اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عوض كردن زنگ ايفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عوض كردن زنگ ايفون

چگونه ميتوان ي اهنگ روي گوشي ايفون گذاشت؟

با دو برنامه pp25 و برنامه ITools

نظر

با دو برنامه pp25 و برنامه ITools
      دوست عزیز یه توضیح مختصر بدید لطفا

نظر

دوست عزیز نیاز نیست از این نرم افزارها استفاده کنید و به راحتی با ایتونز میشه این کار رو کرد.
        به روش زیر عمل کنید:
        شما هر اهنگی که میخوای بشه رینگتونت برو تو ایتونز بریز
        یعنی اون اهنگ تو ایتونز باشه!
        و روی اون اهنگ کلیک راست کن و get info رو بزن و برو قسمت option و start time و stop time رو بزن!
        یعنی زمان شروع و زمان تموم شدنشو!
        که بیشتر از 45 ثانیه نزار بشه!
        و بعد ok کن
        و دوباره بیا رو همون اهنگ کلیک راست کن و گزینه create ACCversion رو بزن
        حالا یه اهنگ دیگه ساخته میشه تو همون ایتونر ولی همون زمانی که براش انتخاب کردی هست! و همون رینگتون خودت هست!
        حالا اونی که زمانش کمتره و خودت درست کردی و بکش تو دسکتاپ بنداز و میبینی که فرمتش تبدیل شده به m4a
        حالا اونو rename کن و پسوندش که m4a هست رو به m4r تغییر بده
        حالا ایتونز رو باز کن برو تو قسمت tones(همون رینگتون) و اون فابلی که پسوندشو رو تغییر دادی بکش تو tones
        حالا از این به بعد دیگه این رینگتون هست و هر وقت گوشیتو وصل کنی و بری تو قسمت tones میتونی سینک کنی
        --------------------------
        در ضمن اگه قسمت tones رو تو itunes ندارید برید تو preferences تو همون قسمت general رو گزینه tones تیک بزنید تا به لیستتون اضافه شه!
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام ببخشید من هرکاری میکنم نمیتونم drag and drop کنم یعنی هروقت تو قسمت on my device روی هر گزینه که انتخاب میکنم این علامت قرمز تعجب کنار موس میاد باید چیکار کنم که تو itunes بتونم با drag & drop فایل کپی کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
            دوست عزیز نیاز نیست از این نرم افزارها استفاده کنید و به راحتی با ایتونز میشه این کار رو کرد.
            به روش زیر عمل کنید:
            شما هر اهنگی که میخوای بشه رینگتونت برو تو ایتونز بریز
            یعنی اون اهنگ تو ایتونز باشه!
            و روی اون اهنگ کلیک راست کن و get info رو بزن و برو قسمت option و start time و stop time رو بزن!
            یعنی زمان شروع و زمان تموم شدنشو!
            که بیشتر از 45 ثانیه نزار بشه!
            و بعد ok کن
            و دوباره بیا رو همون اهنگ کلیک راست کن و گزینه create ACCversion رو بزن
            حالا یه اهنگ دیگه ساخته میشه تو همون ایتونر ولی همون زمانی که براش انتخاب کردی هست! و همون رینگتون خودت هست!
            حالا اونی که زمانش کمتره و خودت درست کردی و بکش تو دسکتاپ بنداز و میبینی که فرمتش تبدیل شده به m4a
            حالا اونو rename کن و پسوندش که m4a هست رو به m4r تغییر بده
            حالا ایتونز رو باز کن برو تو قسمت tones(همون رینگتون) و اون فابلی که پسوندشو رو تغییر دادی بکش تو tones
            حالا از این به بعد دیگه این رینگتون هست و هر وقت گوشیتو وصل کنی و بری تو قسمت tones میتونی سینک کنی
            --------------------------
            در ضمن اگه قسمت tones رو تو itunes ندارید برید تو preferences تو همون قسمت general رو گزینه tones تیک بزنید تا به لیستتون اضافه شه!

سلام
            هر چی Tones های درست شدم با پسوند M4r رو میکشم تو ایتونزم نمیاد
            حتی منوی tones هم اضافه نمیشه
            تو این قسمت هم رفتم " در ضمن اگه قسمت tones رو تو itunes ندارید برید تو preferences تو همون قسمت general رو گزینه tones تیک بزنید تا به لیستتون اضافه شه " اما نبود "
            میشه راهنماییم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط naughtysiavash نمایش پست ها
              سلام
              هر چی Tones های درست شدم با پسوند M4r رو میکشم تو ایتونزم نمیاد
              حتی منوی tones هم اضافه نمیشه
              تو این قسمت هم رفتم " در ضمن اگه قسمت tones رو تو itunes ندارید برید تو preferences تو همون قسمت general رو گزینه tones تیک بزنید تا به لیستتون اضافه شه " اما نبود "
              میشه راهنماییم کنید
              سلام
              بهتره آیتونز به آخرین ورژن آپدیت شده باشه، بعد از راهنمایی این لینک میتونید کمک بگیرید.

https://www.fonepaw.com/solution/get-free-ringtones-on-iphone.html

نظر

صبر کنید ..
              X