اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت آیفون 4s به ورژن 7.0.6 در حالی که آخرین ورژن 7.1.1 هست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آپدیت آیفون 4s به ورژن 7.0.6 در حالی که آخرین ورژن 7.1.1 هست

با سلام و خسته نباشید :
    من موقع آپدیت گوشی با آیتونز 11.2 که آخرین ورژن می باشد با ارور 3149 روبرو شدم (Firmware 7.0.6) و پس از بررسی متوجه شدم که آیتونز فقط ورژن نهایی رو ساپورت می کنه.
    در حال حاضر روی گوشی ios 5 نصب می باشد که همه چیش از کار افتاده.
    خوب برای همین باید به ورژن 7.1.1 آپگرید کنم و سپس به ورژن 7.0.6 دانگرید...
    باز پس از بررسی دیدم که 4s امکان دانگرید به ورژن 7.0.6 را ندارد و برای اینکه آخرین ورژنی هست که برای اون جیلبریک آن تدرد وجود داره می خوام از این ورژن اسفاده کنم.
    میشه :
    1-راهنمایی کنین برای حل مشکل آپدیت چی کار کنم ؟
    2-من قبلاً برای گوشی بلوتوث celeste رو خریداری و نصب کرده بودم. بعد از آپدیت چجور این برنامه رو برگردونم؟

با تشکر
    ویرایش توسط SilverLight : https://i-phone.ir/forums/member/88469-silverlight در ساعت 24-05-2014, 11:37 AM

فقط می تونید به ۷.۱.۱ ریستور کنید که در ۴ اس هیچ جیلبریکی هم فعلا وجود نداره

نظر

نظر شما در مورد این لینک چیه :
      How to Restore iOS 7.0.4, 7.0.6 from iOS 7.1.1 | Compatible for iPad Air, iPad Mini, iPhone 5S - 5C

نظر

نوشته اصلی توسط SilverLight نمایش پست ها
        امکانش نیست، اطلاعات نادرست جهت بهتر کردن آمار سایتشون

نظر

آخه این موضوع خیلی بده که.
          الان من آپدیت نکنم تا جیلبریک ورژن 7.1.1 بیاد.
          بعد اپل فریم ور بعدی رو میده بیرون و دیگه 7.1.1 ساپورت نمی شه و همیشه جیلبریک عقب تر از فریم ور هست.
          چطور میشه یه گوشی با فریم ور جدید و جیلبریک شده داشت.
          عجب گیری کردیما...
          الان روی ورژن 5 که دارم cydia از کار افتاده و iTunes هم به خاطر سوختن هارد به کل ریست شده.
          پس چی کار می تونم بکنم؟
          ویرایش توسط SilverLight : https://i-phone.ir/forums/member/88469-silverlight در ساعت 24-05-2014, 06:44 PM

نظر

نوشته اصلی توسط SilverLight نمایش پست ها
            آخه این موضوع خیلی بده که.
            الان من آپدیت نکنم تا جیلبریک ورژن 7.1.1 بیاد.
            بعد اپل فریم ور بعدی رو میده بیرون و دیگه 7.1.1 ساپورت نمی شه و همیشه جیلبریک عقب تر از فریم ور هست.
            چطور میشه یه گوشی با فریم ور جدید و جیلبریک شده داشت.
            عجب گیری کردیما...
            الان روی ورژن 5 که دارم cydia از کار افتاده و iTunes هم به خاطر سوختن هارد به کل ریست شده.
            پس چی کار می تونم بکنم؟
            سلام...عزیزجان یادتون باشه در محصولات اپل فقط امکان اینو دارید که به اخرین فریمور منتشر شده ریستور نمایید و امکان دانگرید جز در مواقع زمانی نادر وجود نداره...! شما هم اگر مایل به جیلبریک هستید زمانی که جیلبریک منتشر شد سریع اقدام کنید و پس از اون به طور اصولی و صحیح از دیوایس استفاده نمایید تا نیازی به ریستور نداشته باشید..!(به قول معروف اگه انگولگ و دستکاری دیوایس رو نکنید خود به خود نرم افزار و سیستم عاملios به هم نمیریزه...!) بله به صورت روال جیلبریک همیشه عقب تر از فریمورها هست خوب طبیعیه که اپل سریع حفرها رو می بنده...! بنده هم مانند اکثر کاربران ماهها پیش موقعی که فریمور 7.0.6 منتشر شد جیلبریک کردم و تا به حال هم هیچ مشکلی نداشتم....
            ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 24-05-2014, 07:43 PM

نظر

سلام.
              من گوشی (4S) رو از طریق settings اومدم آپدیت کنم. دانلود که کردم پیغام داد که فضای خالی وجود نداره. چند تا برنامه رو پاک کردم و install رو زدم. ( ios آخرین ورژن بود و خواستم اون آپدیت مربوط به ایمیل و اینا رو نصب کنم).
              حالا میگه گوشی باید به itunes وصل بشه و restore بشه!!!! هشدار هم میده که اطلاعات پاک میشه.
              چی کار باید کنم؟!!! اصلا چرا اینجوری شد!!!!

ممنون.

نظر

4s رو به 7.1.2 اپدیت کردم
                می خواستم ببینم کی و چطوری می تونم جیلبریک کنم.؟

نظر

نوشته اصلی توسط miladbhd نمایش پست ها
                  با استفاده از برنامه Pangu میتونین جلبریک رو انجام بدین
                  اینم آدرس سایتش برای دریافت برنامه
                  کد:
                  http://en.pangu.io/

نظر

نوشته اصلی توسط miladbhd نمایش پست ها
                    با استفاده از اموزش زير جيلبريك كنيد(در ضمن لينك هاي دانلود هم مستقيم هست):
                    www.i-phone.ir/forums/thread95847.html

نظر

صبر کنید ..
                    X