اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دور زدن iCloud Activation Lock در iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش دور زدن iCloud Activation Lock در iOS 7

با روش جدید منتشر شده تمامی کاربران می توانند در صورتی که دستگاهی قفل شده در قسمت Activation Unlock دارند را فعال کنند و در همان نسخه از آن استفاده کنند.

این روش با دستکاری در فایل hosts سیستم عامل امکان پذیر است و با وارد کردن آدرس سرور جانبی به جای سرور فعال سازی اپل می توانید آیتونز را دور بزنید و دستگاه خود را فعال کنید.

ابتدا باید فایل hosts را باز کنید، این فایل در سیستم عامل ویندوز در مسیر C:\Windows\System32\Drivers\etc قرار دارد و در مک داخل فولدر /etc می باشد.

پس از باز کردن فایل hosts توسط یک ویرایشگر متن خط زیر در انتهای فایل وارد کنید و در نهایت فایل را ذخیره کنید.

کد:
    107.170.72.61 albert.apple.com

در صورت کار نکردن می توانید از این آدرس هم استفاده کنید

197.153.9.35 albert.apple.com

سپس دستگاه قفل شده را که صفحه درخواست Apple ID را نشان می دهد به کامپیوتر وصل کنید و منتظر بمانید تا آیتونز دستگاه شما را فعال کند، در صورتی که پیغامی در مورد امن نبودن سرور دریافت کردید آن را تایید کنید و به ادامه مراحل ادامه دهید.

توجه:
    • گاهی ممکن است در دستگاه های دارای پردازشگر A5 به بعد (4s-5s-5c-5) این عمل صورت نگیرد.
    • این روش قطعی نیست و ممکن است کار نکند، اما در اکثر مواقع با چندین بار تلاش این عمل صورت می گیرد.
    • انجمن تخصصی آیفون هیچ مسئولیتی در برابر خرابی احتمالی یا قفل شدن دستگاه شما ندارد و این آموزش صرفا جهت اطلاع کاربران می باشد.
    • ممکن است آدرس سرور ها عوض شود، در این صورت آدرس های جدید به اطلاع شما خواهد رسید.

اصلا کانکت نمیشه به این سرور ها ارور میده

نظر

سرورش الان قطع شده گفتن که امروز درست میکنن
      با این ببینین میتونین من با این آیفون 4اس را یعنی یه جوری باز میکنه ولی صفحه قفل روی گوشی نمیره فقط آیتونز گوشی رو میشناسه ببینین برای شما جواب میده؟
      109.120.169.64 albert.apple.com

نظر

مال منم الان Connected to iTunes روی گوشی مونده اما کامپیوتر گوشی میشناسه

نظر

برای منم همینجوریه ولی اکتیو نمیشه ((

نظر

دوستان دیشب ساعت 3 شب سرورش برای 30 دقیقه باز شد که خیلیا تونستن باز کنن گوشیشونو
            من خیلی سعی کردم ولی از شانس من وضعیت اینترنت من خوب نبود وسرور اونا شلوغ بود نتونستم همش مینداخت بیرون ارور میداد
            توی توییتر گفتن که دیگه نمیخوان ارائه بدن چون یه نفر میخواد هکشون کنه.....
            بعد الان باز یه توئیت دادن گفتن که تا چند ساعت دیگه برمیگردن سرور باز میکنن
            میتونین از سایتشون باخبر بشین
            doulCi team

نظر

سلام خوبی هرکاری میکنم اکتیو نمیشه شنیدم با یه نرا افزار دارن یاز میکنن

نظر

نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
                دوستان دیشب ساعت 3 شب سرورش برای 30 دقیقه باز شد که خیلیا تونستن باز کنن گوشیشونو
                من خیلی سعی کردم ولی از شانس من وضعیت اینترنت من خوب نبود وسرور اونا شلوغ بود نتونستم همش مینداخت بیرون ارور میداد
                توی توییتر گفتن که دیگه نمیخوان ارائه بدن چون یه نفر میخواد هکشون کنه.....
                بعد الان باز یه توئیت دادن گفتن که تا چند ساعت دیگه برمیگردن سرور باز میکنن
                میتونین از سایتشون باخبر بشین
                doulCi team
                داداش میشه اگر باز شد و ip جدید گذاشتن خبر بدی؟!؟!!؟

نظر

نوشته اصلی توسط bjm13298 نمایش پست ها
                  داداش میشه اگر باز شد و ip جدید گذاشتن خبر بدی؟!؟!!؟
                  100% خبر میدم اینجا ولی همیشه بیشتر نصف شب انلاین میشن دوره بره 2.30
                  خبر دادن تو ییتر که به زودی انلاین میشن
                  چند نفر بهشون حمله میکرد تا هکشون کنه سرور رو قطع کرده بودن تا امنیت را بالا ببرن 2ساعت پیش خبر دادن که امنینت سرور تموم شده اگه هکرها میتونن هک کن.گفتن منتظر بمونین تا سرور آنلاین بشه به نظر من هم شاید شب بشه

نظر

173.201.243.238 albert.apple.com آیپی جدید معمولا در روز دو سه بار آنلاین میشه من امشب ساعت 4 گوشی را اکتیو کردم

نظر

173.201.243.238 albert.apple.com آیپی جدید معمولا در روز دو سه بار آنلاین میشه من امشب ساعت 4 گوشی را اکتیو کردم
                      ساعت 4 صبح؟!!؟!؟
                      از کجا میشه فهمید کی سرور وصل میشه؟!!؟
                      شما از کجا متوجه میشی؟!!؟
                      ممنون میشم راهنماییم کنی داداش

نظر

دوست من ایا تو سایتشون موقع باز بودن او علامت off رو on میکنن؟
                        ip جدید رو کجا میدن ؟
                        از کجا باید فهمید سرور بازه؟

نظر

از این تو--یی-ت
                          بیینین کی آلاین میشه یا نمیشه
                          https://twitter.com/minacrisOficial

نظر

از این تو--یی-ت
                            دوست من time کشور اونا چی هست؟!؟!مثلا یه ساعتی رو بزنه ما از کجا بدونیم به وقت ما کی میشه؟!؟!!؟
                            اینجایی هم کی میگی اصلا ip رو نمیزاره!از کجا time دقیق و ساعتش رو بفهمیم؟!؟؟!؟!

- - - - - - - - - -

از این تو--یی-ت
                            دوست من time کشور اونا چی هست؟!؟!مثلا یه ساعتی رو بزنه ما از کجا بدونیم به وقت ما کی میشه؟!؟!!؟

- - - - - - - - - -

از این تو--یی-ت

- - - - - - - - - -

از این تو--یی-ت

نظر

مثلا الان زده ساعت
                              Well I go to sleep, see you 1:00am here.!!
                              ساعت 1 صبح اونجا به وقت ما کی میشه ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X