعد از چند دقیقه عملیات ریستور تموم میشه و میبینی که گوشیت رفته رو اخرین ورژن یعنی 7.1.1
        موفق باشی
        ممنونم نوید عزیز .
        فقط سوال دیگه اینکه ، من باید نسخع فعلی ios - فریمورش رو دانلود کنم ؟ یعنی 6.1.2 که دارم فریمورش رو هم دانلود کنم - یا - به نسخه ای که میخوام آپدیتش کنم رو دانلود کنم مثلا نسخه 7.0.4 ؟

سوال بعدی هم اینه - تا اونجا که فهمدیم ios 7.0.4 جلیبریک میشه . اما یه جایی خوندم که گوشی رو وقتی از حالت جیلبریک خارج بشه دیگه جلیبریک نمیشه ! یعنی اگه من الان این نسخه ای که دارم رو آپگرید کنم به 7.0.4 دیگه نمیتونم جیلبریکش کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط masih_9773 نمایش پست ها
          ممنونم نوید عزیز .
          فقط سوال دیگه اینکه ، من باید نسخع فعلی ios - فریمورش رو دانلود کنم ؟ یعنی 6.1.2 که دارم فریمورش رو هم دانلود کنم - یا - به نسخه ای که میخوام آپدیتش کنم رو دانلود کنم مثلا نسخه 7.0.4 ؟

سوال بعدی هم اینه - تا اونجا که فهمدیم ios 7.0.4 جلیبریک میشه . اما یه جایی خوندم که گوشی رو وقتی از حالت جیلبریک خارج بشه دیگه جلیبریک نمیشه ! یعنی اگه من الان این نسخه ای که دارم رو آپگرید کنم به 7.0.4 دیگه نمیتونم جیلبریکش کنم ؟
          شما فقط به آخرین ورژن 7.1.1 می تونید ریستور کنید ، که این ورژن جیلبریک نمی شود.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
            شما فقط به آخرین ورژن 7.1.1 می تونید ریستور کنید ، که این ورژن جیلبریک نمی شود.
            نوید جان ، من دنبال یه جواب کامل می گردم !
            سوالم در رابطه با چه نسخه ای از فریمور رو دانلود کنم و اینکه چون گوشی جیلبریک شده ، میتونم مجددا رو نسخه ی جدید جیلبریک کنم و... نرسیدم!
            بهتره همینجا قبل از هرکاری به جواب برسم تا اینکه موقع آپگرید به مشکل بخورم !

کاربر " navid 007 : گفتن که باید فریمورش رو دانلود کنی. حالا میخوام بدونم فریمور نسخه فعلی ios که روی گوشی نصب هست رو دانلود کنم یا نسخه ای که میخوام بهش مهاجرت کنم رو دانلود کنم ؟

نظر

دوست عزیز ، جواب از این کامل تر
              شما آپدیت نمی تونید کنید ! فقط به ورژن آخر که 7.1.1 می باشد می تونید ریستور کنید اونم با آیتونز ! که این ورژن جیلبریک نمی شود.

نظر

دوست عزیز شما فقط میتونید به ورژن اخر ریستور کنید یعنی 7.1.1 که اونم فعلا جیلبریکش نیومده و وقتی که جیلبریکش بیاد میتونید جیلبریکش کنید!
                موفق باشید

نظر

نوید عزیز من الان میخوام از 6.1.2 برم به 7.1.1 چه نسخه ای از فریمور رو باید دانلود کنم ؟

- طبق این آموزش باید جلو برم وقتی که فریمور رو دانلود کردم ؟
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

نظر

ایفون چند دارید؟
                    بله از اون روش استفاده کنید!

نظر

نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
                      ایفون چند دارید؟
                      بله از اون روش استفاده کنید!
                      آیفون 4s دارم.

آقا سوال دیگه اینکه چون میخوام برم به 7.1.1 باید همین ورژن فریمور رو دانلود کنم؟؟
                      یا اول نسخه فعلی که روی آیفونم نصب هست رو دانلود کنم مجددا نصب کنم تا جیلبریک از بین بره و بعد از طریق خود موبایل آپدیت کنم ؟

نظر

بفرمایید
                        اینم لینک دانلود 7.1.1 برای ایفون 4اس
                        http://appldnld.apple.com/iOS7.1/031...1_Restore.ipsw
                        نیازی نیست 7.1.1 رو دانلود و ریستور کنید جیلبریک از بین میره و ورژن جدید جایگزین میشه!!

نظر

صبر کنید ..
                        X