اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل سینک کردن و اوتورایز آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل سینک کردن و اوتورایز آیپد

وقتی می خوام برنامه هایی که از آیتونز دانلود کردم را سینک کنم پیغام اوتورایز میاد. چندبار اوتورایز و دی اوتورایز کردم فایده نداشت. برنامه ها را با آیدی خودم دانلود کردم از برنامه خاصی هم استفاده نکردم، جیلبریک هم نکردم. pp25 ام اصلا نمی دونم چیه! برنامه ها را همه از اپ استور دانلود کردم. موقع خرید دستگاه یه سری برنامه فروشنده برام ریخت ولی بعدش مشکلی نداشتم تا الان . لطفا راهنماییم کنید

منم همين مشكل رو داشتم و مجبور به استفاده از itools شدم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

محض اطمینان ببینید در ستینگ گوشی قسمت استور اپل آی دی خودتون وارد شده باشه.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط fery_po نمایش پست ها
        وقتی می خوام برنامه هایی که از آیتونز دانلود کردم را سینک کنم پیغام اوتورایز میاد. چندبار اوتورایز و دی اوتورایز کردم فایده نداشت. برنامه ها را با آیدی خودم دانلود کردم از برنامه خاصی هم استفاده نکردم، جیلبریک هم نکردم. pp25 ام اصلا نمی دونم چیه! برنامه ها را همه از اپ استور دانلود کردم. موقع خرید دستگاه یه سری برنامه فروشنده برام ریخت ولی بعدش مشکلی نداشتم تا الان . لطفا راهنماییم کنید
        سلام
        شما از داخل آیتونز به این مسیر بروید و انرا اجرا کنید:

File\Devices\Transfer Purchases

بعد هم اتورایز کنید.
        به احتمال زیاد مشکلتون حل خواهد شد

Sent from my iPadAir using Tapatalk
        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 30-05-2014, 06:55 PM

نظر

احتمالا برنامه ای روی ایپدتون نیست که با اکانت شما خریداری نشده باشه؟؟
          نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
          مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
          --------------------------------------------------------
          فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
          طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

صبر کنید ..
          X