اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل نرم افزار بانک ملت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل نرم افزار بانک ملت

سلام
    دیروز نرم افزار بانک ملت رو از اپ استور دتلود کردم
    متاسفانه یه مشکل داره
    به هیچ عنوان با وای فای جواب نمیده و همش پیغام میده که از فعال بودن اینترنت گوشی خود اطمینان حاصل کنید
    ولی با اینترنت خط به راحتی کار میکنه
    آیا راه حلی برای استفاده از وای فای وجود داره ؟؟؟
    با تشکر

مشکل نرم افزار بانک ملت

مگه بانك ملت نرم افزار داره رو اپ استور؟!؟!؟

آپديت: بنده چك كردم مثل اينكه اومده تو اپ استور.
    ویرایش توسط Mohammad.Reza : https://i-phone.ir/forums/member/29573-mohammad-reza در ساعت 19-05-2014, 04:35 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
      مگه بانك ملت نرم افزار داره رو اپ استور؟!؟!؟
      بله
      من هم دیشب فهمیدم
      https://itunes.apple.com/us/app/mell...842019104?mt=8
      ویرایش توسط fazel graphic : https://i-phone.ir/forums/member/102476-fazel-graphic در ساعت 19-05-2014, 04:39 PM

نظر

اين برنامه هنوز براي iOS 7 به روز رساني نشده كه متاسفانه بايد گفت از بانك ملت خيلي بعيد بود...

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
          اين برنامه هنوز براي iOS 7 به روز رساني نشده كه متاسفانه بايد گفت از بانك ملت خيلي بعيد بود...
          این برنامه تازه 4 روز پیش در اپ استور قرار گرفته
          فکر کنم شما نسخه قبلی که نیاز به جیلبریک داشت رو میفرمائید
          اگه از دوستان کسی راهی برای حل مشکل وای فای در این نرم افزار پیدا کرد راهنمایی کنه
          با تشکر

نظر

برای من با wifi و اینترنت خط بدون مشکل کار میکنه...!!
            ویرایش توسط smash : https://i-phone.ir/forums/member/66-smash در ساعت 19-05-2014, 07:16 PM

نظر

نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
              سلام
              دیروز نرم افزار بانک ملت رو از اپ استور دتلود کردم
              متاسفانه یه مشکل داره
              به هیچ عنوان با وای فای جواب نمیده و همش پیغام میده که از فعال بودن اینترنت گوشی خود اطمینان حاصل کنید
              ولی با اینترنت خط به راحتی کار میکنه
              آیا راه حلی برای استفاده از وای فای وجود داره ؟؟؟
              با تشکر
              دوست گرامی برنامه ی همره بانک با خط شماره تلفنی که در بانک ثبت کردید کار میکنه...نباید هم با وای فای کار کنه، چون سیستمش بر اساس خط تلفن وارد شده در شبکه ی بانکی کار میکنه.

نظر

دوستان با خط ایرانسل تست کردن؟؟
                بنده از اوایل شب هر کاری میکنم نمیشه
                پیغام میده که " اطلاعات ذخیره نشد "
                همون ابتدا زمان ورود به نرم افزار که زمر عبور و کلید تبادل می خواد
                گوشی 5
                ورژن 7.0.6
                جیلبریک
                نرم افزار دانلود شده از اپ استور.

نظر

نوشته اصلی توسط hadifoladi نمایش پست ها
                  دوست گرامی برنامه ی همره بانک با خط شماره تلفنی که در بانک ثبت کردید کار میکنه...نباید هم با وای فای کار کنه، چون سیستمش بر اساس خط تلفن وارد شده در شبکه ی بانکی کار میکنه.
                  فکر نکنم ربطی به خود خط داشته باشه چون همون ابتدا که نصب میشه و بعد از فعال سازی وارد برنامه بشیم تا وقتیکه از برنامه خارج نشی هر عملیاتی که دستورشو بدی با همون وای فای برات انجام میده اما همینکه از برنامه خارج بشی و مجددا وارد بشی همین پیغامی که دوستون گفت را میده. این مشکل ظاهرا از خود برنامه هستش که متاسفانه الان نزدیک به یکسال هست که این برنامه را برای اپل نوشته اما هیچ آپدیتی برای رفع مشکلاتش انجام نداده اند.

نظر

دوستان این برنامه به تازگی منتشر شده و دارای باگ هم هستش و متاسفانه علی رغم اینکه در چند روز گذشته برنامه منتشر شده شاهد ناسازگاری با ios7 و صفحه نمایش های 4 اینچی هستیم، این برنامه به پشتیبانی اپ استور گزارش شده و تا حل مشکل آن که تنها از طریق ارائه بسته بروزرسانی از طرف ارائه کننده نرم افزار هر کس به نوعی با مشکل های خاص و تازه ای ممکن است روبرو باشد.

صبور باشید

نظر

برای گوشیهای جیلبریک شده از خود سایت رسمی بانک ملت بگیرید بدون هیچ باگی کار نمیکنه
                      تا اومدن ورژن دیگه ای در اپ استور باید منتظر موند

نظر

دوستان با خط ایرانسل تست کردن؟؟
                        بنده از اوایل شب هر کاری میکنم نمیشه
                        پیغام میده که " اطلاعات ذخیره نشد "
                        همون ابتدا زمان ورود به نرم افزار که زمر عبور و کلید تبادل می خواد
                        گوشی 5
                        ورژن 7.0.6
                        جیلبریک
                        نرم افزار دانلود شده از اپ استور.
                        درود

منم مشکل این دوستمونو دارم ........!!!!! با پشتیبانی هم که تماس گرفتم گفتن پاک کن دوباره نصب کن که این کارو کردم تا اخر گفتن ما جواب گویه گوشی ایفون نیستیم خیلی جالب بود
                        ویرایش توسط l3al34k : https://i-phone.ir/forums/member/84552-l3al34k در ساعت 20-05-2014, 02:42 PM

نظر

نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
                          درود

منم مشکل این دوستمونو دارم ........!!!!! با پشتیبانی هم که تماس گرفتم گفتن پاک کن دوباره نصب کن که این کارو کردم تا اخر گفتن ما جواب گویه گوشی ایفون نیستیم خیلی جالب بود
                          متاسفانه چیزی به عنوان مشتری مداری برای این بزرگواران تعریف نشده ...

نظر

جالبتر ابنجاست که به بانک هم مراجعه کردم کلا اطلاعی از امدن این نرم افزار نداشتن و به من گفتم همون زنگ بزن تهران ......

نظر

من از اپ استور گرفتم و امروز فعالش کردم. چند تا تراکنش و حواله هم باهاش انجام دادم. کاملا اوکی بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X