اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین برنامه ها برای تماشای تلوزیون بر روی آیفون شما !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترین برنامه ها برای تماشای تلوزیون بر روی آیفون شما !

من عاشق این هستم که در مواقعی که بیکار هستم بشینم و از توی آیفون تلوزیون ببینم که خیلی لذت بخش هست مخصوصا اگه بر روی آیپد باشه. من به شما چند تا برنامه معرفی می کنم که شما می توانید با اون تلوزیون را به صورت آنلاین ببینید و ...

HBO GO

این برنامه به شما اجازه میده که بهترین فیلم ها یا سریال ها را به صورت آنلاین ببینید مانند thrones , Girls و ... ,می تونید با آن یک لیست هایی درست کنید و با آن یک سری فیلم ها و سریال ها رو ببینید و باهاش می توانید به AppleTV نیز وصل بشوید البته شما برای این کار احتیاج به اکانت HBO Go نیاز دارید. این برنامه به صورت رایگان بر روی اپستور قرار دارد.

Showtime Anytime

آن کسانی که علاقه به سریال هایی مانند Dexter , Homeland , Nurse Jackie اکنون شما می توانید خیلی راحت هر جا که هستید از این فیلم و سریال ها لذت ببرید. تمام show ها و سریال ها یه صورت اورجینال و زنده خواهند بود و شما می توانید همان موقع که سریال در حال پخش شدن در تلوزیون هست در این برنامه به صورت زنده ببینید. این برنامه به صورت رایگان بر روی اپستور قرار دارد.

Comedy Central

بهترین برنامه که عمر شما را افزایش می دهد و ساعت ها شما را مشغول نگه می دارد! این برنامه سریال و فیلم و show های خنده دار را برای شما حاضر کرده که شما را سرحال و زنده نگه دارد. فیلم هایی مانند: soutpark , the simpsons , family guy , colbert report و ... را نمایش می دهد, اگر بتوانید اندکی پول هم بپردازید تمام امکانات آن باز شده و بهترین سرگرمی شما می شود. این برنامه به صورت رایگان بر روی اپستور قرار دارد.

AMC Mobile

این برنامه برای اینکه تماشاگران از آن لذت ببرند چندین کارگردان استخدام کرده است که کاری کنند تا شما از برنامه لذت ببرید. این برنامه تقریبا مانند HBO هستش اما با این تفاوت که شما می توانید در آخر هر قسمت به آن رای بدهید یا نظر بدهید و ... . این برنامه به صورت رایگان بر روی اپستور قرار دارد.

FXNOW

امکان دارد کانال FX را دیده یا شنیده باشید که چه کانال زیبا و جذابی هستش اما حالا برنامه آن هم آمد و تمام فیلم و سریال هایی را که داخل کانال آن می دیدید حالا می توانید تو این برنامه زیبا هم ببینید. فیلم های زیبایی مانند: Archer , Justified , American Horror Story و ... نمایش می دهد. این برنامه را می توانید به صورت رایگان از اپستور بگیرید.

Cartoon Network

کی کارتون نگاه می کنه ؟ اگر عاشق کارتون هستید Cartoon Network یکی از بزرگترین کانالی هست که بچه ها و بزرگان را سرگرم می کند. این کانال به تازگی برنامه خود را هم معرفی کرد که بسیار طراحی زیبا و جذابی دارد. این برنامه می تواند شما را مدت ها سرگرم نگاه دارد و کارتون های آن عبارتند ار: Ben 10 , Adventur Time , Regeualar show و ... می باشد. این برنامه به صورت رایگان بر روی اپستور قرار دارد.

History

اگر کانال History را دیده باشید حتما می دانید که این کانال مخصوص تاریخ است و فیلم های تاریخی را پخش می کند که به تازگی برنامه این برنامه نیز منتشر شده است که تمام تاریخ های جهان در آن است (البته بیشتر آن از تاریخ آمریکا هست). این برنامه به صورت رایگان بر روی اپستور قرار دارد.

Animal Planet for iOS

این برنامه مخصوص آن کسانی هست که علاقه به حیوانات دارند. این برنامه پر از فیلم های زیبا از حیات وحش, حیوانات خانگی, آموزش و ... دارد که بسیار برنامه زیبایی می باشد. پیشنهاد میکنم که از دستش ندهید. این برنامه به صور رایگان بر روی اپستور قرار دارد.

WatchESPN

این برنامه مخصوص آن کسانی هست که علاقه به ورزش دارند. این برنامه به شما ورزش هایی همچون: Basketball , Soccer , Base Ball و ... نمایش می دهد البته این برنامه فقط فیلم نمایش نمی دهد بلکه خبر و نتایج را نیز نشان می دهد. پبشنهاد میکنم این برنامه را اصلا از دست ندهید. این برنامه به صورت رایگان بر روی اپستور قرار دارد.

برنامه های بیشتر می خواهید ؟ برنامه های زیر را هم تست کنید.

از سریال ها و فیلم ها لذت ببرید
    شما کدام برنامه را ترجیح می دهید ؟؟

ویرایش توسط Amirabbas Gh : https://i-phone.ir/forums/member/127211-amirabbas-gh در ساعت 20-05-2014, 09:20 AM

با اجازه یه برنامه ایرانی هم معرفی کنم که شامل کلیه کانالهای داخلی و همچنین فیلم سینمایی بدون افت سرعت و کیفیت عالی

irangate TV

https://itunes.apple.com/us/app/iran...741790169?mt=8

ویرایش توسط javadhashemi : https://i-phone.ir/forums/member/77320-javadhashemi در ساعت 20-05-2014, 09:58 AM

نظر

هیچ کس توضیح نداد کددام یکی از نظر سرعت اینترنت راحت تر وصل میشه یعنی سرعت پایین

نظر

نوشته اصلی توسط iphone4job نمایش پست ها
        هیچ کس توضیح نداد کددام یکی از نظر سرعت اینترنت راحت تر وصل میشه یعنی سرعت پایین
        این به معنی اینکه سرعت تو ایران بسیار کم هستش. شما اگر دیده باشید آمریکا که یک فیلم میزارن شروع بشه هیچ توقفی نمی کنن و با کیفیت hd می بینند اما در این جا ... است.
        این تفاوت بین جهان اول و سوم هست یعنی آمریکا تولید کننده و ایران مصرف کننده. پس بیاید ی تکونی به خودمون بدیم چون اینجوری به هیچ جا نمی رسیم.

به بزرگی خودتون ببخشید اگه حالت نصیحت گونه داشت
        ویرایش توسط Amirabbas Gh : https://i-phone.ir/forums/member/127211-amirabbas-gh در ساعت 20-05-2014, 04:13 PM

نظر

صبر کنید ..
        X