اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دور زدن iCloud Activation Lock در iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من همچنان نتونستم ، ارور میده میگه activation information is invalid و نکنه بخاطر ورزن ios بندست که 7.1.1

نظر

نوشته اصلی توسط sasuke-7 نمایش پست ها
      من همچنان نتونستم ، ارور میده میگه activation information is invalid و نکنه بخاطر ورزن ios بندست که 7.1.1
      دیشب کسی نتونست اکتیو کنه سرورش کلا توسط اپل بسته شده بود به گفته خودش . قراره سرور جدید بزنه

نظر

برای من که اصلا ok نمیشه تو تایمای مختلف زدم

نظر

امیدوارم زودتر نرم افزارش رو بدن ، مردیم از بس تلاش کردیم و درست نشد البته نرم افزارشم بیاد باز باید منتظر انلاین شدن سرورشون باشیم

نظر

خدا نکنه کار ادم به کسی گیر کنه ، این طرف مارو سرویس کرد ، این همه ادم ازش تشکر میکنن بعد میاد فقط اونایی رو میبینه که بهشون توهین میکنن ، خوب همینایی که ازت تشکر میکنن وقتی کارشونو راه نمیندازی بعد میان توهین میکنن بهت ، خیلی بچست این یارو !

نظر

همکاران گرامی خبری نشد?
              من واسه یه مشتری ابدیت کردم الان اپل ایدی میخاد یارو میگه تو اینجوریش کردی میگم بابا این چیزی نیست که من بتونم بزارم زیر بار نمیره ترو خدا کمکم کنید از ترسش مغازه نمیتونم برم

نظر

نوشته اصلی توسط javanmob نمایش پست ها
                همکاران گرامی خبری نشد?
                من واسه یه مشتری ابدیت کردم الان اپل ایدی میخاد یارو میگه تو اینجوریش کردی میگم بابا این چیزی نیست که من بتونم بزارم زیر بار نمیره ترو خدا کمکم کنید از ترسش مغازه نمیتونم برم
                باید قبل از ریستور چک می کردی find my iphone خاموش باشه حالا احتمالا باید خسارتش رو بدی

نظر

همکاران گرامی خبری نشد?
                  دقیقا باید خسارتشونو بدین ، برای یکی دیگه از دوستانمم اینطوری شد و دوستم گوشی رو فروخت به مغازه دار و به قیمت یه 4اس دیگه از مغازه گرفت ، البته این جریان بعد کلی داستان و اذیت شدن و تعذیرات و اینطور چیزا صورت گرفت که حسابی ابروی اون مغازه رفت تو صنف گوشی فروشیای اونجا

نظر

همکاران گرامی خبری نشد?
                    هنوز خبری نشده فکر نکنم به این زودی هم بدن بیرون
                    یا باید گوشی برداری یا باید هزینه برداشتن اپل ایدیشو بدی باز کنن برات سایت های زیادی تو گوگل هست از طریق اونا سرچ بکن
                    بن
                    - - - - - - - - - -
                    ویرایش توسط saeid000 : https://i-phone.ir/forums/member/9963-saeid000 در ساعت 23-06-2014, 01:12 PM

نظر

نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
                      هنوز خبری نشده فکر نکنم به این زودی هم بدن بیرون
                      یا باید گوشی برداری یا باید هزینه برداشتن اپل ایدیشو بدی باز کنن برات سایت های زیادی تو گوگل هست از طریق اونا سرچ بکن
                      بن
                      - - - - - - - - - -
                      سعید جان مشکل سیم کارتت همچنان پابرجاست یا تونستی راه حلی پیدا کنی ؟!

نظر

173.201.243.238 albert.apple.com آیپی جدید معمولا در روز دو سه بار آنلاین میشه من امشب ساعت 4 گوشی را اکتیو کردم
                        سلام
                        مدل گوشیتون چی بود که آنلاک کردین؟
                        میشه ۵اس رُ هم دور زد؟

ممنون

نظر

سعید جان مشکل سیم کارتت همچنان پابرجاست یا تونستی راه حلی پیدا کنی ؟!
                          من با سرور قدیمی زده بودم که مشکل سیم کارت داشت داشتم بکاب قدیمی با دسکاریشون برمیگردوندم که باز به ریستور افتادم

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinipoor نمایش پست ها
                            سلام
                            مدل گوشیتون چی بود که آنلاک کردین؟
                            میشه ۵اس رُ هم دور زد؟

ممنون
                            گوشی 4 اس ورژن 7.0.6 بود اکتیو شد ...ولی 7.1.1 اکتیو نکرد
                            نمیدونم 5اس ساپورت میکنه یا نه البته این سرور که گفتی
                            خود doulci ساپورت میکنه ولی انلاین نمیکنه قراره برنامه بده

نظر

من با سرور قدیمی زده بودم که مشکل سیم کارت داشت داشتم بکاب قدیمی با دسکاریشون برمیگردوندم که باز به ریستور افتادم
                              گوشی 4 اس ورژن 7.0.6 بود اکتیو شد ...ولی 7.1.1 اکتیو نکرد
                              نمیدونم 5اس ساپورت میکنه یا نه البته این سرور که گفتی
                              خود doulci ساپورت میکنه ولی انلاین نمیکنه قراره برنامه بده
                              خوب یعنی دوباره گوشیت رو ای کلوده ؟!
                              اخه اینا خون ادم رو میکنن تو شیشه تا برنامه بدن !!! دیوونمون کردن !

نظر

خوب یعنی دوباره گوشیت رو ای کلوده ؟!
                                اخه اینا خون ادم رو میکنن تو شیشه تا برنامه بدن !!! دیوونمون کردن !
                                گفتن برنامشون برای ورژن مک کامل شده و اخرای ورژن ویندوزه که میخوان با هم بدن بیرون پس بنابراین یکم دندون رو جیگر بزارین دوست گلم.

نظر

صبر کنید ..
                                X