اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

این بار iOS 7.1.1 را بر روی iPhone 5s جیلبریک می شود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• این بار iOS 7.1.1 را بر روی iPhone 5s جیلبریک می شود

همانطور که قبلا منتشر شده بود که دو هکر مشهور, iOS 7.1.1 را بر روی iPhone 5c , 4 خود جیلبریک نموده اند. امروز منتشر شد که یک فرد ناشناس آیفون 5اس خود را جیلبریک نموده است! این فیلم در یوتیوب جنجالی به پا کرده است که این فرد کیست و چگونه دستگاه خود را هک کرده است. ولی پس از اینکه این دو هکر winocm , i0n1c آی او اس 7.1.1 را هک کردند دیگر هکران نیز امید و الگو از آن دو گرفتند و به زودی شاهد این خواهیم بود که iOS 7.1.1 به صورت عمومی جیل شده و در دسترس همه قرار گرفته است. این هم ویدیو آن در یوتیوب.

نظر شما چیست:
    آیا به زودی شاهد جیلبریک عمومی هستیم ؟
    آیا این باگ ها پیدا شده و توسط اپل بین می رود ؟
    ویرایش توسط Amirabbas Gh : https://i-phone.ir/forums/member/127211-amirabbas-gh در ساعت 20-05-2014, 05:32 PM

من که بی صبرانه منتظرم اما چشم اب نمیخوره برای 7.1.1 بدن احتمالا باگ رو نگه دارن برای 8 اینطور که یه سری هکرا گفتن!!

نظر

ميدن بيرون تو فكر نيستن مثل جيلبریک 7.0.1 كه ناگهاني بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

چون دیگه کسی ج ب نمکنه بعیده عرضه بشه

نظر

نوشته اصلی توسط old sport نمایش پست ها
          :d :d :d :d

یعنی چی کسی دیگه جیلبریک نمیکنه؟‌ :d

نظر

نوشته اصلی توسط Old Sport نمایش پست ها
            رو چه معیاری کسی دیگه جیلبریک نمی کنه؟؟ چون شما نمی کنید همه نمی کنن؟

نظر

نوشته اصلی توسط Old Sport نمایش پست ها
              سلام
              تا حال که جیلبریک متوقف نشده یقیناً از این به بعد هم این بازی موش و گربه اپل و هکرها ادامه خواهد داشت

نظر

خدا کنه زودتر بدنش بیرون ( فکر نکنم که بدن! ) . مردیم از خماری!! من سیدیا میخوام!

نظر

خوب وقتی جیلبریک بیاد که اپل هم بیکار نمیشینه !! اون وقت ios8 میده بیرون و بعد دوباره ۹۵٪ دوستان آپدیت میکنن میگن به به چقدر ios8 خوبه جیلبریک بدرد نمیخوره چقدر شارژ باتری بهتر شده و این حرفا !! من هنوز از 7.0.4 بهتر ندیدم !! کلا آپدیت کردن به این معنی نیست که از ios7.0.4 بره به 7.0.5 !! آپدیت یعنی مثلا از ۷ بری به ۸ یا از ۶ به ۷ !! این ۷.۱.۱ با ۷.۰.۴ هیچ فرقی نداره تازه بدتر هم هست جیلبریک هم که نداره !! انشاا... جیلبریک هم میاد !! گوشی بدون جیلبریک برای پز دادن خوبه فقط و گوشی با جیلبریک برای استفاده واقعی !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

با این توییکهای جالب و فوق العاده ایی که جدیدا برای ای او اس میاد و البته سریع شدن فوق العاده گوشی های جدید که ۵۰ تا توییکم زیاد رو سرعت گوشی تاثیر گذار نیست اصلا نمیتونم گوشیمو بدون جیلبرک تصور کنم،
                    قبلا شاید بیشتر برای اپهای کرک شده جیلبرک میکردم ولی الان خدایی فقط ۳ یا ۴ تا اپ کرک شده دارم که اونها هم واقعا قیمتشون بالاست و آدم زورش میاد بخردشون با این وضع دلار ولی حتی اگه اونها رو هم بخرم از خیر توییکهام اصلا نمیتونم بگذرم

نظر

این بار iOS 7.1.1 را بر روی iPhone 5s جیلبریک می شود

من الان دو تا اپ توییتر و وایبر برای یه خط دیگم که تو یه گوشی سامسونگ با سیستم عامل باداست و همچنین تانگو برای همون خط تو گوشیم با یه توییک گذاشتم
                      اصلا همین قد خود گوشی بهم حال میده الان ابدیت کنم چجوری این امکان فوق العاده رو داشته باشم؟
                      مگه فقط و فقط همین توییک کم چیزیه
                      والا که ارزش ۲۰ دلار رو داره اگه بخوای بخریش
                      ویرایش توسط iceboy24000 : https://i-phone.ir/forums/member/41673-iceboy24000 در ساعت 26-05-2014, 07:27 PM

نظر

صبر کنید ..
                      X